Problem z okresem

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 05 sie 2004, 14:05

brak okresu występował...ale już nie występuje bo się lecze. Teraz okres mam co 21 dni..no i ostatnio te plamienia ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 05 sie 2004, 17:29

No i po problemie. Dzisiaj już dostałam okres. Jeszcze chyba nigdy tak go nie wyczekiwałam :).

Jeszcze raz dzięki wszystkim za podtrzymanie na duchu.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 05 sie 2004, 20:38

Aż się ciśnie na usta: "Gratuluję", ale to chyba tak trochę głupio... Gdyby tak ciąża, to co innego ;) Teraz sobie tak mogę pisać, bo już wiadomo, że dziecka na razie nie będzie. Pzdr i na drugi raz bardziej regularnie poproszę, bo mało, że Ty, Triniti, ale i my tu z nerwów poumieramy! :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 05 sie 2004, 20:53

Mrt: gdyby to ode mnie zależało to na pewno chciałabym regularnie :). A co do gratulacji to przyjmuje je i ciesze się z tego, że nie są z okazji ciąży :D.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 06 sie 2004, 00:52

a ja wznawiam pytanie: czy ktoś miał do czynienia z krwawieniem owulacyjnym? I ile trwało?
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
alzacja

Postautor: alzacja » 13 sie 2004, 21:46

Ja mam plamienia owulacyjne co miesiac i jestem pod stala opieka lekrza ginekologa. Mowi ze to zadna nieparwdilowosc i dopoki nie sa one zbyt obfite nie nazlezy sie nimi przejmowac. A podczas jajeczkowania brzuch mnie boli dwa razy bardziej niz podczas okresu, wiec nie masz sie czym przejmowac. Nie jestes sama.
alzacja

Postautor: alzacja » 13 sie 2004, 21:51

Piszac ze jestem pod stala opieka lekarza mialam na mysli ze ginekolog, wie na biezaco co sie dzieje w moim orgaznizmie, zebys mnie zle nie zrozumiala :P
Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 13 sie 2004, 21:59

Widze, że humor górą :P
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.
alzacja

Postautor: alzacja » 13 sie 2004, 22:09

Kfa?? Czegokolwiek to dotyczy masz racje :D
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 13 sie 2004, 23:55

a jak poznać czy to plamienie czy okres? Bo ja ostatnio okresy miałam co 21 dni ale takie malutkie...no ale pani gin. zaufałam,...skoro mowi ze to owulacja to pewnie ma rację:)
a ile dni masz te plamienia?
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
alzacja

Postautor: alzacja » 14 sie 2004, 12:38

Zanim zaczelam przyjmowac tabletki trawaly ok. 3-4 w porywach do 5 sni, teraz jak ciagne na tabsach 2-3. hmm nie wiem jak Ci wyjasnic po czym poznac :D Musisz zaufac tak zwanej kobiecej intuicji. Plamienia sa na ogol mniej obfite no i jesli masz tak krotkie cykle to nie spodziewlaabym sie wystapienia okresu zaraz po skonczeniu poprzedniego, wiec to musi byc owulacja, ktora wypada mniej wiecejw srodku.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 16:09

miałam 5 dniowe krwawienie i dlatego się bałam że za długo :) Wiem że okres 5 dni po poprzednim jest niemożliwy, ale teoretycznie powinnam miec co 28 dni (na tych tabletkach co biorę), a mam co 21 więc kto go tam wie :) A zawsze mogło być "to cos" okresem, a poprzedni "okres" owulacją... :D Wolałam zapytac, wielkie dzieki za odp :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
alzacja

Postautor: alzacja » 14 sie 2004, 19:54

Nie ma sprawy i naparwde sie nie martw, wsyztsko jest w porzadku. u mnie na przyklad to rodzinne. kazde pokolenie kobiet u mnie tak ma. chociaz na pocztaku przyzma szczerze tez panikowalam. I jak ma Cie to pocieszyc u mnie przed przyjmowaniem tabletek okres pojawila sie czasem co dwa tygodnie ;P
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 14 sie 2004, 23:53

hej, to może ja jestem z Twojej rodziny? Masz korzenie na SE? :D
No tylko ze ja okresu nie miałam do 17 roku zycia...moja mama mówiła "młoda jesteś, jeszcze dostaniesz" a ja poszłam do lekarza bo chciałam się kochać zaczac...a wróciłam rozwalona i zapłakana bo dostalam solidny opier*** że co robiłam przez 2 lata
No a potem prochy wywołujace okres, jedne drugie, trzecie...i teraz to chyba nadrabiam za te wszystkie lata :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości