Uczcuie kołotania serca i stres

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

florencja
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2014, 11:23
Skąd: Poland
Płeć:

Uczcuie kołotania serca i stres

Postautor: florencja » 27 lis 2014, 11:29

Witam wszystkie kobitki, ostatnim czasem zauważylam że gd bardzo się denerwuje to zacznya mi kołotać serce.. czasem nocami nawet jak zaczynam mysleć o czymś smutnym czy coś się stało to cuzję że serce mi kołocze a ja tak boje się zasnąć, boje się normalnie usnąć bo myślę że odpłyne.. w ciągu dnia to uczucie pojawia się tylko przy sytuacjach stresowych a ostatnio bardzo duzo dzialo sie w moim zyciu :( szkoda opowiadac nie chce snuc sentymentow wole tylko powiedziec ogolem. co ciekawe dotarłam do takiej choroby jak tachykardia i podejrzewam że to może coś takiego że przez moj ostatni stres i problemy normalnie az serce mi kolocze ;/ nie sprawdzalam cisnienia jeszcze bedac zdenerwowana wiec tego nie potwierdzę.... powiedzcie mi jakie macie sposoby na to by sie opanowac? filizanka herbaty nie bardzo mi pomaga a szukam czegoś w alternatywie, wstyd się przyznawać ale myślałam anwet o marihuanie... sama nie wiem co robić boje się tego że dostane kiedyś jeszcze zawału i padne :/
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez florencja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lis 2014, 19:16

Kup sobie Magne B6 MAX i łykaj codziennie.
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 10:57

magnez, mniej kawy, ruch na świeżym powietrzu. Powinno pomóc i jeśli możesz zminimalizuj poziom stresu.
Liska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lut 2021, 17:08
Skąd: Kudowa
Płeć:

Re: Uczcuie kołotania serca i stres

Postautor: Liska » 02 lut 2021, 17:33

tak, trzeba więcej relaksu a mniej stresu bo to stres nas wykańcza i ten pęd codzienny, wszystko w pośpiechu :/

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości