włoski na rękach u kobiet

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 18 lip 2007, 18:12

Ja nigdy nie golilam i jakos nie mam zmaiarru... uwazam to za glupote mozna sobie je pocinac czy cos innego w tym stylu ale nie golic...zreszta znam kilka dziewczyn ktore wlasnie tak postepuja ale co mi do tego... ich problem ale zbytnio ciekawie to nie wyglda zwlaszca u dziewczyn z ciemnymi wloskami ktore jak wiecie na pewno szybko odrastaja i pokazuja nieprzyjemne kropki, czasem drapia... okropnosc...
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 18 lip 2007, 18:13

Dzindzer pisze:a mogła bys mi o tych skutkach napisac
Gosi pewnie chodzi o to, że goląc włosy sprawiamy, że są coraz mocniejsze- i w większości przypadków doprowadzamy do tego, że z jasnych, mało widocznych robią sie mocne i grube.
To tyle z teorii :)

Ja swoich nie golę- szczerze, to nawet o tym, nie myślałam- są tak jasne i słabe, że nawet ich nie widać (co dziwne, bo jestem brunetką). Gdybym miała jednak długie i ciemne to na pewno bym się ich pozbyła.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 18 lip 2007, 18:31

również nie golę. są normalne, blond i w ogóle mi nie przeszkadzają, nie zwracam na nie uwagi. ale rozumiem, że niektórzy mogą ich nie lubić, nie akceptować.
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 18 lip 2007, 21:50

Moze i bardziej esetetycznie to wygląda, ale kazdy myśli po swojemu i robi to co mu sie podoba... Jednak po mojemu gdyby mój facet zobaczył ze gole sobie rece to wy mnie wysmiał i powiedział ze oszalałam. Niedługo założycie temat golenie włosków na piersiach albo na ramionach... :/:/:/ Ale to Wasza sprawa, i to Wy bedziecie miec nastepny problem jak lata Wam przybędą.
Carpe Diem
Grace

Postautor: Grace » 18 lip 2007, 22:04

jaguar166 pisze:mój facet zobaczył ze gole sobie rece to wy mnie wysmiał i powiedział ze oszalałam

a mój mi zrywa plastry, jak go poproszę:)
nie lubi tego, ale jak kobieta prosi :)
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 18 lip 2007, 22:30

Hehe tak też można. W każdym razie szanuje Wasze sprawy i juz nie bede tego komentować ;]
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lip 2007, 22:34

jaguar166 pisze:Niedługo założycie temat golenie włosków na piersiach albo na ramionach... :/

tam mi nie rosna :]
jaguar166 pisze:Jednak po mojemu gdyby mój facet zobaczył ze gole sobie rece to wy mnie wysmiał i powiedział ze oszalałam

mój na sczescie nie mówi, ze oszalałam jak robie cos co mi poprawia samopoczucie :]
Gosia... pisze:a mój mi zrywa plastry, jak go poproszę:)

ooo to widze, że masz gogos od najgorszej roboty :)
ja nie toleruje plastrów, za bardzo mnie bola
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 lip 2007, 22:36

jaguar166 pisze:Niedługo założycie temat golenie włosków na piersiach

Masz włoski na piersiach? :>

Rąk nie golę, włosków na nich praktycznie nie widać, pod światło dopiero dostrzegam jakiś puch. Co więcej - ostatnio po kilku zabiegach woskiem na nogach zauważyłam, że włoski tam też są słabe i niemal niewidoczne. Raz na tydzień dla świętego spokoju maszynką przejadę, ale chyba równie dobrze mogłabym sobie odpuścić.
Grace

Postautor: Grace » 18 lip 2007, 22:36

Dzindzer pisze:masz gogos od najgorszej roboty

najgorszej nie - raczej niewdzięcznej ;)
Siostra mi czasem zrywała, ale od pół roku sama sobie zrywam, a co !
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 19 lip 2007, 14:28

Włosków na piersiach nie mam ;], ale czego mozna sie po Was kobiety spodziewać... Skoro zakładacie taki temat to niedługo i faceci zaczną golić sobie łapy...:/:/:/ Dla większości dziewczyn było by to śmieszne, nieprawdaż?
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 19 lip 2007, 14:32

jaguar166 pisze:ale czego mozna sie po Was kobiety spodziewać...

A Ty kim jestes, ze tak piszesz? :|
Jak sie komus wlosy na rekach nie podobaja, to sie goli, normalne, jak sie brwi nie podobaja to depiluja, albo wyrywaja wszystkie, normalne. I od tego jest forum, zeby zakladac takie tematy, z nadzieja na normalna pogaduche o tym.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lip 2007, 14:35

jaguar166 pisze:Skoro zakładacie taki temat to niedługo i faceci zaczną golić sobie łapy...:

1) temat załozyła jedna osoba a nie tajemnicze blizej nieokreslone my
2) myslisz, ze ten temat ma taka siłe sprawcza, ze faceci sie zaczna masowo golic ??
3) widze, ze jakies kompleksy leczysz bo sie przyczepiłas
4)
jaguar166 pisze:W każdym razie szanuje Wasze sprawy i juz nie bede tego komentować ;]

więc co tu jeszcze robisz :>
Awatar użytkownika
Róża
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2007, 11:59
Skąd: z domu ;)
Płeć:

Postautor: Róża » 19 lip 2007, 18:00

ja również nie golę bo szczerze mówiąc nie mam czego :D wszyscy mnie się pytają czy golisz ręce, a ja śmiejąc się odpowiadam, że nie tak już mam :D słyszałam o tym, że im częściej goli się to później rosną włoski ciemniejsze i mocniejsze dlatego daję sobie spokój z tym...na nogach wsumie też mam spokój.. jedynie jak chce ubrać spódniczke, czy też latem gdy ubieram strój kąpielowy czy spodenki :D ot tak!
Człowiek jest stworzeniem miłości. Co zostało w miłości stworzone, może żyć tylko w miłości.
Bruno Groening
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 19 lip 2007, 18:22

Co tu robie? To chyba wolny kraj i również mam prawo do wolności słowa. A poza tym nie moge już wypowiedzieć sie na ten temat? Chyba mi nie zabronicie. Skoro każdy ma prawo do wypowiadania sie wiec w czym problem?
Carpe Diem
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 lip 2007, 18:24

jaguar166 pisze:wiec w czym problem?

w tym, że mówisz jedno, a robisz drugie :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 19 lip 2007, 18:30

lollirot pisze:
jaguar166 pisze:wiec w czym problem?

w tym, że mówisz jedno, a robisz drugie :>


No ja nie moge!! No i dobra bede komentować ponieważ dla mnie to chore ale to juz Wasza sprawa i koniec !!!!!!!!
Carpe Diem
Grace

Postautor: Grace » 19 lip 2007, 22:51

jaguar166 pisze:No i dobra bede komentować ponieważ dla mnie to chore ale to juz Wasza sprawa i koniec !!!!!!

:) I tak się robi aferę z niczego :)
Róża pisze:ja również nie golę bo szczerze mówiąc nie mam czego wszyscy mnie się pytają czy golisz ręce, a ja śmiejąc się odpowiadam, że nie tak już mam słyszałam o tym, że im częściej goli się to później rosną włoski ciemniejsze i mocniejsze dlatego daję sobie spokój z tym...na nogach wsumie też mam spokój.. jedynie jak chce ubrać spódniczke, czy też latem gdy ubieram strój kąpielowy czy spodenki ot tak!

Jak ja Ci zazdroszczę! Ja dla porównania, golę nogi codziennie, żeby mieć non stop gładkie :/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lip 2007, 23:54

jaguar166 pisze:No i dobra bede komentować ponieważ dla mnie to chore ale to juz Wasza sprawa i koniec !! !!!!!!

a czy mozemy w spokoju chorować, cieszac sie naszym obłedem i obsesja antywłosowa ??
Gosia... pisze:olę nogi codziennie, żeby mieć non stop gładkie :/

gosia spróbuj moze depilatorem, albo u kosmetyczki woskiem :)
Ja Rózy tez zazdroszcze tych mizernych włosków na nogach, ja na dole nóg mam najciemniejsze
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lip 2007, 01:17

Gosia... pisze:golę nogi codziennie, żeby mieć non stop gładkie :/
Tez bym musiala. Jednak wystarczy ze wlosow nie widac - nie musza byc gladkie. Poza tym przy mojej skorze byloby to dla nich zabojstwo. Co drugi, goratrzeci dzien gole.
A na rekach mam rzadkie w sumie i mi nie przeszkadzaja - prawie ich nie widac.
Dzindzer pisze:ja na dole nóg mam najciemniejsze
Ja tez. :/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 lip 2007, 01:33

Ja juz kiedys chyba pisalam, ze jestem slabo tolerancyjna jesli chodzi o owlosienie (swoje). Nie lubie, zle sie z tym czuje. Rece depiluje u kosmetyczki raz na 3-4 tyg (wlosy po tym jasnieja i staja sie slabsze) nogi ostatnio tez.
Grace

Postautor: Grace » 20 lip 2007, 21:41

Dzindzer pisze:gosia spróbuj moze depilatorem, albo u kosmetyczki woskiem

Żeby włosy na nogach móc potraktować w.w. środkami trzeba je nieźle zapuścić. Próbowałam depilatorem, ale to nie dla mnie.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 lip 2007, 21:50

Posiadam i są normalne w ogóle nie przeszkadzają mi ;DD
Moja przyjaciółka także posiada, ale od zawsze traktuje je woskiem, bo są czarne i dość okazałej długości. Resztę traktuje depilatorem. Ja kiedyś spróbowałam i po "zrobieniu" pół łydki miałam oczy pełne lez, także - dziękuję, postoję i pomacham jednorazówką <hyhy>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lip 2007, 22:23

Gosia... pisze:Żeby włosy na nogach móc potraktować w.w. środkami trzeba je nieźle zapuścić.

na wosku sie nie znam, ale depilatorem mozna juz takie comaja o,5 milimetra, przynajmniej tak jest napisane w instrukcji
Mona pisze:Ja kiedyś spróbowałam i po "zrobieniu" pół łydki miałam oczy pełne lez,

ja dlatego zawsze sie bałam, bo bałam sie ze tez tak będe reagować. Ale na szczeście okazalam sie mniej wrazliwa na ból :)
Tylko okolic bikinie nie zniose. boleć to to tak bardzo nie boli, ale to takie okropne uczucie, że az mam mdłosci na sama mysl
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 20 lip 2007, 22:24

Gosia... pisze:Żeby włosy na nogach móc potraktować w.w. środkami trzeba je nieźle zapuścić
Wcale nie trzeba zapuszczać przy depilatorze.
Mona pisze:Ja kiedyś spróbowałam i po "zrobieniu" pół łydki miałam oczy pełne lez
Początki są trudne, potem już jest lepiej :]
Obrazek
Grace

Postautor: Grace » 20 lip 2007, 22:46

Dzindzer pisze:o,5 milimetra

chyba 0,5 cm :? Dla mnie to za dużo
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lip 2007, 00:24

Gosia... pisze:chyba 0,5 cm :?

te też, ale mi chodziło o pół milimetra. Nie znalazłam isntrukcji, ale masz tu jest opis a w nim napisane jakie najkrótsze.
Grace

Postautor: Grace » 21 lip 2007, 10:56

Wiesz Dżin ile to jest 0.5mm? Ja osobiście w to nie wierzę, by takie włoski mógł usunąć. Wszystkie włosy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lip 2007, 11:07

Gosia... pisze:Wiesz Dżin ile to jest 0.5mm?

tak sie składa, ze to własnie wiem :>
Gosia to jest minimalna a nie optymalna długośc włosa. Depilujac sie pierwszy raz mialam je dłuzsze, tak ponad milimetr i mi ładnie powyrywało wszystkie
Grace

Postautor: Grace » 21 lip 2007, 11:14

To czy jest minimalna czy maksymalna jest tu bez znaczenia, chodzi o meritum sprawy, czy faktycznie powyrywa włoski o długości 0,5mm. Jeśli tak, to ja to biorę :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 lip 2007, 11:27

Tego to ja Ci nie powiem, bo mi jeszcze tyle nie odrosły. Moje ok. milimetrowe ładnie powyrywał. Jak by było z Twoimi to nie wiem.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości