Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 cze 2009, 13:16

eng pisze:Dupni kierowcy ze wsi co się szwendają 50km/h po Warszawie i gubią się na skrzyżowaniu większym niż 1 pas w jedną stronę.

jak widzę takie komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać <zalamka> Wy (niektórzy) z Warszawy to przecież sami świetni kierowcy i 100km/h po mieście powinniście mieć możliwość jeździć...

wkurzają mnie właśnie tacy "świetni kierowcy" <zalamka>

księżycówka pisze:Tu jest masa miejsc gdzie te 50 to bzdura i zagrożenie ruchu zwyczajnie.

jakby wszyscy jechali te max 70km/h to byłoby ok, anie co jeden to lepszy i szybszy i tak by nie szanowali tej siedemdziesiątki. ale właśnie dzięki nim mogę się pośmiać oglądając "uwaga pirat" i słuchając tekstów w stylu: "bo te ograniczenia to jakaś zbrodnia! kto by widział 50km/h w mieście!! policja w polsce jest tylko by szkodzić obywaelowi! zero szacunku do was" ...

Dzindzer pisze:mi tez sie przyda miły urlop

wkurza mnie milczący telefon :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 19 cze 2009, 14:38

Mati pisze:jak widzę takie komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać
Płacz. Nad sobą.
Mati pisze:Wy (niektórzy) z Warszawy to przecież sami świetni kierowcy i 100km/h po mieście powinniście mieć możliwość jeździć...

a co to za rewelacja jechać 100km/h po mieście ? bezpiecznie, kontrolowanie i bez gwałtownych ruchów, bez zagrożenia dla innych użytkowników drogi.
Jak nie wierzysz to zapraszam, zobaczysz jak się naprawdę jeździ.
Mati pisze:jakby wszyscy jechali te max 70km/h to byłoby ok, anie co jeden to lepszy i szybszy i tak by nie szanowali tej siedemdziesiątki.

Masz jakiś problem ? 70 ? jesli wszysycy by jechali 70 to ok, ale połowa nie potrafi utrzymać toru jazdy i uwagi przy tej prędkości, bo takim też dają prawo jazdy więc jedzie taki 50 i swoim niezdecydowanym sposobem poruszania się po drodze mało tego że tamuje ruch to jeszcze stwarza zagrożenie dla innych uczestników, także swoim brakiem zdecydowania i orientacji co się wokoło niego dzieje.

Jak ktoś nie umie jeździć to nie powinien wcale.

Aha, i dla twojej informacji "warszawiaki" najczęściej pochodzą z wszystykich możliwych dziur w polsce, ale nie urodzili się tu, ani ich rodzice, dziadkowie, pradziadkowie też nie ... więc są tylko gośćmi.
I nie zakładaj że każdy "z warszawy" to akwizytor-handlowiec pędzący swoim służbowym z kratką na złamanie karku, on to się stara utrzymać za wszelką cenę w warszawie, bo nie ma po co wracać do swojej zapadłej wsi na końcu świata, tam nie ma dla nie go pracy.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2009, 14:43 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 cze 2009, 14:47

Jak nie wierzysz to zapraszam, zobaczysz jak się naprawdę jeździ.

A po której cześci Warszawy się da tak naprawę jeździć ??
Pytam, bo ja trafiałam najcześciej na zakorkowane

eng pisze:Jak ktoś nie umie jeździć to nie powinien wcale.

O to ja. Dlatego nie mam prawka :D

Brzydka pogoda mnie wkurza, bo miałam wylegiwać na słońcu stare kości swoje


Eng tak czytam Twój podpis i mam forum dla Ciebie http://www.blackcurrent.fora.pl/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 19 cze 2009, 15:05

Dzindzer pisze:A po której cześci Warszawy się da tak naprawę jeździć

Zalezy od pory dnia ...
Dzindzer pisze:O to ja. Dlatego nie mam prawka

Ja mówię o takich co mają prawko ale nie mają do tego predyspozycji...
Dzindzer pisze:Brzydka pogoda mnie wkurza, bo miałam wylegiwać na słońcu stare kości swoje

pada ... niestety...
Dzindzer pisze:Eng tak czytam Twój podpis i mam forum dla Ciebie http://www.blackcurrent.fora.pl/

to dla teda, a nie dla mnie.
Nie ma już normalnych ludzi, wszędzie oszołomy ?
Ja chociażby z racji genów nie mogę być anty-michnik ;)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2009, 15:06 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 cze 2009, 15:16

eng pisze:Ja mówię o takich co mają prawko ale nie mają do tego predyspozycji...

Ja bez prawka wiem, ze nie mam.
O i to mnie wkurza, bo kocham jeździć a czeka mnie los wiecznego pasażera

eng pisze:to dla teda, a nie dla mnie.

Nie wiem, jest, ze anty feministyczne miedzy innymi.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 cze 2009, 15:17

eng pisze:Płacz. Nad sobą.

ja sobie nie mam nic do zarzucenia.

a co to za rewelacja jechać 100km/h po mieście ? bezpiecznie, kontrolowanie i bez gwałtownych ruchów, bez zagrożenia dla innych użytkowników drogi.

<hahaha>

eng pisze:I nie zakładaj że każdy "z warszawy" to akwizytor-handlowiec pędzący

napisałem wyżej, cytuję: "niektórzy". polecam wrócić parę postów wyżej, a potem się czepiać :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 19 cze 2009, 15:25

Mati pisze:ja sobie nie mam nic do zarzucenia.

to jest własnie przekonanie o własnej wspaniałości.

<hahaha>

Co w tym śmiesznego ? na 3 pasowej w jedym kierunku wisłostradzie czy trasie toruńskiej 100km/h to spacerek.
No chyba że jakimś matizem, to jest prędkość robiąca wrażenie, że się złom oderwie od ziemi, albo 20letnim BMW...
Mati pisze:napisałem wyżej, cytuję: "niektórzy". polecam wrócić parę postów wyżej, a potem się czepiać

A pisz co chcesz, ale sens był taki jak widać ... [:D]

[ Dodano: 2009-06-19, 15:27 ]
Dzindzer pisze:Nie wiem, jest, ze anty feministyczne miedzy innymi.
A kto powiedział że ja jestem anty-feministyczny ?
Niesfeminozowane to co innego niż anty-feministyczne.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 cze 2009, 15:35

eng pisze:to jest własnie przekonanie o własnej wspaniałości.

owszem, bo jestem zajebisty ;DD

eng pisze:na 3 pasowej w jedym kierunku wisłostradzie czy trasie toruńskiej 100km/h to spacerek.

to mówimy o wisłostradzie czy o terenie zabudowanym w mieście? :|

eng pisze:A pisz co chcesz, ale sens był taki jak widać ... [:D]

widać bezsens jakichkolwiek dyskusji z Tobą.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 cze 2009, 16:04

eng pisze:Niesfeminozowane to co innego niż anty-feministyczne.

Wiem, ale chciałam mieć duuuża pewność, ze ono nie jest feministyczne


Nadal pogoda. Ile może padać
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 cze 2009, 16:15

U mnie nie pada.
Wkurzają pytania ze skryptów i zamieszanie z poplątaniem w notatkach.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 cze 2009, 16:30

Mati pisze:jakby wszyscy jechali te max 70km/h to byłoby ok, anie co jeden to lepszy i szybszy i tak by nie szanowali tej siedemdziesiątki. ale właśnie dzięki nim mogę się pośmiać oglądając "uwaga pirat" i słuchając tekstów w stylu: "bo te ograniczenia to jakaś zbrodnia! kto by widział 50km/h w mieście!! policja w polsce jest tylko by szkodzić obywaelowi! zero szacunku do was" ...
Nie wazne... jest 50 a nie 100 to WSZYSCY maja jechac 50, gdyby jechali to by zagrozenia nie bylo, bo jakie? Co nie zmienia faktu ze 50 to troche malo;> Ale nieskutecznosc/bezsens przepisu nie jest w jego wielkości predkosci a w braku dostosowania sie doń.
eng pisze:Masz jakiś problem ? 70 ? jesli wszysycy by jechali 70 to ok, ale połowa nie potrafi utrzymać toru jazdy i uwagi przy tej prędkości, bo takim też dają prawo jazdy więc jedzie taki 50 i swoim niezdecydowanym sposobem poruszania się po drodze mało tego że tamuje ruch to jeszcze stwarza zagrożenie dla innych uczestników, także swoim brakiem zdecydowania i orientacji co się wokoło niego dzieje.
a to pochodzenie kierowcy lub miejsce gdzie jezdzil wiekszosc zycia ma znaczenie? OOO nie wiedzialem:)
eng pisze:Jak ktoś nie umie jeździć to nie powinien wcale.
To co innego.
eng pisze:Aha, i dla twojej informacji "warszawiaki" najczęściej pochodzą z wszystykich możliwych dziur w polsce, ale nie urodzili się tu, ani ich rodzice, dziadkowie, pradziadkowie też nie ... więc są tylko gośćmi.
Tak zawsze zaczynaja sie klotnie miedzy kibicami z Warszawy i okolic a innymi na jakis wp :) Nie wazne:D Chcialem tylko powiedziec, ze jak jestem mieszkancem Katowic, a moj dziadek, rodzina itd. nie byli tu przede mna to zaden prawdziwy Katowiczanin nie pierdoli glupot w takim stylu :) I ze nie robi mi roznizy czy ktos przyjechal do Warszawy jako gosc, czy sie tu tylko urodzil ale nie mieszka, lub urodzil i mieszka dopiero od pokolenia. Znam kilku od pokolen zyjacych w Warszawie i kwestia ich "zajebistosci" i "lepszosci" oraz zwykle chamskie zachwoanie w codziennych zwyklych kontaktach oraz gburowatosc bardzo slusznie powoduje, ze wielu ludzi o nas tak mowi i sadzi. censored z takimi warszawiakami - wolalbym zeby zmienili miejsce zamieszkania, to by nasza Stolica byla otwartym, usmiechnietym miejscem dla kazdego czlowieka a nie tylko ich dziadkow. (nie ublizajac normalnym warszawiakom). Jestem lepszy bo jestem z Warszawy - pfff.
Dzindzer pisze:Pytam, bo ja trafiałam najcześciej na zakorkowane
Bo wszedzie sa korki:) jak jedna wieksza ulica stanie to nie ma bata. Jest jedna taka co to calą Stolice zakorkuje:) BTW. ludzie po co jezdzicie samochodami jak macie metro i dobry dojazd? Nie rozumiem tego, w zyciu nie wsiadam w samochod w Warszawie jesli nie jezdze pozno wieczorem albo w weekendy :)
eng pisze:bo nie ma po co wracać do swojej zapadłej wsi na końcu świata, tam nie ma dla nie go pracy.
To, ze nie ma dla niego pracy to nie znaczy ze jest z zapadłej wsi. Stereotyp.
eng pisze:Co w tym śmiesznego ? na 3 pasowej w jedym kierunku wisłostradzie czy trasie toruńskiej 100km/h to spacerek.
to, ze to jest 100 km/h i zawsze przy tej predksoci jest zagrozenie, nawet jak nic sie nie dzieje i wszystko wyglada bezpiecznie. I powinienes to wiedziec, chyba, ze sie z tym zgadzasz, tylko nieco zle wyraziles Eng:)
A jesli chcesz szpanowac 3 pasmowkami w Warszawie to poczytaj o obwodnicach Moskwy :)

[ Dodano: 2009-06-19, 16:33 ]
eng pisze:jesli 30tu jedzie normalnie czyli 100 a jeden 50tką to kto stanowi większe zagrożenie dla ruchu ?
A kto lamie przepis? Bo ten co za wolno jedzie tez moze go lamac, jednak mysle ze mowisz o tych co jada za szybko - oni lamia przepis. Jesli oni, to nawet jak ich bedzie 99 to ONI sa zagrozeniem .

[ Dodano: 2009-06-19, 16:36 ]
eng pisze:Owszem, ale to miejsce jest specyficzne jeśli chodzi o zachowania na drodze.
Warszawa jest prosta w swojej konstrukcji ruchu drogowego jak budowa cepa. Znacznie glupsze rozwiazania nietypowe sa w innych miastach - Bytom, Katowice itd.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 cze 2009, 17:49

Mati pisze:owszem, bo jestem zajebisty

Obawiam się, że jesteś osamotniony w swojej opinii.

Że ciśnienie runęło w dół i czuję się koszmarnie. A pogoda trochę mi unieprzyjemnia plany na wieczór, ale na szczęście nie likwiduje ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 cze 2009, 18:47

Hyhy pisze:Ale nieskutecznosc/bezsens przepisu
nie jest w jego wielkości predkosci a w braku dostosowania sie doń.

ja o tym cały czas mówię. jest 50, to wszyscy jadą 100, bo co? BO MOŻNA! a jakby było 70 to by jechali 150.

lollirot pisze:Obawiam się, że jesteś osamotniony w swojej opinii.

szczerze mówiąc, nie rusza mnie to :)

Dzindzer pisze:Nadal pogoda. Ile może padać

mnie też pogoda. znowu zaczyna padać od poniedziałku! psia mać :/ lato...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 19 cze 2009, 19:08

Ogranicznie prędkości w centrum to idiotyzm, bo bo i tak są korki i jedzie się 20, poza centrum ograniczenie jedynie powoduje większe korki, bo ludzie nie poruszają się płynnie i sprawnie, a rozglądają się za policją. Poza tym przeszkoliłbym wszystkich w ruszaniu spod świateł bo 4 samochody na jedną zmianę to trochę mało, na całym cywilizowanym świecie ruszają wszysycy na zielone, tylko u nas po zielony pierwszy wciska sprzęgło leniwie i szuka jedynki.
Własnie wracałem z pracy 2 godziny, z centrum i jestem padnięty, załamany brakiem "jaj" współuczestników ruchu drogowego.
Mati pisze:ja o tym cały czas mówię. jest 50, to wszyscy jadą 100, bo co? BO MOŻNA! a jakby było 70 to by jechali 150.
przecież to normalne. wypadki powodują nie kierowcy jadący 150 tylko ci bez wyobraźni, wyczucia i podstawowych umiejtności prowadzenia samochodu.
Propaganda policji i TVN Turbo daje taki obraz, a większość sytuacji z którymi się stykam to debile w BMW szpanujący szybką jazda bez umiejętnosci, lub dziadek w Matizie zmieniający pas bez kierunkowskazu.
Myślę że mniejsze zagrożenie stwarza szybko jadący utalentowany kierowca z refleksem niż 60 letni dziadek z alzhaimerem i parkinsonem który się upiera żeby jeździć lub respektujący i NIEDOSTOSOWUJĄCY SIĘ do warunków ( i innych uczestników ruchu ) na drodze małolat.
Przestrzegaj przepisów i często patrz w lusterka, bo prędzej czy później się doigrasz z takim podejściem. Takim służbistą jak ty jadącym lewym pasem 50km/h to zawsze się ktoś chętnie zajmie <diabel>

<aniolek>
Ostatnio zmieniony 19 cze 2009, 19:10 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 cze 2009, 19:13

eng pisze:niż 60 letni dziadek z alzhaimerem i parkinsonem który się upiera żeby jeździć

Ja na jego miejscu bym też się upierała.
Nie będą mi małolaty, tkwiące w wiecznym mentalnym wyścigu szczurów i śpieszące się bez sensu i celu, mówić, że nie mogę sobie moim matizem czy mikrą po południu spokojnie na działkę pojechać [:D]

Swoją drogą polscy kierowcy strasznie są nerwowi w większości. Byle co im przeszkadza, uwiera i ciśnienie podnosi. I oczywiście zawsze wiedzą najlepiej, jak powinno się jeździć <diabel>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 19 cze 2009, 19:16

eng pisze:wypadki powodują nie kierowcy jadący 150 tylko ci bez wyobraźni, wyczucia i podstawowych umiejtności prowadzenia samochodu.

a kim jest osoba jadąca 100km/h po mieście? osobą bez wyobraźni. jak chcesz się pościgać to leć do Poznania na tor.

eng pisze:Myślę że mniejsze zagrożenie stwarza szybko jadący utalentowany kierowca z refleksem

to niech sobie ten utalentowany kierowca ( <hahaha> ) idzie na tor, a nie do miasta na ulice.

eng pisze:respektujący i NIEDOSTOSOWUJĄCY SIĘ do warunków ( i innych uczestników ruchu ) na drodze małolat.

co Ty bredzisz? :| jeździ się zgodnie z przepisami, a jeśli warunki do jazdy, czyli np. deszcz, na to nie pozwalają, to się prędkość OGRANICZA. nie odwrotnie.

eng pisze:Przestrzegaj przepisów i często patrz w lusterka, bo prędzej czy później się doigrasz z takim podejściem.

co? <hahaha>

eng pisze:Takim służbistą jak ty jadącym lewym pasem 50km/h to zawsze się ktoś chętnie zajmie <diabel>

ale co Ty gadasz o tym lewym pasie? skąd Ty to w ogóle wziąłeś? i kto ma się mną zająć? wyjaśnij mi to co Ty tutaj napisałeś...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 19 cze 2009, 19:23

Mati pisze:a kim jest osoba jadąca 100km/h po mieście? osobą bez wyobraźni. jak chcesz się pościgać to leć do Poznania na tor.

żartujesz ! to prędkośc spacerowa po mieście, jak jest pusto oczywiście, jak "warszawiacy" pojadą do domu na weekend ;)
Na tor ? nuddddyyyy. Rajdy to jest jazda.
Mati pisze:to niech sobie ten utalentowany kierowca ( ) idzie na tor, a nie do miasta na ulice.
A ten nieutalentowany niech siedzi w domu ;)
Mati pisze:co Ty bredzisz? jeździ się zgodnie z przepisami, a jeśli warunki do jazdy, czyli np. deszcz, na to nie pozwalają, to się prędkość OGRANICZA. nie odwrotnie.
Prędkośc dostosowuje się do warunków, jeśli jako jedyny w grupie kilkudziesięciu samochodów jedziesz 50 a reszta 2x tyle to ty jesteś zagrożeniem a nie inni, bo jestes za wolny, nie jedziesz prawym pasem i rozsądny policjat wlepił by ci mandat a nie innym. tym bardziej w słoneczną pogodę na trasie typu osławiona wisłostrada.
Mati pisze:ale co Ty gadasz o tym lewym pasie? skąd Ty to w ogóle wziąłeś? i kto ma się mną zająć? wyjaśnij mi to co Ty tutaj napisałeś...

o ile znam nerwowych kierowców to wyprzedzi cię taki, zajedzie ci drogę i zahamuje tak że mu wjedziesz w tył i bedzie twoja wina. widziałem parę takich akcji i uwierz - nauczysz się ;) Jego Beemka już klepana z 10 razy więc 11 mu nie zaszkodzi ...

Wkurzają mnie tacy "przemądrzali" w tym tamcie, przejedz kilkaset tysięcy kilometrów to pogadamy, moze u ciebie się jeździ inaczej, wolniej, a o tym właśnie mówiłem, warszawa to warszawa.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2009, 19:30 przez eng, łącznie zmieniany 5 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 cze 2009, 20:11

pani_minister pisze:
eng pisze:niż 60 letni dziadek z alzhaimerem i parkinsonem który się upiera żeby jeździć

że nie mogę sobie moim matizem czy mikrą po południu spokojnie na działkę pojechać [:D]
Hahaha :)

Pisze sie Warszawa, tak jak i Legia Warszawa. Wszystko z wielkiej. Szacunek do tego miasta, jego historii, wlasnych przodkow i najlepszego na swiecie klubu :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 cze 2009, 20:13

Hyhy pisze:Pisze sie Warszawa, tak jak i Legia Warszawa

Nie wiem czemu ale rozwaliło mnie to. Ale jakoś tak pozytywnie :)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 cze 2009, 20:14

eng pisze:Prędkośc dostosowuje się do warunków, jeśli jako jedyny w grupie kilkudziesięciu samochodów jedziesz 50 a reszta 2x tyle to ty jesteś zagrożeniem a nie inni, bo jestes za wolny
Tyle teorii, bo w praktyce nie wolno Ci zlamac przepisu :) Nie mowimy o jezdzeniu mniej niz 100 tam gdzie mozna i nie ma korka, bo tak robia wlasnie "niedzielni" kierowcy.
eng pisze:nie jedziesz prawym pasem
O to jest censored, jak ktos jedzie gdzies przepisowo 110 km/h a ktos lewym pasem 90 zamiast zjechac na prawy.
eng pisze:o ile znam nerwowych kierowców to wyprzedzi cię taki, zajedzie ci drogę i zahamuje tak że mu wjedziesz w tył i bedzie twoja wina. widziałem parę takich akcji i uwierz - nauczysz się
Co tez nie zmienia faktu ze trzeba byc burakiem i anfolsem zeby tak zrobic, bo normalny czlowiek wyprzedzi, ewentualnie censored u pojedzie dalej:)

[ Dodano: 2009-06-19, 20:18 ]
eng pisze:Wkurzają mnie tacy "przemądrzali" w tym tamcie, przejedz kilkaset tysięcy kilometrów to pogadamy
Eng ale to naprawde nie trzeba objechac swiata wzdluz zeby wiedziec jak jezdzic, wystarczy popatrzec jak to robia dobrze jezdzacy o ktorych piszesz i miec smykałke do jazdy samochodem. Ja duzo km w swoim zyciu nie zrobilem a od razu jezdzilem sluzbowo po Warszawie i sa sytuacje ze wedlug kogos jade jak "censored" bo widze jego zachowanie przez szybe, ale szczerze mowiac wali mnie to gleboko :) bo jak mam ochote pozapierdalac to sobie zapierdalam, ale zazwyczaj jezdze normalnie. Co tez nie zmienia faktu ze jazda w ruchu ulicznym, w korku czasami nie moze byc taka jak zazwyczaj - czyli i KULTURALNA i "cwaniakowata". Zazwyczaj jednak po Warszawie da sie ustapic i Tobie tez ustepuja, a jak trafisz na skorwiela (niezaleznie od blach) to wtedy kto pierwszy ten lepszy i jeszcze małe solo sie moze zdarzyc :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 cze 2009, 21:09

Ja się nie lubię spieszyć ale w korkach stać nienawidzę. Dlatego poruszam się rowerem (ale nie jak leje). Zawsze do przodu, a w szczycie szybciej niż samochodem... <diabel>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lip 2009, 17:20

Dzisiejsza afera. Zerwanie totalnie i ostatecznie kontaktu z byłym. Stłuczone talerze i płacz.
Ale jest ok. Grunt to wyjaśnić sytuację i zamknąć rozdział.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lip 2009, 09:23

rozdzial ksiazki moze i zamkniety , ale owa ksiazka i tak zawsze na półce lezec bedzie - co nie ? <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 lip 2009, 03:02

Andrew pisze:ale owa ksiazka i tak zawsze na półce lezec bedzie - co nie ? <przytul>

Do raz przeczytanej książki rzadko się wraca... Potem i tak tylko kurz zbiera. ;)

Wkurza mnie, że tak trudno jest zapomnieć i to nie do końca prawda, że "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 06 lip 2009, 23:19

dzisiejszy dzień - byle głupota jest w stanie doprowadzić mnie do płaczu :/
Ostatnio zmieniony 06 lip 2009, 23:20 przez Nola, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lip 2009, 10:36

Że zostawiłam portfel w samochodzie kumpla, teraz nie mam az do wieczora 6 zł.
Nie śmiać się ta świadomość mnie dołuje
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 14 lip 2009, 23:08

że nie mogę znaleźć pracy :/
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 lip 2009, 23:31

Nola pisze:że nie mogę znaleźć pracy
witaj w klubie
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2009, 06:38

Że mnie po 2 dniach ściągnęli do Wawy na drugi etap rozmów o pracę.
A było tak cudnie :(
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2009, 22:12

Kiedy przemierzam całe miasto, by znaleźć upragniony sklep. Gdy już go znajdują, okazuje się, że sklep czynny jest do 18:30, a zegarek wskazuje 18:37. :/
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 319 gości