Jak dbacie o swoje zdrowie ?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 wrz 2005, 21:52

cubasa pisze:Przpomnial mi sie olejek w ktorym niedawno sie kapalas. Niestety nie pamietam z czego byl

a to taki w saszetkach byl z Malwy. Rozgrzewajacy :). Ale probuje rozne. Widzialam tez niedawno taka musujaca, pachnaca kostke do kapieli. Mam zamiar sprobowac :).
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 22 wrz 2005, 00:08

heheh no racja racja:)pod ta nazwa czy pod inna ale dziala:] hehe <banan> a moon jak chcesz wiecej wiedziec o niej dkladnie jakie produkty jesc jakich nie bo Cubasa w skrocie podal jak widze;) o poszukaj na necie duzo tego jest :) <aniolek2>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 wrz 2005, 02:50

Olejki do wanny to jest to :) Albo wlasnie musuuujace kuleczki czy kostki :) Ostatnio mialam karmelowa i czekoladowa z Sephory :) A plyn do kapieli mam mandarynkowy, jak zywe mandarynki mmm :) Rozmarzylam sie :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 22 wrz 2005, 11:10

Mia pisze: wegetarianka

heh ja też nie jem mięsa z tym że ja nie wegetarianin a po prostu dla mnie mięso jest niejadalne ot po prostu kiedy mam je na talerzu to myśle że ono właśnie się rozkłada i też zastanawiam się kim ów zwierz był...niedawno sobie np hasał po łączce a teraz po moim talerzu.. :) po za tym jak bylem nieduży mialem kiedyś taką małą żółtą kaczuszke która za mną chodziła i powiedziałem jej że jej nie zjem :) jak gdzieś poszedłem to ona za mną gęgała czy co tam kaczuszki robią :) aaa i miałem też kiedyś jeża i karmiłem go mlekiem :) nawet się na mnie nie jeżył i mogłem go po nosku pogłaskać a wiecie jakie jeż ma mądre oczka? :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 wrz 2005, 19:57

Ja tez byłam wegetarianka, ale nie ze względu na zwierzatka tylko wstręt do miesa który zafundował mi ojciec.
Nie lubie kuchni mojej mamy, ale jak byłam mała to nie było "nie lubie to nie jem" a ze było mięso to na siłe mi to wciskał do gradła, ja ryczałam, wymiotowałam a on dalej mnie karmił póki wszystko z talerza nie zniknęło. Więc miałam przed dobre pare lat wstret do mięsa, wedlin itd.
Do tej pory nie zjem mięsa pod każdą postacią, w życiu nie tkne żeberek np. Jesli wędliny to prawie zawsze tylko osiołkowe lub drobiowe.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości