bóle miesiączkowe

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

bóle miesiączkowe

Postautor: alekisa » 24 lut 2019, 10:08

Dziewczyny co bierzecie przy miesiączce? Strasznie się kiepsko wtedy czuje, zazwyczaj pęka mi głowa i boli mnie brzuch, po ciązy jakoś bardziej mi się to nasiliło i leki które do tej pory brałam nie pomagają :(
Franka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:46
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: Franka » 12 mar 2019, 20:52

Od kiedy biorę pigułki antykoncepcyjne to nie mam z tym problemu. Biorę belarę i bóle miesiączkowe poszły w zapomnienie. Do tego PMS wcale mi nie dokucza.
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: alekisa » 24 maja 2020, 21:27

Byłam w aptece i podpytałam farmaceutkę czy czegoś mocnego na taki ból nie ma . Poleciła mi vemonis femi, tabletki duzo nie kosztowały a są bardzo dobre. Ból szybko po nich minął, warto było kupić, bo działają na mnie lepiej niż te które kupowałam wcześniej.
pastuszek bosy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 18 cze 2020, 16:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: pastuszek bosy » 18 cze 2020, 19:50

Na bóle miesiaczkowe najlepiej działają tabletki antykoncepcyjne. Zero bólu, krótki okres i regularne miesiączki. A o receptę to aktualnie można prosić lekarza bez wychodzenia z domu np. na lekarzonline.eu
jenLop
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:34
Skąd: Wrocek
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: jenLop » 19 cze 2020, 22:55

takich tabletek nie znałam, muszę się za tym vemonis rozejrzec w aptece, też mnie zawsze boli brzuch aż się skręcam, widziałam ze te tabletki to tez rozkurczowo działają, fajna opcja nie trzeba kilku różnch leków brac
Adana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2020, 11:42
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: Adana » 24 cze 2020, 11:43

Ten vemonis i na mnie dobrze działa, brałam już je przez dwa okresy, zawsze szybko działają i ból zaraz mija, siostra też ma bolące miesiączki i też jej te tabletki pomagają.
aggnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:56
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: aggnes » 25 sie 2020, 16:42

u mnie takie bardzo mocne bole miesiaczkowe byly jednymi z wielu objawow endometriozy, tak wiec kobitki, nic nie wolno bagatelizowac, obecnie jestem pod opieka pani dr Jacko, przyjmuje w szpitalu Medicover, stosuje sie do jej zalecen odnosnie ruchu, diety, czuje sie duzo lepiej
beatryczee
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2018, 14:53
Skąd: łódź
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: beatryczee » 22 paź 2020, 21:14

nospa max oczywiście, jak bardzo boli nimesiol ale i ja mam akurat okropne kwrawienia więc kupuję hemorigen
lutka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: bóle miesiączkowe

Postautor: lutka » 23 paź 2020, 11:18

ja tez przez to przechodze...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości