Jaki podkład?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 09 mar 2007, 17:53

"Psuja" sie te firmy ...z rimmela nic nie kupie bo badziewne kosmetyki maja jak dla mnie..choc niektore cienie sa fajne.
z maybelline to tylko tusze za to z Astora nic nie kupuje bo nie mam zaufania do nich w ogole. za To revlon,max factor i l'oreal moge kupowac niemal w ciemno nigdy sie nie zawiodlam z wyjatkiem jednego razy gdy kupilam tusz z l'oreala architect ten nowszy w ciemnym opakowaniu..sypal sie straszliwie.
A podklady z tych 3 firm sa dobre i wydajne.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 09 mar 2007, 19:16

Candy Killer pisze:tusz z l'oreala architect
Dla odmiany ostatnio kupiłam i nic mi się nie sypie. I tak niedługo wrócę do mojego stałego tuszu, ale teraz potrzebuję na 2 tyg czegoś i właśnie Lash Architect kupiłam, ten w czarnym, a nie srebrnym opakowaniu. I jak na razie jest jak najbardziej ok :)
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 30 mar 2007, 15:10

dobry puder nie jest zły polecam goldenrose przestępna cena i super wygląd masz 8 odcieni od wybory nie polecam 7 po niej wyglądasz jak bys była btrudna ale za to 8 bosko:) fluid to eveline ale sama nie używam :) wolę puder tylko z góry mówię puder brudzi ubrania jak bys miała jakies kurtki albo golfy wiem coś o tym :)
paula16
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Jaki podkład?

Postautor: madzialenka » 31 mar 2007, 10:42

Purple Lips pisze:Mam cere mieszana. Jaki podkład badz puder polecacie? :) i co jest lepsze fluid czy puder?


do cery tlustej, mieszanej dobry jest tez podklad firmy yves rocher seria colours natures nazywa sie aksamitny, wiem bo testowalam tam wiekszosc kosmetykow (taka praca :] ) i naprawde polecam, choc w sumie to dosc indywidualna sprawa
Only You
Awatar użytkownika
InViolet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:21
Skąd: z domu :)
Płeć:

Postautor: InViolet » 01 kwie 2007, 19:12

a dziewczyny skoro juz mowa o podkladach roznego rodzaju, to czy ktoras z Was uzywa tego nowego podklau z normaderm vichy? pytam bo troche sporo on kosztuje ponad 60 zl a nie chcialabym sie zawiesc.. dodam ze uzywam kremow z tej serii na dzien i na noc (mam troszke problemy ze skora, ale nie jest to jakis tradzik czy co, ot takie zaskorniki troche no i swiecenie, czasem jakis pryszcz przed okresem:? )i jestem bardzo zadowolona wiec domniemam ze podklad tez moze bedzie dobry.. ale pewna nie jestem wiec moze ktoras cos wie o tym? :)
:*

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości