NASZE ANOMALIE, ZBOCZENIA< CIĄGOTY

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

NASZE ANOMALIE, ZBOCZENIA< CIĄGOTY

Postautor: gracja » 25 sty 2004, 01:50

NIe kradnę praw autorskich - pomysł nalezy do Bańki, a zakładam tylko temat.
JAkie są Wasze anomalie, związane z sexem, zachowaniami, ludzmi. Dziwne rzeczy, do ktorych raczej się publicznie nie przyznajecie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: NASZE ANOMALIE, ZBOCZENIA< CIĄGOTY

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 02:37

gracja pisze:Dziwne rzeczy, do ktorych raczej się publicznie nie przyznajecie.

A forum to nie publicznie?? ;) Dobra, czepiam sie slowek...
Hmmm, ja pewnie to standardowo jak wiekszosc chyba :) Swego czasu lubilem zdjecia panienek w rajstopach (bez podwiazek, tych co sie na kazda noge osobno zaklada, nie wiem jak to sie zwie) no i w ogóle w samej bieliznie. Bo to co zakryte bardziej pociaga, a odkryte traci urok. CHoc sama bielizna mnie jest seksualnie oboijetna ;) Dopiero na dziewczynie ladnie wyglada ;)

A jezeli chodzi o inne rzeczy to sie zastanowie :) (jakie one sa a nie czy powiedziec)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 sty 2004, 02:39

Skoro publicznie sie nie przyznajemy, to na forum tym bardziej :lol: Ja się do wielu rzeczy nie przyznaję. O wielu rzeczach się po prostu innym nie mówi. To nasza osobista sprawa, ale tak naprawdę, to nic ndzwyczajnego nie ukrywamy. Ja np. nie mówię, jak lubię byc pieszczona przez męża, ani w ogóle co robimy w sypialni. Bo po co? To nasz sprawa przecież...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 02:42

Ja tu przelamuje pierwsze lody i mowie o sobie a Ty mi Sue z takim tekstem ;) Ludziska sie zniecheca ;) Wez sie przelam i "zapodaj" czyms :D:D:D
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 sty 2004, 02:51

Maverick, nie ciągnij, nie ciągnij, bo jak zapodam, to się zgorszysz... he, he :lol:
Powiem tylko, że jest ze mnie coś z ekshibicjonistki. Przed mężem uwielbiam się rozbierać, on też uwielbia moje show. Lubie go za kazdym razem czymś zaskoczyc, tak by nie wiedział o co chodzi... przyjemnie... oczywiście. :wink:

Jeszcze w wakacje po ulicach chodziłam w białych, delikatnie przezroczystych spodniach i stringach. Doskonale wiedziałam, że mam zgrabny tyłek i facetów to kręciło. Co ja gadam: dalej jeszcze jest chyba troche zgrabny :?: Może się nie zrobi z niego flak z pomaranczową skórką :cry:
Wiecej już nie pisnę słówkiem na ten temat :lol:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 03:03

Hehe, a na plaze nudystow bys poszla?
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 sty 2004, 03:23

Juz kiedys tu to pisalalam, ale nie bylo odzewu. Moja anomalia - kobiety. Czy kazda z nas przechodzi okres fascynacji ta sama plcia? zauwazylam zaleznosc - podniecaja mnie kobiety dojrzale emocjonalnie i ciekawe osobowosciowo - adekwatnie do mezczyzn, musza byc oczywiscie atrakcyjne z mojego punktu widzenia. mam nadzieje, ze bede sie kochac z kobieta jeszcze...nie macie takich marzen? to musi byc cudowne zespolenie..
jedyne moje doswiadczenia to pocalunki z przyjaciolką
zauwazylam tez, ze musze miec widownie..
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 sty 2004, 03:24

Maverick pisze:Hehe, a na plaze nudystow bys poszla?

ja jak najbardziej, w obcym miescie jedynie;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 03:31

Hehe :) No calujace sie dziewczyny jeszcze jakos wygladaja w przeciwieniestwie do facetow (bleeee) ;) A poza tym dziwczyny z natury sa bi (te buzi na dzien dobry i do widzenia). A czy mielismy cos podobnego? Pewnie jakas czesc podczas dojrzewania, ale to normalne a mialo byc o "odchylach" :) Ja raczej nie. Nie wyobrazam sobie siebie z jakims facetem... :? :570:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 sty 2004, 10:09

bardzo mnie podnieca robienie tego w miejscach publicznych, gdzie moze nas ktos przyłapac. ostatnio z chlopakiem rozmawialismy ze czesto nam sie to zdarzało a nawet nie zdawalismy sobie z tego sprawy. Do tej pory bylo to tylko sex oralny ale odkad przezylismy nasz pierwszy raz mam nadzieje ze bedziemy uprawiac sex w roznych dziwnych miejsach bo ilez mozna w jednej sypialni? sceneria tez jest wazna.
co do innych odchylen to mysle ze jest to zbyt delikatny temat zeby go ujwniac w koncu to jak w pewnym sensie tylko nasze. a mysle ze i moj chlopak nie chcialby zebym o takich rzeczach opowiadała na forum wiec uszanuje jego wole.

A na plaze nudystow poszlabym oczywiscie z mila checia. Topless sie juz opalałam wiele razy ale tylko we Wloszech wiec duzo nie brakowalo. ale jednak na zwyklej plazy mogloby byc dla kogos gorszace to ze opalam sie kompletnie nago. Zazwyczaj odchodzimy z chloakiem w bardziej ustronne miejsce gdzie ludzi na plazy nie ma i tam mozemy sobie uzywac do woli. Fantastycznie sie kapie w morzu czy jeziorze nago :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 15:04

Mysle ze widok nagiej 17latki nikogo nie zgorszy sarah ;):d :twisted: :twisted: :twisted:
Co innego rozlazla 70tka (a takie glownie sa) ;) i wstydu nie maja.

A poza tym dziewczyny na plazy nudystow maja lepiej, bo nie widac po nich na pierwszy rzut oka podniecenia (a u facetow to lepiej nie mowic ;) ). No a robienie tego tak jak Ty mowisz to tez uwazam za fajne ;)
Bańka

Postautor: Bańka » 25 sty 2004, 15:28

Dzięki Gracjo, że założyłaś ten temat :) . Sama wiele już powiedziałam w moim temacie ,,Dawać kasę czy nie", który zszedł szybko na inny tor. Podzielam Twoje zdanie o fascynacji ta sama płcią. Sama właśnie ją przechodzę. Nawet dodam, że kobiety moim zdaniem maja więcej do zaoferowania niż mężczyźni, może dlatego tak to spostrzegam, gdyż są jakby mniej dostępne mimo, że częściej się stykamy. Co jednak nie oznacza, że chciałabym, aby moim partnerem życiowym była kobieta, ale czemu nie pozwolić sobie na to niezwykłe przeżycie jakiim mogło by być zetknięcie tych samych płci, umysłów, które wydaję się na co dzień tak nie osiągalne. Wydaje mi się, że kobieta z mężczyzną nigdy nie będą w stanie się zespolić tak mocno i silnie jak kobieta z kobieta, uważam tak mimo tego, że jestem szczęśliwa z moim partnerem. Jedno nie wyklucza drugiego.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 25 sty 2004, 15:33

BYŁEM na CYPRZE i widziałem stare niemki tak na oko po 60 i to był szok fuj ale 250 m dalej były sobie turystki chyba italianki czy greczynki nie wiem dokładnie ale koleś miał lornetka i to był widok ech zaraz weselej robiło się na duszy a tak tylko nawiasem mówiąc z kocyka do wody jakoś pójść od razu nie dało rady bo i jak jak tu akurat maluśki obudził się do życia :lol: a jak się potem okazało jedna z tych kobiet też obserwowała bez lornetke nas :lol:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 15:34

Kwestia gustu. Wg jednej tylko kobieta zaspokoi kobieta, a druga powie ze potrzebuje faceta... Wiec nie uogolniajmy ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 15:36

No wlasnie o tym mowilem :) Facet ma gorzej bo jak wacek sie obudzi to co zrobic ;)

Ale zbaczamy troche z tematu. Wiec czekamy na inne "innosci" innych (a maslo jest maslane) ;) :lol:
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 25 sty 2004, 15:37

Ale po jakimś czasie wstyd już prysł i razem z moją lubą juz kapaliśmy się w morzu i nikogo to nie dziwiło ech ta naszo polsko wstydliwość własnego ciała , ale już nigdy nie będe zaglądał co powiedzą inni nic złego w tym nie ma tak jak opalanie się toples a jeszcze jak kobieta ma piękne ciało to jest extra a nie jak te stare niemki po prostu ropuchy nawet jeść i pić mi się odechciało jak ten widok widziałem pzdr J-94 :D :D :D
Bańka

Postautor: Bańka » 25 sty 2004, 16:05

Maverick pisze:Kwestia gustu. Wg jednej tylko kobieta zaspokoi kobieta, a druga powie ze potrzebuje faceta... Wiec nie uogolniajmy ;)


Dla mnie to sa dwie rózne rzeczy, inne doswiadczenia. I wcale nie powiedziałam, ze tylko kobieta jest w stanie zaspokoić kobiete, na pewno w niektórych wypadkach tak jest, ale nie dla mnie. po prostu na pewnej płaszczyżnie męzczyzna nie funkcjonuje, dac moze to tylko kobieta i to nie oznacza, ze jest gorszy, a raczej inny. Potrzebujemy przeciez róznych rzeczy. Jeść, oddychać, np słuchać muzyki - jedno żródło nie pozwoli nam na to wszystko. Potrzebujemy różnych pierwiastków, aby się spełnic.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 16:08

Oki, nie bede dyskutowal, bo nie jestem kobieta :) Ale madrze piszesz :) Choc ja spelnic sie moge tylko z kobieta, a nie z facetem ;)
Bańka

Postautor: Bańka » 25 sty 2004, 17:23

A spróbowałeś :lol: ?
Właśnie poruszyłeś niechcący ciekawy dla mnie temat, bo miedzy kobietami, a mężczyznami widze szczególne roznice i dla mnie duza tajemnicą jest, co ciągnie facetów do siebie. I skoro między płciami sa róznice i do tego dochodza te różnice które pociagają w tych samych płciach... - troche zakrecilam :) , ale co tam. U facetow wg mnie to jest zupelnie inaczej, o wiele mniej akceptowane zjawisko. Ale chyba powinnam wejśc na inne forum, tylko ze gdzie indziej ciezko trafic na kogos kto temat potraktuje powaznie. Ale jeśli jednak to uciesze się jeśli kiedys ktos tu opisze swój stosunek uczuciowy bardziej doglębnie, bo jak dotąd myśląc o gejach mam przed soba obraz stosunku analnego, a to wszystko przez nieświadomosć, stereotypy. Ale myśle, że coś się już nie długo zmieni, bo mam zamiar isc do klubu branżowego, może kogoś poznam i dowiem się jak to wygląda z innego punktu.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 sty 2004, 20:40

No geje to raczej tylko oralnie i analnie moga bo jak inaczej :) A do innych facetow czuje cos, ale jest to jakjuz obrzydzenie i odpychanie ;)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 25 sty 2004, 21:55

a ja tam raczej nie mam rzadnych odchyłów ...i tu niestety nie moge sie niczym pochwalic...ale kto wie czy kiedys tam sie pojawia..w kazdym razie na pewno nie pojawi sie nic zwiazanego z kobietami:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
mysliciel

Postautor: mysliciel » 26 sty 2004, 12:28

niektorzy odczuwaja wiecej, inni mniej...
Awatar użytkownika
Trinity
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2004, 13:28
Skąd: Piekary
Płeć:

kawa

Postautor: Trinity » 31 sty 2004, 15:01

a ja mam anomalie całkiem nie seksualna bo na temat kawy - lubię ją kocham uą i bez nej życie moje byłoby7 pozbawione sensu... dodam żeurodziłam sie w Polasce, tu mieszkam a mam takie ciagoty za Kanadą że szkoda gadać:) To sa moje zboczenia które kocham :lol: no i muzyka
kocham gitarzyste Hedfirst
Najbardziej nie lubię kiedy chmury są z mebli
Amator

Postautor: Amator » 02 lut 2004, 17:48

To wszystko kwestia upodobań.
Nie zawsze trzeba patrzeć na jakies dziwne standardy :)
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 02 lut 2004, 20:08

Właściwie co o tym myślicie? Jeśli nie raz nie mogę zmusić się do działania, bo tak rajcuje mnie sama świadomość, że brakiem działania mogę sobie spieprzyć życie, że głupimi szczególikami mogę wszystko rozwalić. Ze mówię odwrotnie niż myślę, bo przekora we mnie jest tak silna, że nie mogę się nieraz powstrzymać. Ze najlepiej się bawię kiedy inni się nudzą. Nie jestem przebojowa, odważna itp., a mimo wszystko w takim chorym zakresie układam różne sytuacje wg własnego scenariusza, projektuje zakres uczuć i do scen biorę innych ludzi z ich odczuciami, bo głęboko we mnie siedzi przekonanie, ze człowiek to silne zwierze i nic mu się nie stanie, niech się ze mną pobawi... później spotka go nagroda :lol:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 03 lut 2004, 06:28

hehe, tak, chyba to jakaś niedojrzałość emocjonalna, ale nie wynikająca z wieku tylko z charakteru co gorsza, mi to sprawia przyjemnośc, innych wkurza. To tak jak z tym moim całym lesbijstwem, po prostu sprawia mi przyjemność adorowania nie raz kobiet, ale jeśli sie okaze, ze ktoras na serio jest lesbijka to uciekam :mrgreen:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 04 lut 2004, 14:10

Moim odchyłem jest np. zwracanie uwagi na męskie nogi... ale w butach... :D Najbardziej podobają mi się szczupłe, opalone i umięśnione w okolicach łydki... w białych skarpetkach i adidasach, albo bez skarpetek w sandałach... uwielbiam jak idzie przede mną taki chłopak.
Dziwne to ale tak mam :D Więc apel do mężczyzn: chodźcie w krótkich spodenkach (do kolan wystarczą :D ).
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 lut 2004, 15:29

Równiez lubie nogi, tylko kobiece. W dodatky, jesli sa proste i szczupłe to cos pieklnego. Dl amnie dziewczyna nie musi miec dużego biustu, ładne nogi wystarczą.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 lut 2004, 10:13

mialam pewne doswiadczenie z kobieta i pdobalo mi sie, jednak to facet jest najwazniejszy i z nim sex pdoba mi sie najbardziej. kobieta to taka mala odskocznia, polecam :mrgreen:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 lut 2004, 15:04

facet + facet = BE :!: :!: :!: :!: :wink:

Jak ktos sie nie zgadza to trudno :!:

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości