dziewczyny - sportsmanki

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 15 lip 2005, 12:44

gosia napisał/a:
kobiety się do tego nie nadają

To do czego się nadają?
To w takim razie faceci nie powinni być: stewardami, piosenkarzami, poetami, pisarzami, modelami... bo to przecież takie n-i-e m-ę-s-k-i-e

Mylisz porówniania. Kobieta jest istotą słabszą od faceta, czy się do tego przyznaje czy nie. Pod względem fizycznym jesteśmy słabsze!! Nie nam dane jest maksymalne rozwijanie bicepsów, mięsni. Co wspónego ma kulturystka z kobiecością?? Moim zdaniem bardzo niewiele. To jest moje podejście do sprawy, nie narzucam go nikomu, więc proszę mi nie narzucać swoich.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 15 lip 2005, 12:52

gosia pisze:Mylisz porówniania. Kobieta jest istotą słabszą od faceta, czy się do tego przyznaje czy nie. Pod względem fizycznym jesteśmy słabsze!! .

No to co, że jest słabsza?
I nie mylę "porównań".
Kobietka, słaba istotka, powinna czekać w jaskini na swojego maczo i ładnie wyglądać?
A facet, powinien targać ją za włosy, bić maczugą i przynosić zwierzynę?
A czy coś by się stało gdyby było na odwrót? :]
gosia pisze:Co wspónego ma kulturystka z kobiecością??

To, że kulturystka dalej jest k-o-b-i-e-t-ą
gosia pisze:nie narzucam go nikomu, więc proszę mi nie narzucać swoich.

Nikt Ci nie narzuca swoich poglądów :>
Myślałam, że się nimi tylko wymieniamy.
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 lip 2005, 13:47

Leanan Sidhe pisze:To w takim razie faceci nie powinni być: stewardami, piosenkarzami, poetami, pisarzami, modelami...

Stewardami, modelami - ok, ale pozostale przyklady sa kompletnie bez sensu. :|
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 15 lip 2005, 13:51

charlie81 pisze:Stewardami, modelami - ok, ale pozostale przyklady sa kompletnie bez sensu.

Charlie, poszłam tokiem rozumowania Gosi.
Chodziło mi o to, że to "niemęskie" zajęcie (chyba wg.Niej)
Zniewieściali faceci piszą wiersze, np.(dla mnie piszący faceci są bardzo męscy :D )
Facet powinien być Męski, rozumiesz? :>
Ostatnio zmieniony 15 lip 2005, 14:06 przez Leanan Sidhe, łącznie zmieniany 1 raz.
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 15 lip 2005, 13:55

Leanan Sidhe napisał/a:
To w takim razie faceci nie powinni być: stewardami, piosenkarzami, poetami, pisarzami, modelami...

Stewardami, modelami - ok, ale pozostale przyklady sa kompletnie bez sensu.


zgadzam się z Tobą Charlie


charlie81 napisał/a:
Stewardami, modelami - ok, ale pozostale przyklady sa kompletnie bez sensu.

Charlie, poszłam tokiem rozumowania Gosi.
Chodziło mi o to, że to "niemęskie" zajęcie (chyba wg.Niej)
Zniewieściali faceci piszą wiersze, np.
Facet powinien być Męski, rozumiesz?

Nie wypowiadaj się za mnie, bo poszłam zupełnie innym tokiem rozumowania niz mój i się ośmieszyłaś tymsamym. Bo tu chodzi o cos zupełnie innego. Masz swoje zdanie - ok, ale nie znaczy, że to co tym myślisz, uważasz, sądzisz,jest najlepsze. Tak samo jest ze mną.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 15 lip 2005, 14:06

"Tymsamym" napisałam (chyba wg.Niej)
Czekałam aż się sama na ten temat wypowiesz :D
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 15 lip 2005, 14:18

Chyba ktoś tu myli pojęcie kobiecości. przecież kobiecość to nie tylko różowe fatałaszki, długie tipsy i szminka. Jest tyle odmian kobiecości ile kobiet.
Nikt nie zaprzecza, że jesteśmy słabsze fizycznie, ale jesteśmy też bardziej wytrzymałe fizycznie. Poza tym, dlatego to się nazywa boks kobiet, bo występuje babka kontra babka (a nie kontra facet).
Nadal jednak czekam Gosiu na odpowiedź, co Cię śmieszy, pot, krew czy kontuzje? Czy może wygląd tych kobiet? bo ja nie rozumiem. pozdr.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 15 lip 2005, 14:19

fifi pisze:Chyba ktoś tu myli pojęcie kobiecości. przecież kobiecość to nie tylko różowe fatałaszki, długie tipsy i szminka. Jest tyle odmian kobiecości ile kobiet.
Nikt nie zaprzecza, że jesteśmy słabsze fizycznie, ale jesteśmy też bardziej wytrzymałe fizycznie. Poza tym, dlatego to się nazywa boks kobiet, bo występuje babka kontra babka (a nie kontra facet).
Nadal jednak czekam Gosiu na odpowiedź, co Cię śmieszy, pot, krew czy kontuzje? Czy może wygląd tych kobiet? bo ja nie rozumiem. pozdr.

Proszę przeczytaj cały temat, w tym noje wypowiedzi. Nie chcę się powtarzać.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 15 lip 2005, 14:25

Znaczy sie, twoim zdaniem kobieta powinna tylko i wyłącznie ladnie pachnieć i czekać na swojego samca? A każdy kto jest inny ośmiesza się? Dobrze zrozumiałam?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 lip 2005, 14:30

Leanan Sidhe pisze:Charlie, poszłam tokiem rozumowania Gosi.

No ja rozumiem i wlasnie dlatego uwazam, ze czesc przykladow byla chybiona. Tak jak kulturystyka jest uwazana za meski sport, tak samo bycie stewardessa, to raczej domena kobiet, ale na pewno nie istnieje nic takiego, jak spoleczne odczucie tego, ze pisanie to niemeskie zajecie!
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 15 lip 2005, 14:35

charlie81 pisze:ale na pewno nie istnieje nic takiego, jak spoleczne odczucie tego, ze pisanie to niemeskie zajecie!

A mi się tak właśnie wydaje...
A może to tylko stereotyp, którym tylko ja się posługuję.
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 15 lip 2005, 14:44

fifi pisze:Znaczy sie, twoim zdaniem kobieta powinna tylko i wyłącznie ladnie pachnieć i czekać na swojego samca? A każdy kto jest inny ośmiesza się? Dobrze zrozumiałam?

Źle zrozumiałaś - przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi, nie chcę ich powielać.
Leanan Sidhe napisał/a:
Charlie, poszłam tokiem rozumowania Gosi.

No ja rozumiem i wlasnie dlatego uwazam, ze czesc przykladow byla chybiona. Tak jak kulturystyka jest uwazana za meski sport, tak samo bycie stewardessa, to raczej domena kobiet, ale na pewno nie istnieje nic takiego, jak spoleczne odczucie tego, ze pisanie to niemeskie zajecie!

I racja
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 lip 2005, 14:52

O kurcze a ja właśnie zacząłem się martwić że jak będe wyglądał jak beczkowóz to moja pani mnie nie zechce... :?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Alucard

Postautor: Alucard » 15 lip 2005, 15:06

<diabel> Śmiać mi się chcę jak widzę takie starcia płci.Dlatego też powiem swoje zdanie.
Po pietrwsze jestem szowinistą i twierdzę że kobieta w wielu sprawach nie dorównuje męszczyźnie.Z natury kobiety są słabsze i nawet najsilniejsza babka na świecie ma jakieś 60-70% siły najsilniejszego faceta.Po drugie pakerki jak zwykłem nazywać ćwiczące panie wyglądają jak chłopy i mutanty(zero kobiecości).Po trzecie nie rozumię stwierdzenia że faceci nie powinni być poetami i piosenkarzami.Idiotyzm totalny.Przecież większość sławnych wierszy i poematów napisali mężczyźni!!!Jeśli chodzi o śpiew to mężczyźni mają inne barwy głosu niż kobiety.Mam około 40 ukochanych piosenek w tym około 30 jest utworami spiewanymi przez facetów.Zrozumcie że Bono nie zaśpiewa odpowiednio utworu Enyi a Britney Spears utworu Nirvany.Nie ma się więc o co kłucić.
Awatar użytkownika
fifi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:24
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: fifi » 15 lip 2005, 15:15

gosia pisze:Są rzeczy za które baby po prostu nie mogą się brać, bo są wtedy po prostu śmieszne.

no comment.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 15 lip 2005, 15:20

Alucard pisze: Śmiać mi się chcę jak widzę takie starcia płci.Dlatego też powiem swoje zdanie.
Po pietrwsze jestem szowinistą i twierdzę że kobieta w wielu sprawach nie dorównuje męszczyźnie.Z natury kobiety są słabsze i nawet najsilniejsza babka na świecie ma jakieś 60-70% siły najsilniejszego faceta.Po drugie pakerki jak zwykłem nazywać ćwiczące panie wyglądają jak chłopy i mutanty(zero kobiecości).Po trzecie nie rozumię stwierdzenia że faceci nie powinni być poetami i piosenkarzami.Idiotyzm totalny.Przecież większość sławnych wierszy i poematów napisali mężczyźni!!!Jeśli chodzi o śpiew to mężczyźni mają inne barwy głosu niż kobiety.Mam około 40 ukochanych piosenek w tym około 30 jest utworami spiewanymi przez facetów.Zrozumcie że Bono nie zaśpiewa odpowiednio utworu Enyi a Britney Spears utworu Nirvany.Nie ma się więc o co kłucić.

Jesteś raczej realistą niż szowinistą, bo ja będąc kobietą zgadzam się z Tobą. Mnie równiez smieszą rozgrywki damsko-męskie.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 lip 2005, 15:20

fifi pisze:gosia napisał/a:
Są rzeczy za które baby po prostu nie mogą się brać, bo są wtedy po prostu śmieszne.

no comment.

Wyobraź sobie fifi kobiete górnika a właściwie to górniczke :) kiedyś w erze Socjalparty podobno byly takie ale słyszałem że zajmowały się czymś zupełnie z wydobyciem węgla nie mającym nic wspólnego...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 15 lip 2005, 15:52

Jesteś raczej realistą niż szowinistą, bo ja będąc kobietą zgadzam się z Tobą. Mnie równiez smieszą rozgrywki damsko-męskie.


tu chodzilo o rozgrywki damsko-damskie i skoro Cie smiesza, to po co bierzesz w nich udział?
a Twoje poglady sa po prostu dziwne <brawo1>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 16 lip 2005, 12:42

foxy_lady pisze:Cytat:
Jesteś raczej realistą niż szowinistą, bo ja będąc kobietą zgadzam się z Tobą. Mnie równiez smieszą rozgrywki damsko-męskie.


tu chodzilo o rozgrywki damsko-damskie i skoro Cie smiesza, to po co bierzesz w nich udział?
a Twoje poglady sa po prostu dziwne

Przeczytaj posty, zanim zaczniesz na nie odpisywać. Ja to samo moge powiedziec o Twoich poglądach, choć to nieprawda , że są dziwne - sa po prostu inne. Nucz się szanować zdania innych ludzi.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
dreamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 wrz 2004, 09:05
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: dreamer » 16 lip 2005, 13:10

przemmo pisze:trenuje karate i znam wiele dziewczyn ktore cos trenuja. w wiekszosci maja swietnie wyzezbione cialo zero tluszczu a jednak ciagle narzekaja ze z czegostam musza schudnac przeciez to jakis obled jest !! albo marudza ze miesnie zbyt widoczne czy cos w tym stylu. kobiety chyba tak juz maja ze zawsze szukaja sobie problemow
mi sie podobaja dziewczyny ktore cos trenuja (moja dziewczynka trenuje plywanie)

rowniez trenuje karate i w zupelnosci sie z Toba zgadzam. Uwielbiam dziewczyny, ktore trenuja cos, szczegolnie sztuki walki <browar>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 lip 2005, 13:29

dreamer pisze:rowniez trenuje karate i w zupelnosci sie z Toba zgadzam. Uwielbiam dziewczyny, ktore trenuja cos, szczegolnie sztuki walki

Jeszcze by mnie taka pobiła i byłby wstyd :P wole takie których sam moge bronić to dopiero jest przyjemność a nie chodzenie z bramkarzem pod ręke :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 16 lip 2005, 14:49

dreamer napisał/a:
rowniez trenuje karate i w zupelnosci sie z Toba zgadzam. Uwielbiam dziewczyny, ktore trenuja cos, szczegolnie sztuki walki

Jeszcze by mnie taka pobiła i byłby wstyd wole takie których sam moge bronić to dopiero jest przyjemność a nie chodzenie z bramkarzem pod ręke

Heh nie przejmuj się , niekażda dziewczyna marzy o karierze bramkarza na dyskotekach :) Ja tam wole być ochraniana niż chronić :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 16 lip 2005, 16:14

gosia pisze:Ja tam wole być ochraniana niż chronić

Prawdziwa kobieta..:)

tak na marginesie bycie bramkarzem to szczyt braku ambicji :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 17 lip 2005, 16:13

Pegaz pisze:tak na marginesie bycie bramkarzem to szczyt braku ambicji


czasami po prostu przymus - w dzisiejszych czasach... w dzisiejszej Polsce?
lepiej robić coś niż nic :)

A jesli chodzi o kobiety to po co te kłótnie?
Jeśli Agata Wróbel spełnia się w tym co robi i jest w tym swietna, to nie widze powodu by miala tego nie robic bo część <nawet jeśli to wiekszość> ludzi uważa ja za mało kobiecą <silacz> ???

mi osobiście nie podobaja sie kulturystki a pływaczki tez raczej nie. Sama kiedyś "sportowo" pływałam ;) a jeśli chodzi o tradycyjny podział "męsko-damski" - przecież to jest kwestia przyzwyczajenia - dla mnie facet zajmujący sie gotowaniem jest całkiem sexi a przecież tradycynie to kobieta powinna siedziec w kuchni - bo to jest "kobiece"

I chociaż tez jestem typem który lubi czuć opiekę i ochronę - nawet czysto symboliczną
to myślę, że z przyjemnością poćwiczyłabym coś z moim "bodyguardem" u boku <hiphop>
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 17:54

Pegaz pisze:gosia napisał/a:
Ja tam wole być ochraniana niż chronić

Prawdziwa kobieta..

A pewnie, 100%-towa:)
Runa pisze:A jesli chodzi o kobiety to po co te kłótnie?
Jeśli Agata Wróbel spełnia się w tym co robi i jest w tym swietna, to nie widze powodu by miala tego nie robic bo część <nawet jeśli to wiekszość> ludzi uważa ja za mało kobiecą

No pewnie, mimo, że uważam to faktycznie za mało kobiece - niech se robi co chce :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 17 lip 2005, 20:39

gosia pisze:niech se robi co chce


no i <browar> ;)
ciesz się sobą
lidia
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 03 lip 2005, 10:57
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: lidia » 17 lip 2005, 22:00

wszyscy maja cos do plywaczek. co wam sie tak neie podoba?? chodzi wam o bary czy cos innego bo nie rozumiem. ja tam plywam i jestem zadowolona ze swojej figury
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 17 lip 2005, 22:04

gosia pisze:Przeczytaj posty, zanim zaczniesz na nie odpisywać. Ja to samo moge powiedziec o Twoich poglądach, choć to nieprawda , że są dziwne - sa po prostu inne. Nucz się szanować zdania innych ludzi.

jak zdarta płyta...
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 17 lip 2005, 22:50

gosia napisał/a:
Przeczytaj posty, zanim zaczniesz na nie odpisywać. Ja to samo moge powiedziec o Twoich poglądach, choć to nieprawda , że są dziwne - sa po prostu inne. Nucz się szanować zdania innych ludzi.

jak zdarta płyta...

Nie na temat, proszę o usunięcie mojego i poprzedzającego go posta :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 18 lip 2005, 00:39

lidia pisze:wszyscy maja cos do plywaczek. co wam sie tak neie podoba?? chodzi wam o bary czy cos innego bo nie rozumiem. ja tam plywam i jestem zadowolona ze swojej figury


oki - ale pływasz zawodowo? Czy powiedzmy co drugi dzień - dla siebie? Bo wydaje mi się że jest różnica i wszędzie polecają basen na "rzeźbienie" swego ciała i pewnie jesteś dowodem na to... Ale zawodowe pływaczki mają nieproporcjonalną sylwetkę - trójkąt, trochę jak facet - szeroka w barach <właśnie> i taka jak trzeba wszędzie indziej. Wydaje mi się że to przez pływanie motylkiem <czy też delfinem> ale może taką budowę ciała się zdobywa bez względu na styl. :)
ciesz się sobą

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości