Depilacja miejsc intymnych!

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 28 kwie 2007, 21:28

zuzanna . pisze:Jednorazówka odpada, bo nie to, że nie mogę dogolić się do końca [ zostają czarne kropeczki ] to straszne podrażnienie ;-/

A z kremami mam tak jak z jednorazówką, nie do końca . . .

To może jak tak Ci się dzieje, to warto by było spróbować np. woskiem w salonie kosmetycznym. Co prawda ból dość okrutny, ale na dość długo jest spokój i podejrzewam, że problem "czarnych kropeczek" by znikł.
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 29 kwie 2007, 00:46

Ania82 pisze:
zuzanna . pisze:Jednorazówka odpada, bo nie to, że nie mogę dogolić się do końca [ zostają czarne kropeczki ] to straszne podrażnienie ;-/

A z kremami mam tak jak z jednorazówką, nie do końca . . .

To może jak tak Ci się dzieje, to warto by było spróbować np. woskiem w salonie kosmetycznym. Co prawda ból dość okrutny, ale na dość długo jest spokój i podejrzewam, że problem "czarnych kropeczek" by znikł.



a co mozesz powiedziec o kremach do depilacji?? ja mam taka swoja wiedze na ich temat zle zawsze mozna kogos podpytac :?
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 29 kwie 2007, 08:24

desire86 pisze:a co mozesz powiedziec o kremach do depilacji??

Na pewno nie sa stworzone do miejsc intymnych. Ktos tu niedawno na forum mial taki problem bo dziewczynie skore wyzarlo.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 29 kwie 2007, 09:59

desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 29 kwie 2007, 11:13

runeko pisze:
desire86 pisze:a co mozesz powiedziec o kremach do depilacji??

Na pewno nie sa stworzone do miejsc intymnych. Ktos tu niedawno na forum mial taki problem bo dziewczynie skore wyzarlo.



to ciekawa jestem jakiego kremu uzyała...ze az wyzarło skore :?
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 29 kwie 2007, 11:58

Dowolny krem zostawiony na zbyt długo da podobny efekt.
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 29 kwie 2007, 13:47

desire86 pisze: a co mozesz powiedziec o kremach do depilacji?? ja mam taka swoja wiedze na ich temat zle zawsze mozna kogos podpytac :?

Powiem szczerze, że kremu do depilacji używałam tylko 1 raz i to na nogi. Jakoś nie mogłam się przekonać nawet do zastosowania go pod pachami, nie wspominając już o miejscach intymnych. Po użyciu nie byłam zachwycona efektem, a zresztą należę do osób, które nie lubią czekać bezczynnie na efekt. Tak więc wolę używać zwykłej jednorazówki, albo depilatora. Raz się odważyłam użyć depilatora do linii bikini. Ledwo przeżyłam. :D Ale dość długo miałam spokój.
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."



Obrazek
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 29 kwie 2007, 14:40

"to ciekawa jestem jakiego kremu uzyała...ze az wyzarło skore "

Użyłam kremu do depilacji veet...a dokładnie to Veet z olejkiem migdałowym do skóry wrażliwej.No cóż, teraz uważam, że nie warto...z reszta... jak ktos tutaj mi napisał,że te kremy są tylko do okolic bikini, a nie miejsc intymnych ;) < i miał rację.

"Dowolny krem zostawiony na zbyt długo da podobny efekt."

Trzymałam go tyle ile pisało na opakowaniu, ale jak pisałam - ten krem nie do miejsca intymnego stworzony..:)
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 kwie 2007, 14:43

MałaGwiazda pisze:ile pisało na opakowaniu
BYLO NAPISANE <cisza>

Ja kilka razy uzylam na nogi kremu - nigdy wiecej. Smierdzi, piecze, a nawet jak sie z 10 minut dluzej potrzym alo to co drugi wlos usunelo. Z innymi bylo tak samo. A potem czerwona noga. :/
Oj w zyciu do okolic intymnych bym nie uzyla. :/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 29 kwie 2007, 14:57

Ja kremów na nogi nie używam po incydencie z Veet właśnie. Piekło mnie niemiłosiernie, skóra zaczerwieniona, bolało. W życiu już nie skorzystam z żadnego kremu - a już na pewno nie na miejsca intymne.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 29 kwie 2007, 16:25

Ja zawsze przed wakacjami (jakiś tydzień lub 10 dni) idę na wosk. Włoski nie odrastają z miesiąc (w moim przypadku) a potem pojedyncze włoski usuwam depilatorem. Polecam, warto wytrzymać bo daje super efekty. Podrażnienia szybko mi znikają, tylko po zabiegu lepiej nie zakładać bielizny bo jeszcze bardziej pordażnia.
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 30 kwie 2007, 23:25

Ania82 pisze:
desire86 pisze: a co mozesz powiedziec o kremach do depilacji?? ja mam taka swoja wiedze na ich temat zle zawsze mozna kogos podpytac :?

Powiem szczerze, że kremu do depilacji używałam tylko 1 raz i to na nogi. Jakoś nie mogłam się przekonać nawet do zastosowania go pod pachami, nie wspominając już o miejscach intymnych. Po użyciu nie byłam zachwycona efektem, a zresztą należę do osób, które nie lubią czekać bezczynnie na efekt. Tak więc wolę używać zwykłej jednorazówki, albo depilatora. Raz się odważyłam użyć depilatora do linii bikini. Ledwo przeżyłam. :D Ale dość długo miałam spokój.


odwazna jestes ja nigdy nie zdecydowałmbym sie na depilator a zwłascza w miejccach bikini...mas racje raz a dobbrze hi hi ale ja tam mam jeden krem ktory uzywam długo i swietni sie spisuje..a teraz jakich uztywasz metod :? jesli mozna zapytac
:?

[ Dodano: 2007-04-30, 23:31 ]
MałaGwiazda pisze:"to ciekawa jestem jakiego kremu uzyała...ze az wyzarło skore "

Użyłam kremu do depilacji veet...a dokładnie to Veet z olejkiem migdałowym do skóry wrażliwej.No cóż, teraz uważam, że nie warto...z reszta... jak ktos tutaj mi napisał,że te kremy są tylko do okolic bikini, a nie miejsc intymnych ;) < i miał rację.

"Dowolny krem zostawiony na zbyt długo da podobny efekt."

Trzymałam go tyle ile pisało na opakowaniu, ale jak pisałam - ten krem nie do miejsca intymnego stworzony..:)



no widocznie... ale sa tez inne metody depilacji takze masz kilka do wyboru... a teraz na co sie zdecydowałas jesli mozna zapytac oczywiscie :? <przytul>
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 01 maja 2007, 12:58

desire86 pisze:odwazna jestes ja nigdy nie zdecydowałmbym sie na depilator a zwłascza w miejccach bikini...
Ja spróbowałam kilka razy ale na raty to robiłam, boli jak nie wiem co <pijak>
Obecnie używam kremu Veet, wolałabym jednak jakąś szybszą metodę bo mnie męczy takie bawienie się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 01 maja 2007, 13:34

Joasia pisze:Ja spróbowałam kilka razy ale na raty to robiłam, boli jak nie wiem co <pijak>

To widzę, że nie tylko ja się odważyłam... I też na raty robiłam, bo tak na raz to się chyba nie da, przynajmniej nie po raz pierwszy. :D
desire86 pisze:a teraz jakich uztywasz metod :? jesli mozna zapytac
:?

Jasne, że można zapytać. Teraz jednorazówki używam. Aczkolwiek zamierzam jeszcze kiedyś depilatorem sobie zrobić, albo woskiem.
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."



Obrazek
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 01 maja 2007, 15:17

"no widocznie... ale sa tez inne metody depilacji takze masz kilka do wyboru... a teraz na co sie zdecydowałas jesli mozna zapytac oczywiscie :? <przytul>[/quote]"

myśle, że maszynka (powrót do starej metody..niestety <chory> )..o tyle, że zawsze po niej mam beznadziejne podrażnienie<wsciekly>...ale kupłam sobie kremik na tego typu problemy, także nie powinno być źle 8) ostatnio także myśle o wosku u kosmetyczki..bólu się nie boje,ale najpierw spróbuje na nogach...jeli nie będzie źle to ide z marszu do niej. <aniolek>
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 01 maja 2007, 17:23

Ania82 pisze:
Joasia pisze:Ja spróbowałam kilka razy ale na raty to robiłam, boli jak nie wiem co <pijak>

To widzę, że nie tylko ja się odważyłam... I też na raty robiłam, bo tak na raz to się chyba nie da, przynajmniej nie po raz pierwszy. :D
desire86 pisze:a teraz jakich uztywasz metod :? jesli mozna zapytac
:?

Jasne, że można zapytać. Teraz jednorazówki używam. Aczkolwiek zamierzam jeszcze kiedyś depilatorem sobie zrobić, albo woskiem.


jeszce raz zaznacze ze odwazna jestes hi hi a po jednorazópwkach nie masz czerwonych krostek? tzn chrostek ani podraznien i nie zostaja ci czarne kropki :?

[ Dodano: 2007-05-01, 17:28 ]
MałaGwiazda pisze:"no widocznie... ale sa tez inne metody depilacji takze masz kilka do wyboru... a teraz na co sie zdecydowałas jesli mozna zapytac oczywiscie :? <przytul>
"

myśle, że maszynka (powrót do starej metody..niestety <chory> )..o tyle, że zawsze po niej mam beznadziejne podrażnienie<wsciekly>...ale kupłam sobie kremik na tego typu problemy, także nie powinno być źle 8) ostatnio także myśle o wosku u kosmetyczki..bólu się nie boje,ale najpierw spróbuje na nogach...jeli nie będzie źle to ide z marszu do niej. <aniolek>[/quote]

nom to widocznie stare najlepsze.. a jaki to krem?? wiesz ja probowałam juz wosku na nogach troche boli ale da sie przezyc
naprawde akurat na nogach sie opłaca sa dłuzej gładsze a jak z okolicami.. to niewuiem <hmm>
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 01 maja 2007, 22:33

desire86 pisze:a jak z okolicami.. to niewuiem <hmm>
Ja depilowałam się plastrami z woskiem sama <aniolek>
Efekt spoko ale ból jest fatalny, jeszcze niezbyt mi wychodziło co potęgowało ten ból, wosk się lepi ciężko potem to z rąk zmyć bleeee.
Lepiej iść z tym do kosmetyczki bo ona przynajmniej zrobi to profesjonalnie <pijak>
Obrazek
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 01 maja 2007, 23:51

no właśnie ja ide Joasiu do kosmetyczki, bo samodzielnie to by to było zbyt nieprofesjonalne... <aniolek>

a co do kremu to już pisałam jaki...VEET do skóry wrażliwej...i to był mój błąd <zalamka> ...na szczęście już wszystko pięknie,ładnie wygojone <brawo>
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 02 maja 2007, 10:37

Joasia pisze:
desire86 pisze:a jak z okolicami.. to niewuiem <hmm>
Ja depilowałam się plastrami z woskiem sama <aniolek>
Efekt spoko ale ból jest fatalny, jeszcze niezbyt mi wychodziło co potęgowało ten ból, wosk się lepi ciężko potem to z rąk zmyć bleeee.
Lepiej iść z tym do kosmetyczki bo ona przynajmniej zrobi to profesjonalnie <pijak>



ja zamierzam urzyc wosku ale do nog... tylko własnie dopiero 2 raz wiec tez mi za bardzo to nir wychodzi i zchodzi mi przy tym troche czaasu <zalamka>
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 02 maja 2007, 10:43

eee tam, u kosmetyczki nic nie boli. Zależy jaką kto ma granicę bólu oczywiście. Ale jest to do zniesienia. Kobitki idą na depilację brazylijską i nie narzekają, więc nogi potraktowane woskiem to naprawdę nic strasznego.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 02 maja 2007, 11:17

nom ale zalezy jaki pierwszy jaki uzyłam był do niczego..i miałam po nim podraznienia.. i zabarrdzo nie odrywał wszystkich włoskow ehh no coz sprÓbuje jaszcze raz.....
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 02 maja 2007, 11:19

to przejdz się do kosmetyczki, ona zrobi to lepiej bo użyje do tego płotna (do odrywania), które lepiej się dopasowywuje niż ten papier czy co tam jest w tym zestawie "domowym".
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 02 maja 2007, 11:22

nom tak moze zrobie...a ile osztuje taki zabieg mniej wiecej :?
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 02 maja 2007, 11:27

Zależy do jakiego salonu kosmetycznego pójdziesz i jaki ma być zakres depilacji.
Tam gdzie obecnie chodzę płacę za całe nogi (łydki+uda) + bikini ->95 zł, za same łydki lub uda-> 50 zł. Ale mam wtedy spokój z odrastaniem na jakiś czas i wszystko jest wyrwane, a nie tak jak w przypadku domówki, że tu się oderwie a tam nie.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 02 maja 2007, 11:38

no tak racja.. miiałm taki wosk ze naprawde wogle nie odrywał włosków sprubuje kosmetyczki dzieks <przytul> domowka odpada narazie..
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Evo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 lut 2007, 20:38
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Evo » 02 maja 2007, 14:41

A wiecie czy obsluguja i nie maja jakichs problemow z depilowaniem "miejsc intymnych" u facetow (dokladniej chodzi mi o wlasy pomiedzy posladkami) ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 02 maja 2007, 14:42

to już chyba by trzeba było zgłosić się tam gdzie obsługują depilację brazylijską, bo u takiej zwykłej kosmetyczki raczej tego nie robią
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 02 maja 2007, 16:10

ja to tam niewiem.. ale musisz popytac jeszcze.. na pewno gdzies to robia ja Ci nie moge pomóc ale powozonka.. najlepiej podzwon po takich salonach i popytaj ...
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 07 maja 2007, 13:16

ja uzywam maszynki Gilette dla kobiet(rozowa,kiedys probowalam zielona i jakos mi nie podpasowala) nie mam podraznienia skory wiec pasuje mi ta metoda,na depilator raczej nie nie zdecyduje ,depilowanie nim nog u mnie to juz max ,a za woskiem ogolnie nie przepadam wiec nie uzywam
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 07 maja 2007, 13:25

soulvibrates pisze:Gilette dla kobiet(rozowa


O właśnie, kupiłam sobie taka ostatnio, zgarnęłam z półki, a w domu dopiero zauważyłam, że jest na baterie i wibruje :D Mimo skojarzeń z mini-wibratorkiem i tak polecam, faktycznie dobra.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości