słabe krążenie.... tam?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

naamah

słabe krążenie.... tam?

Postautor: naamah » 03 cze 2007, 23:23

chcialam zapytac jak to jest z krazeniem w miejscach intymnych... Otoz na stronce Agnieszki znalazlam, ze: "Barwa warg mniejszych jest rozowa lub malinowa i zalezy od stopnia ukrwienia narzadow plciowych. W razie zaburzen krazenia lub niedokrwistosci wargi te przybieraja barwe sina co nie jest zjawiskiem prawidlowym."
Czy komus wiadomo cos wiecej na ten temat? Bo moje wargi sromowe mniejsze rozowe ani malinowe nie sa... powiedzialabym, nawet, ze takie lekko sine :| Nie wiem, moze to dlatego, ze sa wieksze od warg sromowych wiekszych i sa bardziej narazone na jakis ucisk czy cos... :/
Pytam, bo wydaje mi sie, ze w ogole mam slabe krazenie.
I druga rzecz - czy to moze zmniejszac moje doznania? Bo problemy z orgazmem tez sa :/

Chyba w ogole jakas niewydarzona jestem... ;)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 04 cze 2007, 16:35

Jeżeli masz slabe krazenie - są na to środku farmakologiczne. Oprócz tego świetnym sposobem ną po prostu masaże, czyli wzbudzanie, prowokowanie do krążenia (szczotkowanie, przy wypadaniu włosów itp).
ukrwenie, a wiec i nabrzmienie miejsc intymnych w dosc duzym stopniu okresla mozliwosci odczuwania bodzcow, wiec i przyjemnosci - wg mnie : TAK, słabe krążenie ( w tamtych miejscach) moze powodowac wieksze problemu z dojsciem do orgazmu.
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 05 cze 2007, 12:29

Nie ma tutaj kompetentnych osób żeby dobrze odpowiedzieć na to pytanie.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 05 cze 2007, 15:10

Część środków poprawiających doznania seksualne działa na zasadzie zwiększenia przepływu krwi w miejscach intymnych. Większe ukrwienie=większa wrażliwość.
Kolor warg owszem ,zależy od ukrwienia (np zauważ jaki kolor mają przy podnieceniu) ale nie tylko. Jesli są jasne ,to po prostu takie zostaną ,część kobiet (zwłaszcza tych ,których wargi sromowe mniejsze są w zasadzie "większe") ma natomiast ciemne ,wręcz "jagodowe".
Jesli masz bardzo niskie ciśnienie 1)albo jest to rodzinne i nie ma sensu ingerować 2)jest to jakieś zaburzenie np osłabienie kurczliwości serca-w takiej sytuacji można zastosować leczenie.
naamah

Postautor: naamah » 05 cze 2007, 19:43

Dziekuje za odpowiedzi :*
z tym krazeniem to i tak zamierzam sie wybrac do lekarza. Ja w ogole jakas blada jestem, a na nogach widac mi takie paskudne zyly ;( (dzieki Bogu, ze to jeszcze nie zylaki, ktore sa u mnie niestety rodzinne) :(
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 05 cze 2007, 19:51

Nie martw się na zapas.. :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Stormy

Postautor: Stormy » 05 cze 2007, 23:02

mi tez widac zyły bo mam cienką skóre po prostu :) skoroś blada to sie opal i do lekarza ;) a wargi faktycznie są różniaste

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości