MAŚĆ PIMAFUCORT A OKRES.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

MAŚĆ PIMAFUCORT A OKRES.

Postautor: MałaGwiazda » 14 paź 2010, 22:52

hej :* kilka dni temu bylam u ginekologa i dostalam maść pimafucort, dzisiaj dostałam okres, moje pytanie brzmi nastepujaco: czy mam przerwac stosowanie tego kremu na czas miesiaczki czy stosowac go teraz tak samo???? dziekuje z gory za odpowiedz :)
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 paź 2010, 23:04

na tym forum nie ma lekarzy. w ulotce jest napisane, by w razie czego kontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, my Ci możemy poradzić tak jak kolega czy koleżanka, ale fachowej porady specjalisty udzieli Ci lekarz i to jego powinnaś zapytać, żeby nie odbiło się to na Twoim zdrowiu.

mówię to nie dlatego, że jestem wredny, a dlatego by Ci jak najlepiej poradzić ;) oczywiście może któraś z dziewczyn na forum korzystała z tej maści, albo wie, to Ci poradzi...

pozdrawiam
Mati
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 14 paź 2010, 23:28

Nie wiem, co to za maść i nie chce mi się sprawdzać, ale sprawdź na ulotce - może będzie jakaś wzmianka.

A tak na logikę - jeżeli używasz tamponów to bez problemu stosuj maść dalej. Jeżeli nie używasz, to zacznij używać i będzie po problemie 8)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 paź 2010, 06:27

Generalnie ja wiele maści miałam czy innych globulek podczas okresu. Zależy od stopnia krwawienia czy to ma wtedy sens. U mnie jest niewielkie więc zawsze maści nie przerywałam stosować.
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 15 paź 2010, 22:00

dziekuje bardzo za odpowiedzi, poki co sie wstrzymam do czasu aż okres bedzie mniej obfity :* jestescie kochani :*
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości