Ból po jeździe na rowerze

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Ból po jeździe na rowerze

Postautor: Anielka » 05 wrz 2010, 00:56

Czy jest ktoś wśród Was, kogo nie boli pupa po przykładowo 3 godzinnej jezdzie na rowerze po roku lub półroku lub jakims w miare dłuższym okresie nie używania roweru? Tak pierwszy raz, od jakiegos czasu, wsiadacie i czy zawsze od razu na drugi dzien lub tego samego boli Was wasze siedzenie?
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 wrz 2010, 09:09

Zawsze mnie boli tyłek jak mam przerwę w jeżdżeniu a potem trochę dłużej jeżdżę.

Mnie boli juz tego samego dnia. Czasami mam ten ból na drugi dzień
mefisto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 17 wrz 2010, 06:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: mefisto » 17 wrz 2010, 11:27

I zawsze będzie poleć ponieważ pupa nie jest przyzwyczajona do siodełka dobrym i nie drogim rozwiązaniem jest kupienie nowego siodełka z wkładka Żelową koszt około 100 zł bądź kupienie spodenek kolarskich z wkładka anty bakteryjna kosz około 50 zł a najlepiej obie te rzeczy. I można zapomnieć o bólu pupy po jeździe.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 wrz 2010, 16:04

Spodenki za 50zl? Raczej nie polecam takich. Lepiej kupic spodenki "na szelkach" a te kosztuja juz ponad 100. Za ok 150 mozna markowe znalezc. W czym szelki lepsze? To lycra jest, bez szelek beda spadac z tylka.
mefisto
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 17 wrz 2010, 06:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: mefisto » 20 wrz 2010, 19:42

no wiesz to zależy miałem bez szelek i z szelkami przy jeździe na szocie niema różnicy przy jeździe po błocie jest rożnica wielka szelki w tedy wygrywają :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości