depilator w włoski pod skórą??

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

depilator w włoski pod skórą??

Postautor: didi_16 » 18 gru 2008, 19:13

Witam,

na początku grudnie pierwszy raz użyłam depilatora (PHILIPS Satinelle), dzisiaj chciałam poprawić, bo bardzo szybko mi odrastają włoski, ale zauważyłam, że część włosków mam pod skórą..... czy to normalne?? czy coś i co powinnam z tym zrobić??

pozdrawiam
Didi
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 gru 2008, 22:24

Częsty efekt przy depilatorach. Przy goleniu też bywa. Włoski wrastają.
Ja bym sobie darowała ten depilator...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2008, 22:42 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 gru 2008, 22:29

księżycówka pisze:Częsty efekt przy wibratorach.

Tak? :D

peeling, to jedyne co Ci zostaje teraz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 gru 2008, 22:39

Mia pisze:Tak?
Tak słyszałam. Ja nie wiem, bo takich strasznych urządzeń nie dotykam nawet <boje_sie> 2 razy użyłam i wyłam z bólu.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 gru 2008, 22:40

księżycówka pisze:Tak słyszałam. Ja nie wiem, bo takich strasznych urządzeń nie dotykam nawet <boje_sie> 2 razy użyłam i wyłam z bólu.

Ja depilatora nie używałam ani razu, ale wibrator to inna bajka :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 gru 2008, 22:42

O matko już edytowałam. :|
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 18 gru 2008, 22:52

Luz, śmiesznie było :D
Depliatory są starszne, nigdy w życiu mnie nie ciągnęło nawet żeby spróbować.
Wosk przeżyję, golenie w sumie też mi nie przeszkadza, szkoda tylko, że włoski odrsatają ciemniejsze i twarde.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 18 gru 2008, 23:47

Nie kazdemu odrastaja mocniejesze, ale nie jest t super wygodne.
Jakis w miare normalny depilator (do przezycia) to ten z nakladka mrozaca. Najpierw idzie po ciele zimne, to znieczula i dopiero wyrywa wlosek. Ma tez nasadke masujaca i wygladzajaca, wloski nie wrastaja. Nie jestem taka straszna fanka, zeby stosowac wszedzie, ale rece i nogi bez problemu mozna bez wycia z bolu.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Stormy

Postautor: Stormy » 19 gru 2008, 01:22

ja tam nic juz nie czuje o ile dpilatpr idzie regularnie w ruch, gorzej jak sie skora odzwyczai... a juz najlpesza jazda byla jak eksperymentowalam z bikini :D 3 dni mi to zajelo.. ale pozniej bylo juz bezbolesnie (no, poza paroma miejscami)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 gru 2008, 01:38

Nie kazdemu odrastaja mocniejesze, ale nie jest t super wygodne.

To ja jestem tym nie każdym, mi odrastają takie słabe

Miltonia pisze:Nie jestem taka straszna fanka, zeby stosowac wszedzie, ale rece i nogi bez problemu mozna bez wycia z bolu.

to ja się właśnie tam depilatorem jadę. Są takie odważne co sobie okolice bikini depilują, ja próbowałam ale dostawałam mdłości jak tylko czułam, ze mi te włosy wyrywa, jak pisze to tez mi tak bleee ( tylko nie wiem czemu)

Stormy pisze:a juz najlpesza jazda byla jak eksperymentowalam z bikini :D 3 dni mi to zajelo.. ale pozniej bylo juz bezbolesnie (no, poza paroma miejscami)

Podziwiam, ja chciałam ale nie dałam rady :(
Stormy

Postautor: Stormy » 19 gru 2008, 17:29

Dzindzer pisze:Podziwiam, ja chciałam ale nie dałam rady :(

ja juz wiecej sie nie odwaze, bo juz wrocilam do maszynki i tego bolu "pierwszego razu" nie dam rady przejsc znowu. ale wloski mi nie wrastaly, podraznien nie mialam, plusow bylo pelno
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 22 gru 2008, 19:17

ja mam takie włoski, że po zwykłym goleniu żyletką gładkie nogi mam mniej niż przez 12 godzin.... :( Więc postanowiłam się przenieść na depilator.... boli, ale wole to raz na tydzień niż codziennie rano golarką....
A jest jakaś szansa, ze po prostu po paru razach przestaną wrastać???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 gru 2008, 21:34

Niezbyt.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 22 gru 2008, 21:47

Będzie jeszcze gorzej. Wszystko zalezy od tego jaką masz skórę- ja raz w tygodniu robie peling gruboziarnisty i nie mam problemu wrastających włosów. Bynajmniej nie większy od tego jaki pojawia się przy użyciu maszynki.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 24 gru 2008, 21:34

Co do odrastania włosów silniejszych i grubszych po goleniu/strzyżeniu. Po obejrzeniu pewnego programu "naukowego" uznałem że mają rację i to bzdura. Cebulka nie ma możliwości "wiedzieć" że włos został ścięty czy ogolony bo we włosie nie ma żadnych zakończeń nerwowych. Tak samo jak mówić że obcinając paznokcie stają się one silniejsze :P Jakoś nikt tak nie mówi.
Awatar użytkownika
Lacrymosa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 sty 2009, 13:49
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Lacrymosa » 09 sty 2009, 17:00

Ja sobie gole depilatorem nogi i okolice bukini, ale tylko tam wyżej oczywiscie. Troch włosków mi się wrośnie. Co do bólu to da się wytrzymać. Chyba spróbuje twn peeling
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości