Jakie prawdopodobieństwo zlapania AIDS WZW w autobusie

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

userman

Jakie prawdopodobieństwo zlapania AIDS WZW w autobusie

Postautor: userman » 01 cze 2006, 14:55

jade sobie ostatnio autobusem i dzwi mi palca przytrzasnely lekko tak ze krew poleciala (trzymalem reke na tej smiesznej rurce co trzyma dzwi i jak dzwi sie otwieraly zagabilem sie - zaobserwowalem ze co 2 osoba sie trzyma tamtej rurki przed wysiadaniem bo nie ma normalnej poreczuy przy dzwiach u gory) chodzi mi o to jakie jest prawdopodobieństwo ze moglem jakies swinstwo zlapac ?? zaznaczam ze woda utleniona przemylem rane dopiero po ok 20 minutach z miasta wraxcalem wiec nie bylo pod reka plastra i wody utlenionej wiec poratowalem sie tylko zawiniecem palca w chusteczke ( czy woda utleniona naprawde zabija wsztystkie wirusy i bakterie ??)
wiec pytam sie ja was jAKO BARDZIEJ DOSTWADCZONYCH LUDZI w ogóle :) jakie jest prawdopodobienstwo ?? bo jka mi ktos powiedzial zeby zrobil natychmiasyt testy albo pojechal do szpitala i zeby mi dali leki na zachamowanie rozwoju to mi sie ze tak powiem slabo zrobilo troche
Awatar użytkownika
Sylwunia24
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2006, 21:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Sylwunia24 » 01 cze 2006, 15:05

userman pisze:jakie jest prawdopodobienstwo

Mi sie wydaje, ze nie ma się czym martwić. Przeciez nie miales kontaktu z zakażona krwia, ani tez nie masz powodow przypuszczac ze jakis chory na aids dotykal zraniona reka tych przedmiotow co ty. :? Choroby wirusowe i bakteryjne ( nie aids ) czesciej zlapiesz od kichajacego lub kaszlacego przy tobie nosiciela.Moim zdaniem nie ma się w ogóle czym stresowac, a testy zawsze mozna wykonac.
Miłość jest sztuką produkowania czegoś, dzięki możliwościom kogoś innego. »
userman

Postautor: userman » 01 cze 2006, 15:09

powody do przypuszczen to sa przeciez ta rurka jest ogolno dosteppna dla tych nawet z aids a jak wiadomo ludzie z ta choroba sa wsrod nas wprawdzie czytalem ze wirus utrzymuje sie od kilku do kilkunastu godzin na powierzchni odslonietej ale nie mam pewnosci ze ktos chory nie dotykal tego 15 minut wczesniej
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 01 cze 2006, 15:10

serio piszesz?

nie zaraziles sie niczym. spokojnie chlopie.
a woda utleniona to raczej by i tak nie pomogla, jelsi juz :D
userman

Postautor: userman » 01 cze 2006, 15:13

serio pisze
mam nadzije ze to co mowicie jest prawda ze niemma takiej mozliwosci zeby jakioes ciezkie swinstwo zlapal

moze jestem przewrazliwony strasznie ale jest to spowodowane moim ciezkim dziecinstwem tzn duzo w szpitalu lezalem i strasznie sie nacierpialem pozatym od roku mam problemy z nawracajacym zapalenie gardla wiec moze hipohondryk ze mnie
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 01 cze 2006, 15:21

userman pisze:wiec moze hipohondryk ze mnie


A raczej na pewno.
Sam sobie życie utrudniasz.
Pomyśl jakie prawdobodobieństwo zarażenia. Żadne, musiałabys naprawdę mieć niesamowitego pecha. Jaka bzdura w ogóle. :?
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 cze 2006, 16:14

userman pisze:wiec moze hipohondryk ze mnie


też nim jestem :D :D Ale na bank nic nie złapałeś, bez obaw <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 01 cze 2006, 16:16

TedBundy pisze:wiec moze hipohondryk ze mnie


też nim jestem :D :D Ale na bank nic nie złapałeś, bez obaw <browar>

Tak, ja tez jestem, ale cos takiego nie przyzslo by mi w zyciu do glowy <chory> To nie mozliwe zebys cos zlapal , glowa do gory:p
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 01 cze 2006, 16:57

Ja na twoim miejscu bym się prędzej martwił czy jakiejś gangreny czu innego dziadostwa nie złapałem.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2006, 21:40

userman pisze:moze hipohondryk ze mnie
Nio :D Czy nigdy jako dziecko zes se kolana nie rozwalił, nie obtarł sie do krwi? Pomysl iloma rzeczmi zes sie wtedy zarazil <hahaha>
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 01 cze 2006, 21:50

Najgorzej mają posiadacze kotów, bo te małe futrzane wcielenia szatana drapią wszystko włącznie z ich właścicielami. Wiecie ile zakażeń można by dostać od takiego futrzaka, szczególnie, że ząbków nie myje, a potrafi gryźć do krwii... <belt>
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 01 cze 2006, 22:14

Dobrze ze wiesz cos na temat HIV i AIDS, gratuluje, gdzie Ty sie wychowales? Nie miales pielegniarki w szkole? :D

Kolego, mozesz sie zarazic jesli Twoja rana ma stycznosc z krwia "przeciwnika" :) ale nie w inny sposob. Nawet przez sline sie nie zarazisz. Przed oddech. Nie da rady. To musi byc krew. Tyle teorii.

:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
userman

Postautor: userman » 01 cze 2006, 22:53

Moon
Nio :D Czy nigdy jako dziecko zes se kolana nie rozwalił, nie obtarł sie do krwi? Pomysl iloma rzeczmi zes sie wtedy zarazil <hahaha>


coz na kolanach to mam blizny do dzisiaj :) ale wtedy nie wiedzialem co to jest aids czy inne swinstwo :) aczasem kolana fajktycznie krwawily strasznie :)


Hyhy
gdzie Ty sie wychowales?


wychowalem sie w polsce na jednym z Łódzkich osiedli :P a na serio to ktos mi podsunol stronke na ktorej bylo tyle bzdor ze hej a dzisiaj jestem podatny na wszelkoe sugesteie :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2006, 22:55

userman pisze:dzisiaj jestem podatny na wszelkoe sugesteie :(
Pierdzielnij sie mlotkiem w leb. :]


p.s nic Ci nie jest!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 cze 2006, 12:57

userman, Pomyslales logicznie w ogóle nad tym, za nim zadales to pytanie :/ przeciez gdyby HIV moznabylo tak latwo zlapac jak Ty sobie wyobrazasz , to z pewnoscia mialaby go juz 90% ludzkiej populacji , wowczas zarazeni musieliby byc objeci szczegolna kwaratanna i chodzic w wielkich condomach na ciele <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości