Mleczna skóra...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
C!3k4w4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:16
Skąd: z miasta
Płeć:

Mleczna skóra...

Postautor: C!3k4w4 » 01 lut 2007, 16:19

Mam takie pytanie... mam mleczny kolor cery i jestem brunetką... chodzi o to czy waszym zdaniem posiadanie mlecznej cery może być zaletą?
P.S.: a co można zrobić by troszkę nabrała kolorku? nie chcę solarium, bo w lecie i tak nabieram ładnego kolorku:)a za solarium nie przepadam... ale za to mam balsam brązujący, lecz czy są inne metody? Dziękuję za odpowiedzi:* <aniolek>
Kij CI w oczko
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 01 lut 2007, 17:18

jedz marchewki :) nie wiem, ja tam lubie od czasu do czasu pojsc na solarium:)
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
jin
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2007, 19:44
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jin » 01 lut 2007, 17:26

Ja tam nie lubie opalenizny po solarkowej u dziewczyn.. Widac szczegolnie u blondynek i u tych co zawsze sa 'mleczni' zima :)
Mnie sie podoba lekko blady kolorek.. Taki niewinny <aniolek>
"For my entire life, I've chosen to fight for no one but myself. My dedication, and my study of the sword, was for no one but myself. Until now..."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 lut 2007, 18:09

jin pisze:Ja tam nie lubie opalenizny po solarkowej u dziewczyn.. Widac szczegolnie u blondynek

jesli sie nie przesadza, to nie widac czy to od słońca czy z solarium
a taka opalenizn u facetów lubisz ??
C!3k4w4 pisze:mam mleczny kolor cery i jestem brunetką... chodzi o to czy waszym zdaniem posiadanie mlecznej cery może być zaletą?

może i jestem jakas zacofana, ale nie wiem jaki to dokładnie jest kolor.
Jesli to po prostu jasna karnacja( nie jakas taka chorobliwie blada) to może to całkiem dobrze wygladać
Awatar użytkownika
jin
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2007, 19:44
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: jin » 01 lut 2007, 18:23

To chyba oczywiste ze jezeli ktos nie przesadza z solarka to efekt jest pozytywny.. Czy ja napisalem gdzies ze tak nie jest ??
I czemu akurat ma mi sie podobac opalenizna u mezczyzn ??
Wszedzie zachaczasz nie tam gdzie trzeba w danym temacie.. Nudzi Ci sie czy co ??
"For my entire life, I've chosen to fight for no one but myself. My dedication, and my study of the sword, was for no one but myself. Until now..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2007, 19:06

zielona pisze:jedz marchewki :)
I poij soki marchewkowe,a le mozesz tez od tego troszke zżółknac. Samoopalacze, solaria, brazujace preparaty.

Tak moze to ladnie wygladac i byc jakas tam zaleta.
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 01 lut 2007, 22:19

A może zamaist się zmieniać to spróbuj się zaakceptować taką, jaką jesteś. Jeśli ty się będziesz czuła dobrze w swojej mlecznej skórze to ludzie patrzący z boku też będą postrzegać to jako coś ładnego.

Oprócz solarium od czasu do czasu, balsamów, samoopalaczy i marchewki to nie znam innych pomysłów na to, żeby mleczna skóra nabrała innych kolorów.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lut 2007, 12:37

jin pisze:I czemu akurat ma mi sie podobac opalenizna u mezczyzn ??

bo napisałes, ze u kobiet nie, to pytam, czy u mezczyzn sie podoba czy tez nie
jin albo piszesz na temat, albo nie piszesz nic :]

A ja w sumie mogła bym miec jasna cere i ciemne włosy
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 03 lut 2007, 13:35

C!3k4w4 pisze:chodzi o to czy waszym zdaniem posiadanie mlecznej cery może być zaletą?

Wole taką skóre niż opalenizne.. opalenizna jest dla censored <diabel>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 03 lut 2007, 13:56

C!3k4w4 pisze:czy waszym zdaniem posiadanie mlecznej cery może być zaletą?
Może być zaletą. Jak dla mnie opalenizna w środku zimy wygląda sztucznie.
Obrazek
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 03 lut 2007, 18:31

mam mleczny kolor cery i jestem brunetką.

Szczerze zazdroszczę <tak>
C!3k4w4 pisze:chodzi o to czy waszym zdaniem posiadanie mlecznej cery może być zaletą?

Pytanie! Masz wszak bajkowe cechy, królewny Śnieżki nie czytałaś? :D
C!3k4w4 pisze:a co można zrobić by troszkę nabrała kolorku? nie chcę solarium, bo w lecie i tak nabieram ładnego kolorku:)a za solarium nie przepadam... ale za to mam balsam brązujący, lecz czy są inne metody?

Wyjechać do ciepłych krajów ;) A serio - po co te wszystkie marchewki, samoopalacze i kremy brązujące? Tak Ci źle we własnej skórze? Ja wiem, że dziewczyny lubią zmiany (i brąz ;) ), ale idiotyzmem jest dla mnie chodzenie cały rok na solarium, farbowanie włosów wciąż na inny kolor, doczepianie tipsów, paradowanie w butach na 5-cm obcasach i wszystkie te sztuczne transformacje mające na celu ukrycie prawdy, natury. Nie łatwiej porzucić sztuczki, polubić siebie i nauczyć się akcentować to, co w sobie najbardziej lubimy ?? <browar>
Pegaz pisze:Wole taką skóre niż opalenizne

<browar>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 03 lut 2007, 19:08

a ja nie lubie bladej cery, zdecydowanie wole opalone dziewczyny a w dzisiejszych czasach nie jest to zaden problem
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 03 lut 2007, 19:24

krzyniu pisze:a ja nie lubie bladej cery, zdecydowanie wole opalone dziewczyny a w dzisiejszych czasach nie jest to zaden problem

a ja mam mleczna cere, piegi i naturalnie rude wlosy i dla mnie problemem jest opalic sie nawet w solarium.
nigdy nie mialam zadnych kompleksow z tego powodu, ze jestem bladziocha
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 03 lut 2007, 20:29

krzyniu pisze:zdecydowanie wole opalone dziewczyny a w dzisiejszych czasach nie jest to zaden problem

W efekcie blada twarz staje się rzadkością, a dziewczyny wpadają w kompleksy, bo nie są tak opalone jak 70 % pozostałych, które uległy w mniejszym lub większym stopniu lansowanemu modelowi skóry - takiej właśnie opalonej. Wielka szkoda...

Pamiętam, że jakiś chłopak na forum stwierdził, że kobieta, która nie farbuje włosów jest niezadbana, mam nadzieję, że nie pojawi się nikt, kto oświadczy, że z kolei według niego dziewczyna nie odwiedzając solarium unaocznia fakt, że nie dba o siebie i tym samym jest nieatrakcyjna :|
Nie wiem czemu, ale kremowa, mleczna skóra zawsze mi sie wydawała arystokratyczna, poetycka taka. Dla jasności - mojej skórze daleko do mleczności ;)
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 03 lut 2007, 20:42

jamaicanflower pisze:fakt, że nie dba o siebie i tym samym jest nieatrakcyjna :|
takby bylo jesli by sie nie myla,
ja odpowiedzialem po prostu na pytanie zalozycielki tematu, i stwierdzilem ze mi sie podobaja bardziej opalone dziewczyny,
agna 24 pisze:a ja mam mleczna cere, piegi i naturalnie rude wlosy i dla mnie problemem jest opalic sie nawet w solarium.
nigdy nie mialam zadnych kompleksow z tego powodu, ze jestem bladziocha

ale opalic sie moze kazdy tylko zalezy od tego jak wiele razy musialby pojsc na to solarium i na jak dlugo pojdz zapytaj sie do takiego punktu po prostu
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lut 2007, 21:07

Joasia pisze:Jak dla mnie opalenizna w środku zimy wygląda sztucznie.

taka mocna troche dziwnie,
ale taka lekka bardzo ładnie nawet zima
jamaicanflower pisze:Szczerze zazdroszczę <tak>

Ty nie zazdrośc, Ty wklej jakas babgke z taka cera bo nie wiem czy wiem o czym piszecie
krzyniu pisze:a ja nie lubie bladej cery, zdecydowanie wole opalone dziewczyny a w dzisiejszych czasach nie jest to zaden problem

rozumiem, ze Tobie podobaja sie opalone. ale czemu z tego powodu maja sie opalac kobiety ??
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 03 lut 2007, 21:27

C!3k4w4 pisze:mam mleczny kolor cery i jestem brunetką... chodzi o to czy waszym zdaniem posiadanie mlecznej cery może być zaletą?

moja odpowiedz brzmi nie jest zaleta bo podobaja mi sie opalone
Dzindzer pisze:zumiem, ze Tobie podobaja sie opalone. ale czemu z tego powodu maja sie opalac kobiety ??

a gdzie ja tak napisalem
napisalem gdzies ze bledziochy to brzudule i ble ? nie bo tak nie uwazam, po prostu uwazam ze ladniej wyglada skura opalona niz nie opalona ot co napisalem.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 03 lut 2007, 21:34

Dzindzer pisze:Ty nie zazdrośc, Ty wklej jakas babgke z taka cera bo nie wiem czy wiem o czym piszecie

Gdzieś Ty była jak mi rodzice o królewnie Śnieżce czytali ?? ;)
Kojarzysz zespół Evanescence - wokalistka ma albo skórę, albo makijaż taki mleczny :)

[ Dodano: 2007-02-03, 21:37 ]
Mam!
http://www.digart.pl/praca/486089/index.html
mleczna skóra od szyi w dół ;)

[ Dodano: 2007-02-03, 21:38 ]
krzyniu pisze:skura

Nawet w temacie masz napiane skóra <zalamka>
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 03 lut 2007, 21:40

no i wszystko jasne, czyli ja swoje zdanie podtrzymuje :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lut 2007, 21:48

jamaicanflower pisze:Kojarzysz zespół Evanescence - wokalistka ma albo skórę, albo makijaż taki mleczny :)

no jak nie kojarze jak kojarze :)
no do dobrze myslałam, mi osobiscie podobaja sie takie kobiety :)
jamaicanflower pisze:Mam!

Dziekuje dobra kobieto :*
krzyniu a to bardzo dobrze :)
mi sie podobaja i takie i opalone. nie podoba mi sie taka chorobliwie blada czy zemista cera
C!3k4w4 takie cos to jest własnie atut, zreszta wszystko co ładne odpowiednio podkreslone moze byc atutem :)
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 03 lut 2007, 21:51

kurcze jak sie tak dobrze przypatrzec to wlasciwie wiekszosc dziewczyn ma taka skórę ... ale fakt, solarium, samoopalacze i inne niszczyciele skóry kamufluja ten naturalny wyglad. Mnie osobiscie nawet podoba sie taki odcien skóry, tymbardziej do ciemniejszych wlosów (blondynki z taka skóra wyglądaja dość anemicznie)
jamaicanflower pisze:kremowa, mleczna skóra zawsze mi sie wydawała arystokratyczna, poetycka taka.

to dokładnie tak jak mi nasówa sie tu portret królewny Snieżki :)
jamaicanflower pisze:Kojarzysz zespół Evanescence - wokalistka ma albo skórę, albo makijaż taki mleczny :)

cała Amy Lee :)

a tak w ogóle to mam takie pytanie: czy przy mlecznej skórze występuje takze duza ilośc pieprzyków?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lut 2007, 00:12

krzyniu pisze:ale opalic sie moze kazdy tylko zalezy od tego jak wiele razy musialby pojsc na to solarium i na jak dlugo pojdz zapytaj sie do takiego punktu po prostu
NIestety nie kazdy. Poznalam taka jedna ruda kobiete kiedys. Ratowniczke - caly okres letni na plazy. I fakt skora opalana na czerowno popalona czasem i kremy itd a potem - blada jak byla. "Rudy typ" tak ma bardziej badz mniej. Dlatego nie lubie rudych.
Dzindzer pisze:ie podoba mi sie taka chorobliwie blada
MI czasem tak. Czasem i perelki wsrod rudych znajde - choc jedynie kobiety. Wsrod mezczyzn zadnego nie spotaklam perelkowatego. Np ta Pani -> http://film.onet.pl/F,11242,plakat.html <zakochany>

Choc i ja wole patrzec jak i Krzyniu w sumie na opalone bardziej niz blade. Co nie znaczyu ze ktos blady nie moze wygladac ze swa bladoscia bajecznie :D
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 04 lut 2007, 00:25

bajecznie jak ta zretuszowana pani na plakacie rekoamowym
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lut 2007, 00:43

krzyniu pisze:bajecznie jak ta zretuszowana pani na plakacie rekoamowym
Ja tam nie wnikam. Na ekranie tez powalala choc pewnie naturalna to ona nie byla. Liczy sie efekt :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lut 2007, 11:31

moon pisze:Np ta Pani ->

bardzo mi sie tu podoba, nie wiem czy to tylko kwestia stylizacji jej czy na ulicy tez by mi sie podobała. ale na tej fotce podoba mi sie :)
krzyniu pisze:bajecznie jak ta zretuszowana pani

na zdjeciu moze dla mnie być sobie nawet i bardzo retuszowana, wazne, ze miło sie patrzy :]
moon pisze:Liczy sie efekt :D

oj dla mnie tez
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 lut 2007, 14:26

Mi sie bardzo podoba Amy Lee http://www.hollywood-celebrity-pictures ... -Lee-9.JPG <zakochany> . Ta bladzizna dodaje jej uroku.
Ale ogolnie to uwielbiam opalenizne i bardzo sie denerwuje, ze zimna taka blada laze, wiec uzywam balsamow brazujacych. Szczegolnie polecam z Sopotu. JAk jestem blada to wygladam automatycznie jak chora, jak smierc. Mam czarne wlosy a mimo to mleczny odcien cery mi nie pasuje.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 04 lut 2007, 17:35

krzyniu pisze:,
agna 24 pisze:a ja mam mleczna cere, piegi i naturalnie rude wlosy i dla mnie problemem jest opalic sie nawet w solarium.
nigdy nie mialam zadnych kompleksow z tego powodu, ze jestem bladziocha

ale opalic sie moze kazdy tylko zalezy od tego jak wiele razy musialby pojsc na to solarium i na jak dlugo pojdz zapytaj sie do takiego punktu po prostu

- byłam, korzystalam z solarium wiele razy, efektow ZADNYCH.
- nie mam zadnych kompleksow z tego powodu ze jestem blada, nie bede na sile ise opalac
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 04 lut 2007, 18:05

Yasmine pisze:Mi sie bardzo podoba Amy Lee

Mnie też! Ta jej mleczna skóra, głębokie niebiesko-szare oczyska i gęstwina kruczoczarnych włosów <uklony2> <browar>
Tak samo Yennefer: "Pani z Vengerbergu słynęła ze swojej urody (mnóstwo czarnych loków, blada trójkątna twarz, fiołkowe oczy, lekko skrzywione wargi..." <dajeserce>
agna 24 pisze:nie mam zadnych kompleksow z tego powodu ze jestem blada, nie bede na sile ise opalac

Brawa dla tej pani! <browar>
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
C!3k4w4
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:16
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: C!3k4w4 » 07 lut 2007, 20:25

JA nie mam zadnych kompleksow nawet z tego powodu:) bo tak szczerze, podoba mi sie moja cera bo jest taka nietypowa:)... po prostu tak sie zapytalam jak sadzi wiekszosc...Bardzo Wam dziekuje:*... i dziekuje za okreslenie "Krolewna Sniezka" :* pozdrawiam <aniolek>
Kij CI w oczko
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 09 lut 2007, 01:35

taki typ urody ma np:
liv tyler http://www.poster.net/tyler-liv/tyler-l ... 228248.jpg

alexis bledel http://www.egotastic.com/image?path=060 ... 20Pictures

eva green http://www.bigscreen.com/News_Events/20 ... agreen.jpg

mnie się on bardzo podoba,jest oryginalny.mleczna cera+niebieskie oczy to taka pani zima jak dla mnie.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości