Piosenki na imprezę

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

roześmiana
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2006, 22:42
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Piosenki na imprezę

Postautor: roześmiana » 13 sty 2007, 13:05

Mam problem. Nie wiem jaką muzukę mam puścić na imprezie żeby wszyscy mieli ochotę tańczyć. Wiadomo każdy ma inny gust. Dodam że badzo mi zależy na dobrej zabawie gości ponieważ to moje 18-ste urodziny. <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2007, 13:14

roześmiana pisze:Nie wiem jaką muzukę mam puścić na imprezie żeby wszyscy mieli ochotę tańczyć.
Znana i lubiana do tanczenia. Taka przede wszytski m jak Ty lubisz :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2007, 13:32

roześmiana pisze:Nie wiem jaką muzukę mam puścić na imprezie żeby wszyscy mieli ochotę tańczyć

taka przy której sie tańczyc da. Ja jak robiłam takie imprezy to mówilam moim zaproszonym, ze jak chca bardzo cos uslyszec to niech przyniosa/przegraja mi to puszcze
moon pisze:Taka przede wszytski m jak Ty lubisz :)

to tez wazne, bo to nie sztuka zadowolic wiekszosc a samemu sie muzycznie męczyc
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sty 2007, 13:39

Dzindzer pisze:bo to nie sztuka zadowolic wiekszosc
Bo kaxzdego sie nie da i tak dlatego robic warto pod siebie :)
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 14 sty 2007, 13:09

Masz BLUES BROTHERS?? jak nie to napisz - podsle na probe 2 czy 3 - super na bibke, w ogóle Blues Brothers maja taki klimat imprezowy
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 14 sty 2007, 13:27

moon pisze:Znana i lubiana do tanczenia. Taka przede wszytski m jak Ty lubisz
nio w moim przypadku to by mnie chyba nogami do przodu wyniesli. mam tylko pare osob ktore (zaznaczam) moga pobawic sie przy mojej muzyce

roześmiana pisze: Nie wiem jaką muzukę mam puścić na imprezie żeby wszyscy mieli ochotę tańczyć. Wiadomo każdy ma inny gust. Dodam że badzo mi zależy na dobrej zabawie gości ponieważ to moje 18-ste urodziny.

duzo zalezy od towarzystwa ale moim zdaniem usiadz sobie kiedys w fotelu i zrob sobie terapie wstrzasowa z mtv 4fun i czym tam jeszcze sporzadz liste tego co ci przypadlo do gustu i co sie podoba ogolowi do tego dorzuc muzyke preferowana prze ciebie.

Kiedys przez przypadek zrobilismy sobie u kumpla impreze karaoke powiem ze smisznie bylo jak wszyscy juz lekko znietrzezwieni starali sie wypowiedziec tekst do piosenki "macho" \
wyszukaj tez jakies stare polskie kawalki u mnie na sylwku hitem byly. "gleboka studzienka" rulez <banan> "jabluszko" czy "cicha woda" przednia zabawa

roześmiana pisze:moje 18-ste urodziny
wszystkiego najlepszego w takim razie <browar>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 14 sty 2007, 16:47

moon pisze:
Dzindzer pisze:bo to nie sztuka zadowolic wiekszosc
Bo kaxzdego sie nie da i tak dlatego robic warto pod siebie :)

Najgorsze co mozna zrobic w temacie imprezowej muzyki.

Zbierz rozne rzeczy-typowe smieci z MTV, troche hh, jakas elektronike, klasyki z lat 70-80 i zmieniaj w zaleznosci od tego co sie dzieje na parkiecie.
Najlepiej jak przy sprzecie dyzuruje jedna osoba, bo tak rob sie burdel,ze kazdy wlacza co chce, przerywa piosenki w trakcie itd.
Muzyke za jaja powinny 3mac gora dwie osoby, ktore niestety ale musza czatowac przy sprzecie, wiec sila rzeczy imprezowac beda nieco mniej.
U mnie jest ten plus, ze mam takiego znajomego,co uwielbia Djowac, wiec problem znika. A ze imprez domowych zrobilem w ciul, to wiem ze DJ-hobbysta ;) niezbedny wrecz jest
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2007, 22:47

Wujo Macias pisze:ajgorsze co mozna zrobic w temacie imprezowej muzyki.
Nieprawda. Nie widzialam jeszczez eby w ten sposob robiona impreza sie nie udala a sporo w zyciu zaliczylam ich. Zawsze jak ktos chcial np llokal muzyke itd pod wszystkich robic nie wypalalo.

Dla mnie oczywistym jest ze skoro ja lu bie MOzarta to gosciom go nie bede puszczac. Cos co dana osba lubi ale nadajacego sie do tanczenia i na impreze :) Czy to nie oczywiste :?
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 15 sty 2007, 02:02

Wlasnie widzisz nie dla wszystkich.
Zdarzylo mi sie bywac na domowkach, gdzie gospodarz namietnie katowal rzeczy z wlasnej "plikoteki", co konczylo sie ogolnym wqrwem i mniej lub bardziej ostrymi sugestiami, zeby wylaczyc to gowno i puscic chociazby radio.
Z uzyka na imprezach to jest tak,ze wszyscy sa bardzo madrzy, ale malo kto umie puszczac tak kawalki, zeby naprawde mozna bylo sie dobrze bawic.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 07:39

Wujo Macias pisze:Z uzyka na imprezach to jest tak,ze wszyscy sa bardzo madrzy, ale malo kto umie puszczac tak kawalki, zeby naprawde mozna bylo sie dobrze bawic.
Niom. A Ci co nie umieja po prostu duzo alkoholu stawiaja na stol i potem juz wszystkim pasuje <lol>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości