Jak odważyć się na pierwszą wizytę u ginekologa?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 21 cze 2006, 22:33

Betusiu dl anormalnej dziewczyny jets to raczej obojetene/lekko nieprzyjemne.


Znów sugerujesz, że jestem nienormalna.... Aż zacznę podejrzewać, że sama masz z tym problemy? Może chcesz o tym porozmawiać moon?

Pozwól, że będę czerpać przyjemność z czego chcę i nie będę tego uważać za nienormalne.
Znam też inne osoby, które lubią chodzić do ginekologa.
Strach przed chodzeniem do gin. często wynika z opowieści, że to jest niemiłe czy nieprzyjemne.
Czas przełamać ten mit - badanie ginekologiczne to między innymi dla mnie czysta przyjemność <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 cze 2006, 22:56

betusia pisze:Pozwól, że będę czerpać przyjemność z czego chcę i nie będę tego uważać za nienormalne.
Pozwalam. Ja zaś powiem ze jets to nienormalne i ja za takie to uwazam :] Przynajmniej u 21latki. Bo ze rajcowac sie ktoś moze to rozumiem. NIejedna nastolatka "niedopchnieta" cytujac Wstreciuche sie pewnie taki rzeczami w gronie rownych sobie kolezanke podnieca.
betusia pisze:Może chcesz o tym porozmawiać moon?
Z Toba? <hahaha> Wole ludzi z wiedza i na poziomie rozmawiac <aniolek>
betusia pisze:trach przed chodzeniem do gin. często wynika z opowieści, że to jest niemiłe czy nieprzyjemne.
Owszem. A raczej z tego ze to bolesne. A podstawowe badania takie nie sa. Sa raczej rzecza obojetna.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 cze 2006, 00:03

madzix:) pisze:w sumie nie wspólżyje regularnie nie mam problemów natury ginekologicznej

Sam fakt, ze wspolzyjesz sie liczy i nie chodzi tu tylko o tabletki.
A problemy ginekologiczne nie zawsze sa widoczne.

betusia pisze:Znam też inne osoby, które lubią chodzić do ginekologa.

Ja tez lubie swojego ginekologa ale za to, ze jest sympatycznym, kompetentnym lekarzem i moge z nim porozmawiac o swoich ewentualnych problemach ale niespecjalnie mnie on podnieca :/ Mimo, ze jest przystojny.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 27 cze 2006, 11:59

Ona_Mika - musisz być świadoma że robisz to dla swojego dobra i zdrowia, skoro nie wstydziłaś sie pokazać swojemu facetowi własne ciało dla przyjemności Was obojga, to dlaczego miałabyś sie wstydzić pokazać mały fragment dla własnego zdrowia ? Trzeba podejść do tego po prostu rozsadnie i przełamać barierę "wstydu";)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 cze 2006, 20:34

onlyjusti pisze:to dlaczego miałabyś sie wstydzić pokazać mały fragment dla własnego zdrowia ?

W tym problem, ze trzeba pokazac te najbardziej intymne miejsca oraz piersi.
Logicznie rozumujac- wolalabym pokazac je meczyznie, ktorego znam od x czasu i ktoremu ufam i go kocham a nie jakiemus nieznanemu, zimnemu lekarzowi,. Tu zes akurat troszke zle trafila.
Trzeba sobie po prostu uzmyslowic, ze to dla wlasnego ( i partnera) zdrowia.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 29 cze 2006, 20:48

runeko no tak, ale z drugiej strony Ja naprzykład sie właśnie dlatego nie stresuję i nie wstydzę bo wiem ze zarówno On jak i Ja traktujemy to profesjonalnie a takich organów widział sporo, w czym wiec problem? Liczy sie Moje zdrowie reszta to pestka ;)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 01 lip 2006, 06:27

onlyjusti pisze:runeko no tak, ale z drugiej strony Ja naprzykład sie właśnie dlatego nie stresuję i nie wstydzę bo wiem ze zarówno On jak i Ja traktujemy to profesjonalnie a takich organów widział sporo, w czym wiec problem? Liczy sie Moje zdrowie reszta to pestka

No ale mi nie chodzilo o Ciebie, tylko o przyklady, ktore opisalam powyzej. Czyli te, ktore sie boja.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości