Krem BB czy CC?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Wilanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 20 gru 2016, 11:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Krem BB czy CC?

Postautor: Wilanka » 04 kwie 2017, 15:23

Zastanawiam sie co jest lepsze. Koleżanka bardzo chwali sobie garnier krem bb ale jestem ciekawa opinii innych użytkowniczek. Są jeszcze jakieś kremy cc ale nie mam pojęcia czym sie różnią od tych bb. Ktoś wie?
Awatar użytkownika
70hen
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2017, 20:15
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: 70hen » 04 kwie 2017, 19:45

Kremy CC i DD zostały dostosowane do bardziej szczegółowych potrzeb cery. Krem CC przeznaczony jest to korygowania, matowania i ukrywania niedoskonałości skóry - zmian trądzikowych, blizn, zaczerwienień i popękanych naczynek. Krem CC jest znacznie bardziej kryjący niż BB, ale jego skład wciąż opiera się na połączeniu kremu z podkładem i korektorem. Krem DD zajmuje się pielęgnacją i kolorowaniem skóry dojrzałej.
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.
moner
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2017, 13:18
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: moner » 13 kwie 2017, 18:34

Ja jednak wolę garnier krem bb, jak dla mnie to idealnie ukrywa niedoskonałości i to bez efektu maski. Stosuję garnier ten do cery tłustej, po nim w ogóle nie błyszczy się skóra, a trądzik jest praktycznie niewidoczny
antoninasopel
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2017, 16:40
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: antoninasopel » 27 paź 2017, 15:45

Z tych tanich i drogeryjnych to dla mnie najlepszy był z Avon BB. A ogólnie polecam kupić oryginalne azjatyckie. Nawet w Sephora teraz są.
jolanta.p
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2015, 12:34
Skąd: Sanok
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: jolanta.p » 09 lis 2017, 10:04

moner pisze:Ja jednak wolę garnier krem bb, jak dla mnie to idealnie ukrywa niedoskonałości i to bez efektu maski. Stosuję garnier ten do cery tłustej, po nim w ogóle nie błyszczy się skóra, a trądzik jest praktycznie niewidoczny


Stosuję go od jakiegoś czasu i też go lubię :)
kimm123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2017, 20:14
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: kimm123 » 14 lis 2017, 10:00

ja tez garniera bardziej wolę
Buska199
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2017, 19:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: Buska199 » 04 lut 2019, 19:34

Jeżeli chodzi o kremy to ja stawiam na te marki Hildegard Braukmann. Stawiam po prostu na narturalny skład. Uwielbiam ich krem witaminowy do ciała. Jest bardzo wydajny i super odżywia skórę.
Inatka93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 paź 2017, 20:48
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: Inatka93 » 06 mar 2019, 16:12

A ja jeszcze słyszałam, że krem BB jest po to, by troszkę rozjaśniać cerę, a CC by przyciemnić. To prawda? Jak się do tej rewelacji odniesiecie? Nie mówię, że to w pełni prawda, ale może ? Ogólnie to raz miałam taki krem i średnio mi spasował, teraz szukam nowego, nawilżającego. Kompletnie się na tym nie znam, no..
kanina8
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 mar 2019, 09:22
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: Krem BB czy CC?

Postautor: kanina8 » 14 mar 2019, 09:21

ja stosuję tylko jakiś puder a pod puder krem remescar na cienie i worki pod oczami, bo zawsze jak rano wstaje to mam je straszne, do tego jakaś kredka do oczu i dodatkowo tusz do rzęs i na tym polega mój codzienny makijaz

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości