co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

ptysiula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2019, 16:52
Skąd: Płock
Płeć:

co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: ptysiula » 25 cze 2019, 19:13

Co zabieracie ze soba za granicę oprócz leków przeciwbólowych, plastrów i tych leków które bierzecie na co dzień?
jenLop
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:34
Skąd: Wrocek
Płeć:

Re: co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: jenLop » 26 cze 2019, 23:30

Na pewno coś od alergii, na ukąszenia komarów, i koniecznie flostrum jakby klątwa faraona dopadła ;) już raz mnie złapało za granicą, 3dni urlopu zmarnowane, w aptece nie potrafiliiśmy się dogadać czego potrzebujemy koszmar normalnnie, teraz będę mądrzejsza i wezmę probiotyk, nie trzeba go w lodówce trzymać.
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: alekisa » 08 paź 2019, 10:20

probiotyk to nie tylko podstawa apteczki wyjazdowej ale też apteczki w ogóle, za nami juz w tym roku szkolnym jeden rotawirus, tyle dobrego ze od razu wszyscy wzięliśmy flostrum i jakoś dosyć szybko przeszło, to chyba najgorsza rzecz jaką dziecko może przynieść ze szkoły
zielarka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2019, 22:49
Skąd: Siedliska
Płeć:

Re: co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: zielarka » 14 lut 2020, 09:04

Z dzieciakami to ta apteczka musi byc dobrze wyposażona, krople multilac zabieram na każdy wyjazd. Są niewielkie i można je trzymać poza lodówką, dobrze probiotyk mieć zawsze ze sobą
mimmi
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 14:13
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: mimmi » 13 maja 2020, 14:29

Coś na biegunkę i oparzenia słoneczne.
rusinka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 07 gru 2018, 13:58
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: rusinka » 24 maja 2020, 21:26

Do mojej na pewno dorzucę vemonis femi, to najlepsze tabletki na ból menstruacyjny. Działają dlugo, dzięki kofeinie szybko odczuwalna jest ulga i też w składzie mają inne składiki niż popularny paracetamol czy ibuprofen, ktry na mnie przestał działać w ogóle
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: alekisa » 27 sie 2020, 00:30

zielarka u mnie też obowiązkowo multilac w kapsułkach, niedawno byliśmy z dzieciakami nad morzem i się przydał ;) nie trzeba go trzymać w lodówce i wystarczy podać jedną kapsułkę dziennie.
werwagold
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2020, 17:26
Skąd: Polska
Płeć:

Re: co pakujecie do apteczki wyjazdowej?

Postautor: werwagold » 29 sie 2020, 10:59

U mnie od lat jest Octenicare. Idealny przy odparzeniach, poparzeniach otarciach i skaleczeniach. Jego wielofunkcyjność to największy atut.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości