Miesiączka przy tabletkach antykoncepcyjnych.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 lip 2005, 13:42

No ja zawsze płacę sama, ale na razie sie cieszę, że i tak tylko tyle, bo przeciez nie bedę brała tabletek bardzo długo, a plastry są dwa razy droższe :/
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 30 lip 2005, 13:52

no ja raczej płace ze swoich kieszonkowych... ale na drugie opakowanie to juz moje kochanie mi dało połowe... stwierdził, że chodzi o nasze wspólne bezpieczeństwoi wiec chce sie przyłozyc do tego :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2005, 13:57

A ja mówię "tato!daj mi kasę na leki!" i tata daje :]
[Tata nie wie,z ę to tabletki anty :DDD ]
Awatar użytkownika
Cinnamon_Girl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:50
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Cinnamon_Girl » 30 lip 2005, 14:00

ja biore Harmonet i kosztuje u mnie 31,80 - jak widze, to tak srednio.. no nic, place wylacznie sama, ale mam niezle stypendium, to sobie moge, a co :)
uśmiechnij się! jutro może być gorzej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 lip 2005, 14:03

Cinnamon_Girl pisze:ale mam niezle stypendium, to sobie moge, a co

Ja też od tego roku dostanę stypendium, więc rozważam zaopatrzenie sie w plastry :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 30 lip 2005, 17:11

Dziwie sie ze wiekszosc z was pisze ze za tabletki placicie same. Co z waszymi facetami? Ich to nie obchodzi?
Kurcze tak tu Andrew kiedys reklamowal te Euro Apteki i znalazlam w koncu we Wroclawiu jedna i okazalo sie ze roznica zadna chyba 80gr na opakowaniu. Nie oplacalo sie jechac. Kurde gdzie wy znajdujecie takie tanie apteki.
Awatar użytkownika
Cinnamon_Girl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:50
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Cinnamon_Girl » 30 lip 2005, 17:38

sarah pisze:Dziwie sie ze wiekszosc z was pisze ze za tabletki placicie same. Co z waszymi facetami? Ich to nie obchodzi?

no, nie moge mowic za wszystkich, ale moge sie sama "wytlumaczyc" :) generalnie tabletki zaczelam brac jeszcze zanim bylam z moim Kochaniem - a powodem byly tragiczne problemy zwiazane z miesiaczkami. serio, nie zycze nikomu takich jazd. do tego mialam bardzo nieregularne cykle. w koncu doszlam do wniosku, ze dosc tego, bo w koncu okaze sie, ze "jazda" dopadnie mnie np. w dniu egzaminu, czy czegos rownie waznego, i bede miala klopoty... bo w taki dzien nie bylam w stanie nawet wstac z podlogi w kiblu, gdzie wymiotowalam co 15 minut przez caly dzien :( poszlam wiec do lekarza i dostalam recepte na pigulki. i odtad zyje dlugo i szczesliwie, wszystko jak w zegarku i zadnych takich problemow :)
potem, kiedy zaczelam byc z moim Kochaniem, efekt antykoncepcyjny okazal sie "jak znalazl", tylko ze potem on wyjechal, i przebywa poza zasiegiem, od marca, az do pazdziernika bodajze, wiec pigulki nadal pelnia funkcje jedynie terapeutyczna...
moze wiec za jakis czas nie bede sama za nie placic, ale w sumie to nie jest dla mnie az takie wazne :)
uśmiechnij się! jutro może być gorzej :)

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 lip 2005, 22:44

sarah pisze:Dziwie sie ze wiekszosc z was pisze ze za tabletki placicie same. Co z waszymi facetami? Ich to nie obchodzi?

Ja myślę, ze gdyby rodzice mi na to kasy nie dawali to bym płaciła z moim Słonkiem pół na pół.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lip 2005, 22:47

Ja to nie wiem. Jakos tak wyszlo. Nigdy nie narzekalam. Roznymi wydatkami jak jestesmy gdzies razem sie dzielimy lub czasem on placi. Wiec jakos tabletki sa na mojej glowie. Ale na ostatnie 2 opakowania dala mi mama wiec tymbardziej nie narzekam :).
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 lip 2005, 23:44

Ja mam comiesięczne dodatkowe "wpływy", więc mi to nie przeszkadza. On płaci zazwyczaj za prezerwatywy i jest ok. Nie narzekam, bo on i tak dużo za dużo kasy na mnie wydaje :/
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości