rozszeżone naczynka :(

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szogun
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2005, 16:53
Skąd: z tamtąd
Płeć:

rozszeżone naczynka :(

Postautor: szogun » 03 kwie 2006, 17:05

Mam taki problem szczególnie na tważy i nie moge się jakoś go pozbyć próbowałem już pewnych rzeczy ale jak narazie nic nie pomaga :( oprócz rozszeżonych naczynek i tzw. pajączków mam stale zaczerwienioną skóre na tważy co byście mi poradzili...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 kwie 2006, 17:24

Tyle co sama wiem to to, ze taka cera zle reaguje na skrajne temperatury - mrozy czy np. goraca wode.
Reszta tu :
http://www.resmedica.pl/ffxart12996.html
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 03 kwie 2006, 17:39

Ja bym proponowała skontaktować się z lekarzem (dermatologiem?), wtedy dokładnie by zobaczył jak to wygląda i mógł coś konkretnego poradzić.

PS: popracuj nad ortografią
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
matious
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 kwie 2006, 10:50
Skąd: SANDOMIRIA
Płeć:

Postautor: matious » 12 maja 2006, 21:03

Mam to samo, bylem u dermatologa i u mnie stwierdzono, zbyt plytko umiejscowiona siateczke naczyn wlosowatych na twarzy... ble mnie to wnerwia strasznie. Bo to sie podniece,m to zdenerwuje, to sie zawstydze, to lapie buraka. Rowniez podczas wysilku jak cisnienie idzie do gory to mam to samo. Dala mi jakies leki, drogie jak cholera i efekty mialy byc widocznie conajmniej po 3 miesiacu stosowania, a u mnie nic. Wyprobowalem stary sposob babci i efekty jakies zauwazylem. Smarowac twarz na noc mascia cynkowa... Pomoga sprawdzone, Twarz bieleje i woniej robi sie czerwona.

Swoja droga nalezy zaczac pracowac nad soba. medytacja itp. Starac sie zapanowac nad swoimi niektorymi uczuciami i starac sie tym nie przejmowac, bo to poteguje to uczucie i robisz sie bardziej czerwona, bo sie boisz ze bedziesz czerwona, tu jest ten paradoks. Zaakceptuj to czesiowo a bedzie coraz mniej :P
Obrazek
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 15 maja 2006, 22:53

Wizyta u kosmetyczki i zabieg na pęknięte naczynka ;-/ pomoże.
Staraj się także w zimne dni smarować twarz kremem,ale nie nawilżającym tylko specjalnym kremem do cery z problemami naczynkowymi <przytul>
Carpe diem!
Awatar użytkownika
matious
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 kwie 2006, 10:50
Skąd: SANDOMIRIA
Płeć:

Postautor: matious » 16 maja 2006, 20:11

A na czym polega ten zabieg? Są jakieś przeciwskazania? i KocurekV, stosowałąś może to lub znasz kogoś kto jest po? Kremy na zime, mam na lato na slonce z filtrem tez mam, ale najbardziej mnie denerwuje (co poteguje efekt) lapanie buraka przy wystąpieniach publicznych...
Obrazek

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości