Rocznica ślubu - problem

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Rocznica ślubu - problem

Postautor: paula19 » 29 cze 2006, 00:31

Zbilża sie 20 rocznica ślubu moich rodziców. Chiała bym zrobic im jakiś ładny prezent, cos podarowac od serca. Najfajniej było by ich wysłac na Majorkę, ale niestety fundusze nie pozwalają. Myslałam o jakiejś wystawnej kolacji, lub dużym własanoręcznie wykonanym albumie rodzinnym. Może macie jakieś fajne pomysły? :>
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 29 cze 2006, 01:31

Laurke <aniolek>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 cze 2006, 10:03

paula19 pisze:Myslałam o jakiejś wystawnej kolacji, lub dużym własanoręcznie wykonanym albumie rodzinnym. Może macie jakieś fajne pomysły? :>


Oba pomysly moim zdaniem dobre :) Chociaz pierwszy chyba lepszy :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2006, 10:06

jako rodzic który bedzie w styczniu obchodził tez 20 rocznice małzenstwa , nie chciał bym od swych dzieci dostac w prezencie jakiejs wystawnej kolacji , album rodzinny juz lepiej , choć powiem iz to nie prezent sie tu liczy .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 cze 2006, 10:08

nie chciał bym od swych dzieci dostac w prezencie jakiejs wystawnej kolacji

Bo ja wiem..taka romantyczna kolacja dla rodzicow.... nawet nie wystawna...jakas taka z kilametm... :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 cze 2006, 10:15

Tak ale zauwaz iż Ty mówisz to z pozycji dziecka , ja ..z pozycji tego rodzica , w tym wieku nie koniecznie musi sie takie coś spodobać , choć oczywiscie kazdy jest inny ! ja mówie za siebie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 29 cze 2006, 10:15

Andrew pisze:Tak ale zauwaz iż Ty mówisz to z pozycji dziecka , ja ..z pozycji tego rodzica , w tym wieku nie koniecznie musi sie takie coś spodobać , choć oczywiscie kazdy jest inny ! ja mówie za siebie


wiem :) Mozliwe, ze keidys zmienie zdanie <browar>
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Re: Rocznica ślubu - problem

Postautor: ptaszek » 29 cze 2006, 10:58

paula19 pisze:Zbilża sie 20 rocznica ślubu moich rodziców. Chiała bym zrobic im jakiś ładny prezent, cos podarowac od serca. Najfajniej było by ich wysłac na Majorkę, ale niestety fundusze nie pozwalają. Myslałam o jakiejś wystawnej kolacji, lub dużym własanoręcznie wykonanym albumie rodzinnym. Może macie jakieś fajne pomysły? :>

Album jest dobry, kolacja też - jednak to jeszcze zależy co, kto lubi.
Ja z siostrami planujemy zrobić duże, ładne drzewo genealogiczne, wyciągnąć tyle zdjęć i informacji o tylu przodkach ile się da. Potem oczywiście wsadzić to w porządną ramę. Chcemy to zrobić bo wiemy, że rodzicom coś takiego na pewno się spodoba. Oczywiście trzeba też wziąć pod uwagę wiek rodziców ;)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 29 cze 2006, 15:07

I upodobania, bo tata jest straaaaaaaasznym materialistą, a mama lubi duże niespodzianki.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 29 cze 2006, 15:17

A z jakiej okazji dziecko ma robic swojemu rodzicowi prezent na ICH rocznice slubu? Pogratulowac, dac buzki i tyle. To jest swieto Twoich rodzicow, nie Twoje.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 29 cze 2006, 15:49

Haro pisze:A z jakiej okazji dziecko ma robic swojemu rodzicowi prezent na ICH rocznice slubu? Pogratulowac, dac buzki i tyle. To jest swieto Twoich rodzicow, nie Twoje.


Tu chodzi o pamięć, bo są 20 lat razem, a ja 19 z nimi. A prezent to tak dodatkowo w ramach podziękowania za to, że stworzyli dla nas prawdziwy wartościowy dom.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 29 cze 2006, 15:58

Jakies fajne zdjecionko ktore daza sentymentem opraw w wlasnorecznie zrobiona ramke (kup mase plastyczna czy mase celulozowa) rozrabiasz mozna chyba barwic i wtykasz w to jakies fajne przedmioty np muszelki etc.
Jak zdjecie czarno biale (ale chyba nie) to mozesz odpowiednio je obrobic w photoshopie dodajac barwy (jakas lekka sepia) ew. korygujac uszkodzenia, zabrudzenia, zalamania.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 29 cze 2006, 16:35

Z tym że ten pomysł wykożystałam na świeta dwa lata temu :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 cze 2006, 18:32

Kolacja dla Rodziców, to fajny pomysł. Przygotuj ją sama, zrób nastrój i wyjdź z domu :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 29 cze 2006, 19:13

Mona pisze:Kolacja dla Rodziców, to fajny pomysł. Przygotuj ją sama, zrób nastrój i wyjdź z domu


Wyjść hmmm... Ciekawy pomysł, tylko nie wiem czy przejdzie, bo jest obawa że zasiądą przed telewizorem i się nie domyślą o co chodziło...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 29 cze 2006, 22:11

Wyjść hmmm... Ciekawy pomysł, tylko nie wiem czy przejdzie, bo jest obawa że zasiądą przed telewizorem i się nie domyślą o co chodziło...

Sądzisz, że pomyślą, iż te świece na stole i super kolacja, to sceneria telewizorowa? :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 29 cze 2006, 22:35

Zależy od rodziców, ale myślę, że powinnaś wziąć pod uwagę to, co pisał Andrew.
Z taką kolacją może być lipa, choćby dlatego, że np. jedno z rodzciów będzie miało zły dzień i nie będzie miało ochoty na takie romantyczne niespodziewanki, albo się poprztykają o coś, i cały prezent łatwo może się okazać jedną wielka klapą.
Takie rzeczy to powinni sobie sami zafundować jeśli będą mieli ochotę.

A co innego to nie wiem. Moi rodzice niestety nie obchodzą swoich rocznic specjlanie radośnie heh.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 30 cze 2006, 00:30

Mona pisze:

Cytat:
Wyjść hmmm... Ciekawy pomysł, tylko nie wiem czy przejdzie, bo jest obawa że zasiądą przed telewizorem i się nie domyślą o co chodziło...

Sądzisz, że pomyślą, iż te świece na stole i super kolacja, to sceneria telewizorowa?


Tak :) wielce prawdopodobne...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 cze 2006, 06:01

paula19 pisze:Tak :) wielce prawdopodobne...

<hmm>
No to może dorzuć do tego np.bilety do teatru? Mam nadzieję, że nie wezmą TV ze sobą? <diabel>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 cze 2006, 07:31

I uwaga na jedno!! np. z ta kolacją ? oby sie nie zdublowały tzw. "prezenty"
Bowiem nie wiesz czy np. Ojciec juz nie wymyslił kolacji <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 30 cze 2006, 13:00

Andrew pisze:I uwaga na jedno!! np. z ta kolacją ? oby sie nie zdublowały tzw. "prezenty"
Bowiem nie wiesz czy np. Ojciec juz nie wymyslił kolacji


To by było za wiele jak dla niego, strasznie pożadny jest facet (tzn mój tata) gotuje, pracuje, sprząta robi przetwory, lubi być aktywny, ale romantyzmu w nim za grosz....
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 cze 2006, 13:01

powiem , czy raczej napisze // pewne załozenia mogą byc błedne !
iii ... nie musi wymyslec kolacji , dalem tylko do myslenia ...wszak moze ja zabrać gdziekolwiek , teatr np. itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 30 cze 2006, 14:14

Andrew pisze:powiem , czy raczej napisze // pewne załozenia mogą byc błedne !
iii ... nie musi wymyslec kolacji , dalem tylko do myslenia ...wszak moze ja zabrać gdziekolwiek , teatr np. itd.


wiem i dzięki wielkie :*
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 30 cze 2006, 16:30

zrób maślane oczka i wystąp przewiązana kokardką :)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 30 cze 2006, 17:32

Moi rodzice mieli jakis czas temu 35. rocznice ślubu. I tak sobie myślę, że najlepszym prezentem byłoby dać im bilety na wycieczkę, ale w dwie różne strony <fuckoff>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 620 gości