Szczoteczka soniczna? Jaka?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

kasandra852
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:52
Skąd: Bytom
Płeć:

Szczoteczka soniczna? Jaka?

Postautor: kasandra852 » 15 sty 2019, 10:59

Ostatnio usłyszałam od mojego stomatologa, że najlepsza szczoteczki do zębów to soniczne. Trudno się nie zgodzić z tą opinią specjalisty. Na początku myślałam, że stomatolog tylko tak mówi, ale stwierdziłam po prostu, że muszę kupić sobie i całej rodzinie taką szczoteczkę. A wy jak dbacie o zęby w domu? Jakich szczoteczek używacie i past do mycia zębów? Jak ważna jest dla was higiena jamy ustnej?
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: Szczoteczka soniczna? Jaka?

Postautor: alekisa » 17 sty 2019, 15:22

Ja mam szczoteczkę Luna. Kupiłam z myślą o wyjzdach i fajnie się sprawdza, dobrze czyści zęby, jest niewielka i można wszędzie ze soba zabrać a na pewno skuteczność ma wyższą iż tradycyjna szczoteczka
lunka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2019, 00:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Szczoteczka soniczna? Jaka?

Postautor: lunka » 14 mar 2019, 00:58

Ja mam taka najzwyklejsza soniczna szczoteczke kupiona w markecie, ale oprocz niej uzywam jeszcze polerki z iwhite wraz z pasta wybielajaca zeby sciagnac osad z kawy i papierosow. Dziala idealnie :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości