bycie konsultantką

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

bycie konsultantką

Postautor: alekisa » 28 sie 2019, 18:28

Czy będąc konsultantką można zarobić jakieś sensowne pieniądze? siostra zajmuje się dzieckiem, roznosi ją energia ale nie chce wracać do pracy na pełen etat, a przydało by się trochę dorzucić do budżetu.
szept
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 01 wrz 2019, 00:07
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: bycie konsultantką

Postautor: szept » 01 wrz 2019, 00:08

Mam znajomą, która jest konsultantką w Mary Kay i bardzo sobie chwali. I jest doskonałym przykładem na to, że naprawdę można zarobić nawet całkiem niezłe pieniądze, ale oczywiście jest to proporcjonalne do włożonej w to pracy.
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: bycie konsultantką

Postautor: alekisa » 07 paź 2019, 15:34

dzięki za odpowiedź, jak w ogóle da się taka konsultantką zostać? Nie znam żadnej z mojego miasta
kanadejka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:09
Skąd: Pomiechówek
Płeć:

Re: bycie konsultantką

Postautor: kanadejka » 14 gru 2019, 13:06

Moim zdaniem to indywidualna sprawa. Niektórzy zarabiają gorszę inni więcej. Ja np. nie nadaję się do takiej profesji, nie mam zbyt wielu znajomych zainteresowanych kosmetykami ani też zdolności handlowych.
jenLop
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:34
Skąd: Wrocek
Płeć:

Re: bycie konsultantką

Postautor: jenLop » 14 sty 2020, 22:07

Najlepiej znaleźć konsultantkę z twojej okolicy przez ich stronkę, z nią się spotkać i ona Ci wyjaśni jak to wygląda. Wiem że trzeba mieć zestaw startowy.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości