agnieszka.com.pl • problemy ze snem
Strona 1 z 1

problemy ze snem

: 07 gru 2018, 19:57
autor: rusinka
znacie coś dobrego na bezsenność? Myślałam żeby sobie jakieś ziołowe tabletki kupić.Często się budzę w nocy a potem nie mogę zasnąć, jest to dla mnie bardzo meczące.

Re: problemy ze snem

: 14 gru 2018, 15:11
autor: elzbieta
Na sen to melisa i szyszki chmielu, u mnie problem był ten że po herbatkach musiałam wstawać w nocy do toalety więc się przerzuciłam na tabletki, nervomix sen. Też ma ziołowy skład, ale według mnie działa szybciej i lepiej no i odpada problem przepełnionego pęcherza

Re: problemy ze snem

: 26 gru 2018, 20:18
autor: Aktywny Alergik
Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę, zaburzenia snu mogą mieć zarówno podłoże psychiczne, jak i somatyczne. Pierwszym krokiem to unormowanie rytmu dnia, czyli kładzenie się spać i wstawanie o podobnej godzinie, nieobjadanie się przed snem, lekka kolacja ok 2 godzin przed pójściem spać. Unikanie sytuacji stresowych w ciągu dnia i aktywność fizyczna też są ważne.
A jeśli to nie pomoże trzeba szukać dalej, przyczyny mogą być różne, począwszy od przewlekłych chorób, poprzez zaburzenia autoimmunologiczne, a na pasożytach skończywszy. Nałogi też mają wpływ na problemy ze snem - badania naukowe dowodzą, że osoby palące częściej cierpią na bezsenność niż niepalący.
Osobiście polecam biorezonans, badanie bezbolesne, nieinwazyjne, nie powoduje żadnego dyskomfortu, a efekty pożądane.

Ja całą rodzinę wysłałem :) Mnie i córkom biorezonans pomógł w rozprawieniu się z alergią, żona wreszcie rzuciła palenie :) Polecam :)

Re: problemy ze snem

: 03 sty 2019, 17:29
autor: pikijok2
Dużo ruchu fizycznego. Jak jesteś zmęczona, zasypiasz od razu

Re: problemy ze snem

: 09 mar 2019, 13:21
autor: kanadejka
Hej, a czujesz się zmęczona, bo jeśli nie, to naturalne że nie zaśniesz na siłę. Jeśli pomimo zmęczenia masz problemy z zasypianiem to już inna sprawa. Bezpieczne zioła to np. melisa albo kozłek lekarski. Dostaniesz w każdej aptece.