Jedzenie- niektórym z nas odbiera rozum.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 05 cze 2005, 09:50

JuStYśKa, a moze to nie ten chrom tylko po prostu zawziecie ???
AlicE! pisze:P Ja tam kocham pływać i chętnie będe jeździć w wakacje. Z ludźmi którzy mnie lubią za to jaka jestem a nie jak wyglądam:P Moze sie uda, chociaz raz;(

:D:D:D jedziemy gdzies ?????? :> hehehe


ja tam najbardziej lubie pile robie to co lubie nie musze sie do tego zmuszac a tez sie duzo chudnie o ile sie biega a nie stoi w miejscu :D
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
qbejs
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2005, 18:39
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: qbejs » 05 cze 2005, 10:32

:]

[ Dodano: 2005-06-05, 10:34 ]
Ale ja uprawaim sport....i to bardzo intensywnie ale mimo to stanolem na magicznej podzialce na wadze i nie idzie ruszyc w dol....a jescze przez sadelko mam poczaki problemow z sercem....
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 05 cze 2005, 11:33

Zuber pisze:jedziemy gdzies ?????? hehehe

mozemy jechac:>

qbejs pisze:a jescze przez sadelko mam poczaki problemow z sercem....

a moze to przez palenie albo picie:>????
A moze tak bardzo sie tym przejmujesz, ze sie psychicznie zablokowales? Tak Ci na tym zależy że właśnie jak na złość nie wychodzi...Ehhh;(
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 05 cze 2005, 12:01

Jesc jesc i jeszcze raz jesc uwielbiam. Bywa ze jesli jestem z denerwowana potrafie objesc sie za wszystkie czasy, albo nic nie moge przelknac... Jesli chodzi o codziennosc to jem duzo, ale dzieki Bogu nie mam problemu z przemiana materii :) Znajomi pytaja mnie, gdzie ja to wszystko mieszcze? Szczerze mowiac to sama nie iem :P
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
qbejs
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2005, 18:39
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: qbejs » 05 cze 2005, 12:08

AlicE!, Nie pije i nie pale :))
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 05 cze 2005, 13:21

qbejs, miesnie brzucha powinnes cwiczyc ale nie przez np brzuszki bo se mozna cos zrobic jak sie tego zaduzo robi jest tylko jedno dobre uzadzenie na rybku ktore reklamuja nie wiem jak sie nazywa ale chodzi o to zeby napinac mniesnie brzucha czyli odchlic sie w tyl kumpel stosowal ab gymnic czy jakos tak chodzil po tym tydzien i rzygal <belt1> a moze bys tak wpadl do lekarza zeby ci przepisal jakas diete i cwiczenia ????
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
qbejs
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2005, 18:39
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: qbejs » 05 cze 2005, 14:46

Zuber, ABgymnic to jedna wielka lipa :) sam to na allegro sprzedaje i probowalem....to jest dobre do formowania sylwetki :) no do lekarza sie juz zapisalem w piatek...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 cze 2005, 16:21

JA tez bralam chrom przez 2 miesiace , troche cwiczylam i 7 kilo mi poszlo (to bylo jakies dwa lata temu) lecz na efekt jojo nie musialam dlugo czekac. Nie nalezy stosowac diet, tylko zmienic swoj sposob odzywiania, wlczyc w swoje menu duzo blonnika i wody.
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 06 cze 2005, 07:24

no właśnie bo ztym odchudzaniem to jest tak , że jesli ktos sie kiedyś odchudzał ( z efektem) to musi to juz powtarzać co jakis czas do końca zycia. Wiele razy czaytałam takie opinie i sama sie z tym zgadzam. Nie da sie utrzymac wage ponownie wracając do tego samego sposobu żywienia jak przed schudnieciem. Tak juz z nami jest :(
Życie jest ograniczone, ale miłość
niewyczerpana.
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 06 cze 2005, 16:35

no ja mam tak ze nie mam wiekszego problemu z ograniczaniem jedzenia (oprocz slodyczy :) ) i np. schudne w 3tyg. te 3kg czy ilestam i przyjdzie mi okres...i wtedy jest tragedia...bo na ok.3-4dni przed okresem i caly czas podczas okresu chce mi sie czegos slodkiego!i to nie jest tak ze mi sie chce i da sie to powstrzymac tylko to jest tak ze jak nie mam to po prostu nie moge normalnie funkcjonowac,nosi mnie po prostu i nie mam co ze soba zrobic...i co?i wtedy mi przybywa na wadze podczas okresu i pozniej od nowa to samo...nie wiecie co mozna z takim przypadkiem zrobic?zebym juz nie miala tak podczas okresu?moze lykanie chromu cos da..sprobuje <banan>
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 06 cze 2005, 19:01

=ANIOLECZEK= pisze:no ja mam tak ze nie mam wiekszego problemu z ograniczaniem jedzenia (oprocz slodyczy :) ) i np. schudne w 3tyg. te 3kg czy ilestam i przyjdzie mi okres...i wtedy jest tragedia...bo na ok.3-4dni przed okresem i caly czas podczas okresu chce mi sie czegos slodkiego!i to nie jest tak ze mi sie chce i da sie to powstrzymac tylko to jest tak ze jak nie mam to po prostu nie moge normalnie funkcjonowac,nosi mnie po prostu i nie mam co ze soba zrobic...i co?i wtedy mi przybywa na wadze podczas okresu i pozniej od nowa to samo...nie wiecie co mozna z takim przypadkiem zrobic?zebym juz nie miala tak podczas okresu?moze lykanie chromu cos da..sprobuje <banan>
hehe dosłownie jakbym pisała o sobie . zbliża sie okres i wtedy jak nie dostane słodyczy to pobije albo nawet nie zasne jak nie zaspokoje swojego głodu na słodycze tragedia. Chrom powinien rozwiązac ten problem , ale nie na wsyztkich działa moim 2 koleżankom nie pomogło a kolejne 2 + ja sa zadowolone :)
Życie jest ograniczone, ale miłość

niewyczerpana.
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 06 cze 2005, 19:32

no dokladnie!ja tez nie zasne i jestem taka wqrzona ze lepiej nie mowic =] widze ze nie jestem sama z problemem =] sprobuje tego chromu,bo to sie juz uciazliwe zaczelo robic...
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 06 cze 2005, 22:01

qbejs, naszczescie my nie mamy okresu :D:D:D :DD no ladnie chudniemy byle tak dalej :D teraz jest dla kogo i po co :D wiec jazdaaaaa :D 173 cm wzrostu i mamy niecale 75kilo :D ile mi dajecie :> :P chyba codzienne relacje bede robic :P:P:P
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 06 cze 2005, 22:17

Zuber pisze:chyba codzienne relacje bede robic

jedno wielkie N/c :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Sposób odzywiania trzeba zmienić na 100%...
Kuzynka zaczeła wcinać chleb razowy, jakieś glony i nasiona i żadnego mięsa i nabiału...
Nie wiem jak ona może to jeść ale wygląda teraz...O 10 latmłodziej...Została z niej połowa...Normalnie...Nie widziałam jej 2 miechy i nie poznałam jej wq drzwiach <boje_sie>
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 06 cze 2005, 22:40

AlicE! pisze:Sposób odzywiania trzeba zmienić na 100%...
Kuzynka zaczeła wcinać chleb razowy, jakieś glony i nasiona i żadnego mięsa i nabiału...


trza jesc nabial bo trza miec sile !!!! a nie jakies glony feee :D
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 07 cze 2005, 17:06

Ale mówię Ci Zuber. Jak ona teraz wygląda...No kurde, zaczęłam jej aż zazdrościć:D Ale zobaczyłam to zielone suszone coś to mi sie odechciało:D Juz wolę głodować chyba o_0
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 08 cze 2005, 12:50

waga do wzorstu u facetow nie spawdza sie:) np ja nie mam ani brzucha nia sepecjalnych miesni mam 180 i wazne 79 kg, niby duzo bo koledzy wglafdaja tak samo jak ja i waza powiedzmy 70 albo 65...moze sa nieco nizsi,nie wiem wg mnie wystarczy cwiczyc, oi brzuch i klatke i wszytsko i bedzie sie dobzre wygladac nie wierze w diety chyba ze masówki na nabranie wagi to owsze male chudnac pzrez głodówke , to specjalonoc dziewczyn zreszt5a i tak mal odajaca- wystrczy cwiczyc

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości