Złote Myśli Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 lip 2007, 09:28

Maverick pisze:To tylko potwierdza, ze dziewczyny o wiele wolniej dojrzewaja od facetow. Nie tylko fizycznie ale i emocjonalnie. Zwlaszcza emocjonalnie. Facet moze byc do zwiazku gotowy juz w wieku 20 lat, ale jak dizewczyne zacznien osic to zaden lancuch jej tylka nie utrzyma, bo ona po prostu musi nadziac sie na obca dzide i to zrobi.
Taka jest smutna prawda choc wolalbym by bylo inaczej. Niestety dojrzale dziewczyny zaczynaja sie sporo po 20tce jak nie jeszcze pzoniej. A niektore nie dojrzewaja nigdy. Taka juz ich uroda. Gonic za plemnikiem.


wężykiem do kajecików ! :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 03 lip 2007, 19:04

A z jakiego tematu ten cytat? Bo popolemizowałabym sobie z zawartymi nim treściami..... ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 lip 2007, 10:15

nadia pisze:Tristramie, prawdziwa miłość i tak zdarza się bardzo rzadko. Ludzie są zwykle samotni w związkach, a "piękne są tylko chwile".
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 08 lip 2007, 23:21

Sir Charles pisze:Miłość to jest bonus od życia, żaden standard. Książki, filmy namieszały ludziom w głowach i teraz każdemu się wydaje, że on "zasługuje", że ma do niej "prawo", że "należy mu się" coś od życia. Po pierwsze trzeba mieć szczęście, żeby spotkać kogoś, kogo potencjalnie możemy pokochać. Po drugie trzeba włożyć morze potu i łez, zjeść razem beczkę soli, zedrzeć razem ładnych parę par butów, żeby się pojawiła.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 lip 2007, 08:12

Animal pisze:Jeśli chcesz być z kimś, sprawdź czy byłbyś w stanie wytrzymać z samym sobą

<brawo>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 28 lip 2007, 11:54

Blazej30 pisze:czasami jak słucham panów krytykujących układ pookrągłostoływy (Ziemkiewicz, Kaczyńscy, Macierewicz, Olszewski i reszta) mam wrażenie że naoglądali się za duże westernów. gdzie białe jest białe a czarne jest czarne. gdzie szeryf jest uczciwy i kocha zwierzęta oraz dzieci a badyci są źli do szpiku kości i mają zepsute zęby. a zarost rośnie im dziesięć razy szybciej niż tym dobrym. gdzie jak sędzia bieże w łapę to tylko w banknotach o niskich nominałach i oblizuje się przy tym lubieżnie. i oczywiście jest komunistą. i nie lubi zwierząt. gdzie sprawiedliwość zawsze tryumfuje, gdzie mężczyźni są prawdziwymi mężczyznami, kobiety są prawdziwymi kobietami a pieski preriowe są prawdziwymi pieskami preriowymi <diabel> <hahaha> tylko że to świat utopi. bo prawdziwy świat jest pełen pokus. i nawet naszego boga zabiliśmy <regulamin>


Forma nadaje się do cycatych także, ale ze względu na treść wrzucam tutaj :) Bo nie tylko do ziemkiewiczów się to odnosi.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 28 lip 2007, 13:32

pani_minister pisze:TedBundy napisał/a:
Dlatego sporo kobiet najpierw sprawdzi, jaki jest ten, z którym tworzy związek, zanim rozłoży nogi. Normalna, zdrowa reakcja

Równie logiczne jest rozkładanie nóg dla każdego - jak przeleci i zostanie, to widocznie nie tylko na przeleceniu mu zależało. A zawsze jest człowiek kilka orgazmów do przodu <diabel>


pani_minister pisze:TedBundy napisał/a:
Żadna szanująca swą wartość kobieta nie chce być oceniana jako łatwa i nie wskakuje do łóżka po kilku spotkaniach

Ted, ale uzależniając własną wartośc od osądu innych, zawsze będziesz w czyichś oczach szmirą, z takiego, czy innego powodu. Twoja kobieta, ja, Ty, wszyscy tutaj się wypowiadający, dla niektórych będą ludźmi nie szanującymi się - choćby dlatego, że przed ślubem. Choćby dlatego, że w necie o seksie piszą.
Ujmę to tak: żadna szanująca się kobieta, której na inteligencji nie zbywa, nie pójdzie do łóżka z facetem, który do seksu podchodzi inaczej niż ona. Bo komplikacje piętrowe z tego wynikające zawsze odbija się między innymi na niej. I w związku z tym kobieta o odchyleniu powiedzmy w strone katolicyzmu nie powinna sypiać z kasanową, kobieta "wyzwolona", że użyję znów skrótu myślowego, nie powinna iść do łóżka z cnotką niewydymką. Bo światopoglądy za bardzo im się na seksie i jego następstwach odbiją.

Jeśli chce się z kims sypiać po kumplowsku, i chce się, żeby to sprawnie działało, trzeba upewnic się, że druga osoba myśli podobnie. Jak z miłości - tym bardziej powinien się człowiek upewnić, że nie rozmijamy się w dążeniach. Symetria i tyle. Żebym takie oczywistości musiała tu pisać <niewiem>


Pani Minister <przytul>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 lip 2007, 21:50

Lies pisze:świetnie ujęte.

Prastare..., bo było ;P
pani_minister pisze:pies może być lepszym sprawdzianem związku niż ślub. To nie dwudniowa impreza na galowo i koniec, a nudna codzienność, konieczność spacerów, żarcie trzeba kupić, weterynarza odwiedzić, i ogólnie pewien poziom odpowiedzialności wykazać.

<brawo> <brawo> <brawo> ... też było, ale ciągle aktualne <brawo>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 30 lip 2007, 22:13

Andrew pisze:Facet, który doprowadza do niejasnych sytuacji, z których kobieta może w jakimś stopniu wywnioskowac , że sex jest mozliwy - a potem pasuje to (...) makowa panienka !


<pijaki> <diabel>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 lip 2007, 22:52

Andrew pisze:makowa panienka !

Nawet nie kumasz, że autor o Sobie ;P
(sorki Krzyś, ale nie mogłem <browar> )

A to odpowiedź człeka z innej "bajki" :
Andrew pisze:Ja widac jestem z innej bajki .Zrozumcie , dla mnie potrzeby tego rodzaju są postrzegane jak kazde inne , nie rograniczam tego ,bowiem wszystko jest wazne , a nie tylko to co według wiekszosci logiczne , Do czego zmierzam ? do tego ze gdy np. maz odmówi zrobienia zone herbaty to zostanie potepiony przez wszystkich , natomiast jesli ona odmówi mu sexu , to potepiona nie zostanie przez nikogo , a jak sie pytam dlaczego ? Wszak mezowi też moze sie nie chciec zrobic owej cherbaty zonie , tez ma prawo nie chcec.
Wracajac do autora , nie trzeba było z nią łazic , spotykac sie, lezakowac w łózku itd. i tak jak łazenie , spotykanie sie jeszcze zrozumiem , to lezakowanie w łózku juz nie , bo to daje nadzieje czy sugeruje na coś wiecej , wzbudza pewne reakcje , które mogą prowadzic do tego co sie stało .Rozumiem też , ze nie wszystko tu zostało powiedziane , a skoro nie , to pisze to na podstawie tego co przeczytalem , zas to co przeczytalem mi sie nie podoba , co wyrazam -piszac to co piszę .Zas stwierdzenie iz facet mysli fiutem uwazam za smieszne i głupie .Bo tak jak człek ma wpisane w swe jestestwo , głód , pragnienie , tesknote , sennosc - tak poped , pozadanie i nie widze powodu by tak jak pierwsze są rozumiane , by te drugie nie były i były uwazane za cos gorszego i nad czym w jakis szczegulny sposób nalezalo by panowac gdy zwyczajne dwojgu ludziom wypada to zrobic , oczywiscie odbiegam tu troche od tematu po to bym mógł zostac zrozumiany

To złota myśl... - rozumiem, Ciebie <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 30 lip 2007, 23:33

Mysiorek pisze:Andrew napisał/a:
makowa panienka !

Nawet nie kumasz, że autor o Sobie ;P

Nie obchodzi mnie (i nigdy nie będzie) życie prywatne użytkowników forum :) Tak jak się kreują wirtualnie, tak ich odbieram.

Andrew pisze:Bo tak jak człek ma wpisane w swe jestestwo , głód , pragnienie , tesknote , sennosc - tak poped , pozadanie i nie widze powodu by tak jak pierwsze są rozumiane , by te drugie nie były i były uwazane za cos gorszego i nad czym w jakis szczegulny sposób nalezalo by panowac gdy zwyczajne dwojgu ludziom wypada to zrobic

To mi się szczególnie podoba <banan> przyzwoitość tego wymaga i honor, żeby kobiety rozpalonej nie ostawiać... <diabel>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 lip 2007, 23:44

nadia pisze:przyzwoitość tego wymaga i honor, żeby kobiety rozpalonej nie ostawiać...

... czasem potrzebny osikowy "kolec" <aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 lip 2007, 10:19

KAROLA pisze:śmieję się czasem że jestem nimfomanką, ale to tylko przy nim. przy osobie z którą czuję się bezpiecznie, szczęśliwie, pewnie. z którą zbudowałam fundamenty oparte na czymś innym niż tylko seks. wtedy ta sfera układa się doskonale - wstręciucha kiedyś coś o tym pisała. ale wiem, że u każdego będzie inaczej. jestem pierwszą kobietą mojego TŻta i pytałam się, co zrobiłby gdybym była na nie i leżała jak kłoda, nie okazywała inicjatywy? uśmiechnął się i powiedział, że był przekonany że będzie musiał swój wybujały popęd ograniczać przy jakiejkolwiek kobiecie... i że dostał wspaniały i niespodziewany prezent od losu, czyli mnie


bardzo mi się to zdanie podoba :) <browar> Właśnie tutaj leżu clou sprawy i udanej sfery intymnej związku. Na zupełnie innych podwalinach.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 31 lip 2007, 12:00

Wstreciucha pisze:Kobieta to taki dziwny gatunek, ze szybciej bez skrupulow obciagnie, niz sie z czegos wyspowiada


<diabel>

Do cycatów tez wrzucam :D
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 05 sie 2007, 22:15

czarodziejka pisze:Inteligentna Kobieta to taka, która potrafi uczyc się od Ciebie. Ponieważ przeczuwała nadejście nauczyciela przez całe życie.
Żyje w zgodzie ze sobą i ze światem. Ma marzenia, kocha nad życie (również siebie), ma swoje wady, ale nigdy nie jest od nich słabsza....

:)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 sie 2007, 19:56

AMX:
Dla niektórych wypowiedzenie słowa kocham ma podobne zabarwienie emocjonalne jak wypowiedzenie słowa kiełbasa. Więc w sumie nie ma co się przejmować takimi osobami.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 17 sie 2007, 19:22

mutek pisze:mysle ze niesmialosc i nadmierny poped seksualny to czysta droga nie tylko do dewiacji ale takze do piekla <fuckoff>


Coś w tym jest :]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 18 sie 2007, 10:12

TedBundy pisze:prosto jest odróżnić ziarno od plew, wystarczy użyć szarych komórek
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sie 2007, 23:20

Gt10 pisze:Nie zwracaja na Ciebie uwagi stada kobiet, zamiast tego leca na jakies mlotki?
Zadaj sobie pytanie czy szukasz takiej kobiety, ktora leci na mlotka?
Nie ulozylo mi sie pare zwiazkow, jaskiniowiec wygral ze mna pojedynek...
To wcale nie znaczy, ze ja jestem marny, ze mi cos nie tak poszlo.. bo wszystko poszlo po mojej mysli tylko kobieta w tym wypadku byla zj****.
Wyciagnij z tego analogie.
Gdybym byl kobieta to imponowaloby mi to, ze 9 lat cwiczyles sumiennie, ze nie pijesz, nie palisz, ze wytrzymales trudy swojego dziecinstwa; a nie bylabym tedowa szmira...


<browar> <browar> <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 sie 2007, 19:53

Mistrz Andrew i jego niezmienne:
Ciesz sie ciesz , bowiem nic nie trwa wiecznie i..... wszystko sie zmienia
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 26 sie 2007, 23:55

Miltonia napisala:
Alez plytka ta rozmowa! Szacunek do siebie nie przejawia sie jedynie z kim i jak czesto sie spi! Raczej z jakich pobudek sie to robi i czemu to sluzy. Sa prostytutki, ktore sie szanuja, to one wybieraja i one stawiaja warunki. Rzadko, ale sie zdarza. Wiec nie o sam seks chodzi, to przeciez jasne.
Ale ojciec z listu ma czesc racji. Co z tego, ze dal synowi dobre wychowanie, wartosci? Przeciez spotyka sie on z innym swiatem i to rowniez go ksztaltuje. Z pewnych rzeczy skorzysta, z pewnych nie. Ja mam obserwacje te same co on. Nawet tu na forum widac jakim jezykiem niektorzy mowia o sobie i innych, jak traktuja siebie, co jest dla nich wazne. Szczegolnie szokuja mnie niektore kobiety (moze jestem za stara 8) ), ktore pisza o piciu, zaniedbaniu, kacu, chwala sie pozycjami i to w niewybrednym jezyku. Moge zapewnic, ze wysokie wymagania w stosunku do siebie i innych kreuja rzeczywistosc. I ojciec z listu mial racje, mozna nie pozwalac nawet na spojrzenia bez szacunku...


Miltonia moj forumowy guru <poklony>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 sie 2007, 21:21

Nepalczyk pisze:Nie macie żadnych dolegliwości związanych z faktem, że bycie rypanym przez kawałek tworzywa sztucznego z jakimiś silniczkiem, czy też innymi cudami jest trochę zjebane z punktu widzenia natury ludzkiej?


<brawo>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 wrz 2007, 01:03

kobiety to takie wampiry emocjonalne. Idą do faceta przy którym nie isnieje ryzyko zaangażownia się, ładują akumulatory a potem ruszają na łowy. Dlaczego? Bo ujawniając swe wnętrze przed facetem na którym im zależy ryzykują że facet weźmie nogi za pas. Tylko że wten sposób robią to naszym kosztem. Nie powinnyśmy na to pozwalać.

Cos w tym jest nie? :)

BY Blazej30 w temacie http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... c&start=20
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 wrz 2007, 20:56

Lina pisze:Zakochanie to bycie z kimś, gdy jest dobrze. Miłość to bycie mimo wszystko...

Jednakże, to "mimo" może okazać się barierą nie do pokonania, ale i tak dobrze napisane :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 09 wrz 2007, 16:48

Defenestracja pisze:Nie zakochuj się w idei "miłość aż po grób" tylko w człowieku. Oszczędzisz sobie rozczarowań, jak myślę.


[ Dodano: 2007-09-12, 12:15 ]
pani_minister pisze:
lollirot pisze:a minusy udanego związku?

Związek sam w sobie. Jak źródłosłów zresztą pokazuje: związanie - jedyny warty naprawdę wspomnienia mankament związków. Emocjonalna - a co za tym idzie także namacalna, fizyczna, przyziemna zależność. Takie samo uzależnienie, jak od papierosów, i podobnie jak palacze niektórzy będą się zapierać, że przecież robią to tylko dlatego, że lubią :] Tym niemniej dopiero po od-wiązaniu się człowiek widzi, jak bardzo mu to życiem sterowało. I dobrze, że niektórzy się na nałogowców nadają, zwłaszcza takich współuzależnionych. Inni nie, i Ci dopiero (a także ich partnerzy wszelacy) mają przerąbane na całej linii :]


Jeżeli pisze się posta w pewnym sensie kontrowersyjnego, ale w ośmiu następnych nikt się do nieg w żaden sposób nie odnosi, to może oznaczać tylko jedno, że po prostu nie ma nic do dodania. <brawo>

I zaznaczam, że nie leczę w ten sposób swoich kompleksów, bo przyznaję, że po paru latach spędzonych mniej lub bardziej samemu tęsknię w pewien sposób za czymś poważnym, ale obiektywnie te słowa to święte słowa :)
soul of a woman was created below
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 16 wrz 2007, 11:05

Dzindzer pisze:MaSiA napisał/a:
...nie umiem być sama.

To nic dziwnego, że nie jesteś interesująca. Bo po cholere komuś taki emocjonalny pasożyt, który sam być nie umie. Ja bym nie mogła być z połówka człowieka, z człowiekiem niepełnym, który dobrze funkcjonuje dopiero jak sobie pobierze ode mnie to co chce.
Pozornie bycie z kimś jest łatwe dla osób, które same być nie umieja, ale na dłuższa metę się nie da. Na dłuższą metę wychodzą sytuacje kiedy trzeba być odpowiedzialnym za siebie i za kogoś, umiec żyć dla kogoś kiedy ktoś ma chwilę, że dla siebie nie umie.


Trochę zakręcone na końcu, ale chyba łapię o co chodzi. Dzindzer, Salomon w spódnicy. <brawo>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 wrz 2007, 12:22

eng pisze:Sa tacy co boją się stanąc na własnych nogach, tkwią w związku nawet kiepskim, nudnym i bezsensownym, byle nie być samemu i czekają na okazję "szybkiej zmiany", jak już to im się trafi to przeskakują w nowy związek w ciemno, tak naprawdę im wszystko jedno kto to - przenoszą dotychczasowe emocje, nawyki, bagaż - zmieniają egzemplarz - mówią "to ten właściwy" podczas gdy tak naprawdę liczy się dla nich sztuka i zapchanie brakującej dziury.
Boją się jak ognia odpowiedzialności za siebie, wolą mieć kogoś kto będzie decydować za nich, dbać lub też po prostu być na miejscu, żeby to miejsce obok nie stało puste ani przez moment. Bez tego chyba wpadli by w panikę.
Tego typu ludzi jest i będzie mi szkoda...

<browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 wrz 2007, 09:41

Machiaveli pisze:Najbardziej kocham swoją kobietę; której będę wierny po Wieki. Kocham wszystko w Niej. Jej oczy; głos; zapach; smak jej skóry. Jej przeszłość; dzieciństwo; porażki; sukcesy. Jej dobro; jej wolę; jej umysł. Jej wiarę; jej rozum; jej cycki.
Jej główkę; jej czółko; jej usteczka. Aba aba. A!!! bym zapomniał... jej włosy. Jej szyję. Jej brzuszek. Jej cipkę. Jej nogi w zwartym uścisku. Jej sen. I dobranoc; i dzieńdobry.
Najważniejsze jest jej szczęście.


pięknie napisane :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 23 wrz 2007, 10:07

TedBundy pisze:Machiaveli napisał/a:
Najbardziej kocham swoją kobietę; której będę wierny po Wieki. Kocham wszystko w Niej. Jej oczy; głos; zapach; smak jej skóry. Jej przeszłość; dzieciństwo; porażki; sukcesy. Jej dobro; jej wolę; jej umysł. Jej wiarę; jej rozum; jej cycki.
Jej główkę; jej czółko; jej usteczka. Aba aba. A!!! bym zapomniał... jej włosy. Jej szyję. Jej brzuszek. Jej cipkę. Jej nogi w zwartym uścisku. Jej sen. I dobranoc; i dzieńdobry.
Najważniejsze jest jej szczęście.
zróbcie sobie ołtarzyk swojej "bogini" i czcijcie ją codziennie, a potem bogini zejdzie i powie:"odchodzę bo traktowałeś mnie jak nietykalną, a ja chcę byś mnie dotykał" i pójdzie do jakiegoś bad boya. dobrze robicie chłopcy <pijak>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 wrz 2007, 10:09

pięknie napisane :)

prze zkolesia zyjacego w tak chorym układzie
Machiaveli pisze:Nie mam prawa mieć koleżanek. Ona zaś nie ma prawa zawierać koleżeńskich układów z facetami. Nie dopuszczamy nikogo z zewnątrz.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości