co to może być??

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

co to może być??

Postautor: Wielkanocnababa » 24 lut 2007, 18:22

od jakiegoś czasu zauważyłam pod prawym obojczykiem niewielki ruchomy guzek, początkowo sie tym bardzo nie przejełam, bo słyszałam o tym że czasem przed okresem się coś takiego zdarza.. jednak jestem po kilku okresach i on wcale nie znika! nie boli, w ogóle nie daje o sobie znać, wczoraj wyczułam jeszcze coś na szyi... czy to tłuszczaki?? czy może to byc coś gorszego?? czy słyszeliście cos o takich guzach?
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 24 lut 2007, 21:24

ja miałam kiedys takie cos w okolicy pachwiny...i na ramieniu....tez sie przestraszyłam bo kurcze c to za guz nie czułam go tzn nie bolał dopoki nie zaczełam go uciskac zeby sprawidzic co to takiego....poszłam do lekarza...sprawdził powiedział ze nie jest to guz ani na kosci ani na miesniu po prostu jak dobrze pamietam mówił cos ze skóra jakby "zbiła sie" w jednym miejscu i ze samo sie rozejdzie....rozeszło sie :)
Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

Postautor: Wielkanocnababa » 25 lut 2007, 16:48

mam to samo- póki nie grzebię przy nim to nie czuję wcale..
jeśli mogę spytać jak długo trwało póki się "rozeszło"?
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 25 lut 2007, 21:11

mi zrobil sie guz pod skora na brzuchu po zastrzykach (najpierw byl siniak a potem pojawil sie guz) .... wielkości 1/3 malego palca (a moze deczko wiekszy) .... lekarka powiedziala ze moze sie to wlasnie rozejść lub ze zostanie .... mija rowno tydzien od pojawienia sie guza (wlasciwie to jest zrost)... troszke zmalal nie jest taki twardy ale kilka razy smarowalam go jakas mascia
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 lut 2007, 15:16

Wielkanocnababa pisze:mam to samo- póki nie grzebię przy nim to nie czuję wcale..
jeśli mogę spytać jak długo trwało póki się "rozeszło"?
wiesz prawde mówiac nie pamietam dokładnie ale wiem ze na pewno nie miałam tego dłuzej niz 3 tygodnie (od czasu gdy go przyuwazyłam, a nie wiem ile wczesniej sie pojawił) :) zawsze mozesz z tym isc do lekarza rodzinnego on cie uspokoi :)
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 26 lut 2007, 22:50

mi tez sie zrobil kiedys maly guzik przy kostce na nadgarstku, mialam go dlugo kilka miesiecy az w koncu sam zniknal
Only You
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 26 lut 2007, 23:10

Wielkanocnababa pisze:wczoraj wyczułam jeszcze coś na szyi

Masz jeszcze dziesiątki takich zupełnie niewinnych guzków, usłanych po całym ciele.
Ale czy ten Twój jest calkowicie nieszkodliwy żaden forumowicz nie stwierdzi, więc jeśli zamierzasz panikowac i szukac teraz kolejnych, to lepiej, żebyś poszła z tym do lekarza. <glaszcze>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

Postautor: Wielkanocnababa » 27 lut 2007, 20:10

dzięki za wszystkie odpowiedzi, nie znika więc wybiorę się do lekarza

pzdr

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości