piersi..

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Mejk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2007, 17:31
Skąd: 3miasto
Płeć:

piersi..

Postautor: Mejk » 11 lis 2007, 22:46

Witam,
przeglądałam forum, niestety nie znalazłam takiego wątku, ani wątku tematycznie zbliżonego - mam nadzieję, że nie zaśmiecam forum ;)

Przez ostatnie pół roku schudłam 8 kilo (nigdy nie byłam jakoś bardzo gruba, schudłam 66-->58 a teraz jest zdecydowanie lepiej- wiele osób mówi mi że jest b. dobrze, ja sama dużo lepiej się czuję) niestety w tym momencie pojawił się problem piersi... Byłam dumną posiadaczką 80 C - były jak z katalogu ;)
Teraz wyglądają dużo gorzej, są jakby oklapłe i generalnie - to już nie to ;) Czy znacie może jakieś 'nieskalpelowe' sposoby (ćwiczenia, kremy) które choć trochę poprawią ich wygląd?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 lis 2007, 22:50

Mejk pisze:Czy znacie może jakieś 'nieskalpelowe' sposoby (ćwiczenia, kremy) które choć trochę poprawią ich wygląd?

Mi po odchudzaniu bardzo pomogło różowe serum do biustu z eveline. Uniosło i tak jakby napełniło piersi.
A z ćwiczeń to nic nie jest lepsze niż pompki. Robiłam damskie :).
Awatar użytkownika
Becon
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 07 sie 2007, 20:07
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Becon » 12 lis 2007, 00:37

Witam

Co do ćwiczeń to ogólnie cała klatka piersiowa
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp

Niestety ćwiczenia dla mężczyzn, ale systematycznie i bez wielkich obciążeń powinno pomóc ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 lis 2007, 00:41

Yasmine pisze:Mi po odchudzaniu bardzo pomogło różowe serum do biustu z eveline. Uniosło i tak jakby napełniło piersi.

napelnilo? ;)
ja tez uzywam, ale jakis wiekszych efektow nie widze.
a z 80c to az taka duma? :P
ja po schudnieciu zauwazylam, ze mi zeszlo troszke z rozmiaru, to nawet nie bylby specjalnie problem jesli chodzi o miseczke, ale pod biustem mam jeszcze mniej niz mialam :/ no ale nic mi nie oklaplo, ani nie zauwazylam pogorszenia jedrnosci czy ogolnego wygladu :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lis 2007, 07:02

Mia pisze:napelnilo? ;)
ja tez uzywam, ale jakis wiekszych efektow nie widze.

no takie mam wrażenie. Po odchudzaniu spadłam o jakieś półtorej numeru. Po kilku miesiącach używania tego (używam od początku lipca) widzę, że jednak są mniejsze o niecały numer.
Na mnie działa jakos :P.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 12 lis 2007, 07:30

Mia pisze:a z 80c to az taka duma?
Jakby to w ogole rozmiar biustu mógł być powodem do dumy.... <pijak> Ale cóż, jak w innych dziedzinach ludzie się nie realizują to niech chociaż z biustu będą dumni.....

Yasmine pisze:Po odchudzaniu spadłam o jakieś półtorej numeru.
Ja o pół- tylko, ze ja jestem z tego bardzo zadowolona, bo wreszcie moge kupić ładny stanik bez problmeów z dobraniem rozmiaru.
Jeśli chodzi o kształt i jędrność to u mnie teraz jest lepiej niż przed odchudzaniem- o dziwo, i nie stosowałam żadnych specjalnych prearatow, oprócz tego, że uzywałam balsam i żel ujętdrniającego.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 12 lis 2007, 07:56

Jawka pisze:wreszcie moge kupić ładny stanik bez problmeów z dobraniem rozmiaru.
doskonale rozumiem :) mam podobny problem biorąc pod uwagę ze z rozmiarami staników jest jak z wszytskim innym jedna M moze byc większa od innej M-ki ;) tak więc gdy chodzi o stanik C jest dla mnie zdecydowanie za małe a D to roznie albo troche za duze albo w sam raz:) ale też sie musze nabiegać zeby takowy znaleźć ;)
Mejk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2007, 17:31
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Mejk » 12 lis 2007, 09:14

nie no... fotki mam wam wkleić, żebyście uwierzyli, że to było WSPANIAŁE 80C? :D

a serum spróbuję jak takie cudotwórcze ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lis 2007, 10:17

Jawka pisze:Ja o pół- tylko, ze ja jestem z tego bardzo zadowolona, bo wreszcie moge kupić ładny stanik bez problmeów z dobraniem rozmiaru.

Ja też w końcu mogę staniki kupować z czego się bardzo cieszę :).
Ja o półtorej, bo jednak 15 kilogramów nie mogło się obyć bez szwanku na wielkości ;). Tak ze myślę, że po jakiś 25 kg byłabym deską pewnie ;).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 lis 2007, 15:49

Jawka pisze:Jakby to w ogole rozmiar biustu mógł być powodem do dumy....

do dumy moze nie, ale atutem zdecydowanie moze byc :]

Mejk pisze:nie no... fotki mam wam wkleić, żebyście uwierzyli, że to było WSPANIAŁE 80C?

duzo pod biustem :P a c jest w porzadku. takie ani male, ani duze ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 12 lis 2007, 16:11

Teraz wyglądają dużo gorzej, są jakby oklapłe i generalnie - to już nie to ;) Czy znacie może jakieś 'nieskalpelowe' sposoby (ćwiczenia, kremy) które choć trochę poprawią ich wygląd?


Dobry stanik, nie koniecznie w rozmiarach A-E, alfabecik stanikowy idzie duzo dalej. Proponuje przegladnac wlasciwe zasady dobierania stanika np. ze strony http://stanikomania.blox.pl

Oprocz tego kremy ujedrniajace, cwiczenia na klatke piersiowa, zimno-cieple prysznice etc.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 lis 2007, 16:28

złotooka kotka pisze: zimno-cieple prysznice

o to dziala!

Nola pisze:dla mnie idealne. ani większe, ani mniejsze mi się zazwyczaj nie podobają.

mi tylko mniejsze, wieksze sie podobaja :P ale to mowie zalezy ile kto ma pod biustem 90 D bedzie mi sie podobalo mniej niz 75 C.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 12 lis 2007, 18:07

ja juz nauczylam sie tolerowac moj biust i na jedrnosc pomogly mi troszke ciwczenia, ktore kiedys gdzies Yas wklejala. Biust sie tak jakby lekko podniosl i jest fajny :)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości