Owulacja a samopoczucie...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
_Asica_
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2005, 00:11
Skąd: z miasta
Płeć:

Owulacja a samopoczucie...

Postautor: _Asica_ » 20 lip 2005, 11:40

Wszystkie czasopisma rozpisują się,że w ty, czasie jesteśmy i czujemy się świetnie,jesteśmy sexowne i tylko jedno nam w glowie! Albo ja jestem dziwna,albo co-bo dla mnie to jest najgorszy okres w całym cyklu! Jestem padnięta, mam brzuch jak piłka, twarz jak placek z kruszonką no i na dodatek mój popęd sexualny zanika :((( Nawet okresik nie działa tak na mnie jak owulacja! <chory>
Dzieczyny!Jak to jest z Wami w czasie Waszych owulacji?!
...odpowiedzi szukaj..czasu jest tak wiele...
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 29 lip 2005, 15:35

Wiesz tu , na forum duzo dziewczyn bierze tabletki antykoncepcyjne, a one przecież zahamowuja owulację. Dlatego może taki mały odzew. Ja to było u mnie??Szczerze , to ja chyba nie rozpoznawałam dnia, kiedy nastapiła u mnie owulacja. Rzadko w każdym razie i nie zauważałam wtedy żadnych różnic temperamentu ani nic takiego.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
aniak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 27 lip 2005, 21:06
Skąd: z domu ;-)
Płeć:

Postautor: aniak » 29 lip 2005, 16:02

hm u mnie to jak w kalejdoskopie - jednego dnia potrafi być tak i tak. W sumie nie rozrózniam faz cyklu na większą i mniejsza ochote =) Ja mam tylko chyba mała ochote jak mnie coś boli :DD

ale to dziwne - bo w okresie owulacji czyli połowy cyklu (mniej więcej) powinno się chcieć - niby tak mówią..... a sprawdzałas czy masz cykle z jajeczkowaniem? bo to takei dziwne.... hmmmmm
...południowy temperament w północnym klimacie...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości