doładowanie fona za free ?!?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

doładowanie fona za free ?!?

Postautor: Jasta20 » 27 kwie 2005, 22:49

http://www.doladowanie.za.pl/

Co o tym myslicie?? trzeba sie zarejestrowac, potem wyslaja eski i za czytanie eskow niby zasilaja konto :/
jakos mi sie w to wierzyc nie chce :D
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 kwie 2005, 07:36

Coś w stylu zarabiaj na klikaniu w maile.

Nie ryzykowałabym dopóki ktoś tego nie sprawdzi.
Jak znam życie bedziesz zasypywana lawiną sms-ów, a to mimo wszytsko jest męczące.
Chyba, że wysyłają po jednym sms-ie dziennie, wtedy 50-tke uzbierałabyś po 3 miesiącach.

Cholera wie!

Nie podoba mi się to, że nie ma warunków wypisanych, ile sms-ów, kiedy etc.
Wiec nie wyglada mi to wiarygodnie.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 28 kwie 2005, 08:35

Doładowanie fona za friko to jeden wielki pic.Kto dzisiaj komu,doładuje telefon jeszcze za darmo!! Moja znajoma dała się nabrac na to,zarejestrowała się i niby mieli jej przesyłac smsy.Za czytanie esków miała miec doładowanie.Mineło jakies pół roku a ona ŻADNEGO smsa nie dostała! Więc nie dajcie się nabrać!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 maja 2005, 22:14

Zarejestrowalem sie ... dostalem sms`a z kodem. Jak narazie czytam zawartosc strony o wszelkich haczykach itp ... bo jak narazie doladowanie telefonu jest mozliwe ;]. Chodz niejestem pewien na 100%.

Jak znajde wiecej szczegolow to edytuje posta ;p


Z uwagi na rozpoczynające się prace nad przebudową systemu informatycznego portalu MobileCLUB, od dnia 1 sierpnia br. zawieszone zostają programy: Mobilizator, Wapanka SAM i Turbodoładowanie. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy.

Otoz z tego wynika iz niemozna doladowac konta niemozna zamieniac zgromadzonych punktow na kase na telefon nagrody itp. Jedyne co pozostaje nam zrobic z punktami to chyba wymiana ich na loga dzwonki itp ;]


Na dzwonka loga taptey itp tez niemozna wymieniac :D ide szukac jak sie z tego wypisac :P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
mati25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:54
Skąd: Grodzisk
Płeć:

Postautor: mati25 » 15 sty 2006, 23:07

Jakieś pół orku temu się tam zarejestrowałem i jeszcze niedostałem ani jednego smsa:/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 16 sty 2006, 00:39

Ja widze wykonanie tej strony i juz wiem zeby sie wycofac, przeciez to sciema do kwadratu, wystarczy troche pomyslec.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 16 sty 2006, 00:43

Ja dostalam moze "kilka" w ciagu hu, hu, hu i jeszcze troche, czasu. Nie oplaca sie bawic, bo to sciema totalna.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
LOVE_DOCTOR
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2005, 00:50
Skąd: Z PIEKŁA ;)
Płeć:

Re: doładowanie fona za free ?!?

Postautor: LOVE_DOCTOR » 16 sty 2006, 15:29

Istotą działania tego typu serwisów jest tylko i wyłącznie pozyskanie danych osobowych właścicieli tel. kom. na kartę, którzy są w pewnym sensie anonomowi.. Tego typu dane są bardzo w cenie. Z całą pewnością serwis zarabia niezłą kapuchę od firm marketingowych „handlując" danymi osobowymi.. Nigdzie nie mogę się doszukać textu "zgadzam się, bądź nie na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych..", również regulaminu.. może się okazać, że 1000 punktów trzeba zdobyć w ciągu miesiąca, a po tym czasie punkty się kasują.. Serwis jest tak skonstruowany by nie dać możliwości zebrania 1000 punktów.. Studiowałem między innymi marketing i zarządzanie.. Miałem okazje poznać tajniki tego typu i innych sztuczek dotarcia do konsumenta.. Reasumując nie dajcie się zbałamucić! :)
Wszystko w kobiecie pociąga mnie do jej seksualizmu...
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 16 sty 2006, 20:28

Kolejny spamer, szukający adresów mailowych i danych osobowych. Nie warto.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 530 gości