Osuwające się dziąsła:(

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ewka:-(
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:31
Skąd: z Polski
Płeć:

Osuwające się dziąsła:(

Postautor: Ewka:-( » 24 cze 2007, 09:49

Czy mieliście cos takiego??? Co Wam pomogło?Stosuję MUCOSIT,ale rezultatów nie widze,a do stomatologa muszę czekać miesiąc.Cholera mnie bierze.Jeszcze trochę i ujrzę korzenie:/
I LoVe YoU...
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 24 cze 2007, 11:36

Ewka:-( pisze:a do stomatologa muszę czekać miesiąc


może warto zainwestować w prywatnego stomatologa.A co do konkretnych rad to chyba tutaj piszą bardziej kompetentni ludzie.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 24 cze 2007, 12:16

absolutnie i koniecznie: wizyta u stomatologa. tutaj nikt Ci nie pomoże, to już poważny stan.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 24 cze 2007, 17:22

wiec tak..kupic paste meridol i plyn do plukania..miekka szczoteczke i nie wolno myc zebow naokraglo ze tak sie wyraze..mam nadzieje ze zrozumiesz...myc tylko tak z gory na dol bo na okraglo to poglebiac bedzie osuwanie sie dziasel.Moze to byc wynikiem kamienia na zebach a konkretnie pomiedzy nimi wiec niekoniecznie musisz go widziec...albo choroba przyzebia i wtedy juz nic z tym nie zrobisz.
wiadomosc z pierwszej reki bo mama dentystka;P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 cze 2007, 17:33

Ja przepraszam, ale czy ktos mi wytlumaczy na czym to polega, bo nie mam pojecia ?
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 24 cze 2007, 17:40

jak masz linie dziasel...to ona sie obniza przez co zeby staja sie bardziej wrazliwe a w efekcie jak o to sie nie zadba moga zaczac wypadac.tak zwana paradontoza

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości