Piękny ogród

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Agatka86
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Piękny ogród

Postautor: Agatka86 » 31 sie 2019, 16:33

Słuchajcie, kazdy z nas ma jakas wizję swojego pięknego ogrodu , chciałabym na porzyszły rok postawic w moim ogrodznie jakas piekna pergole, co sądzicie na ten temat? Bardzo podobaja mi się takie rozwiązania i mam nadzieje ,ze i ja niedlugo bede miala piekny ogród :)
hyrda
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:39
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Piękny ogród

Postautor: hyrda » 28 sty 2020, 13:57

Może być super :)
herger
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:02
Skąd: Krakow
Płeć:

Re: Piękny ogród

Postautor: herger » 31 sty 2020, 10:04

Tylko musisz przemyśleć ten temat żeby Ci się nie znudziło :O
pastuszek bosy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 18 cze 2020, 16:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Piękny ogród

Postautor: pastuszek bosy » 19 cze 2020, 13:58

Pnące rośliny mogą też ozdabiać sciany albo filary altanki. Podłoga zaś wybrukowana, ścieżka ogrodowa i podjazd do garażu. U nas tak wlaśnie jest i pięknie to wygląda.
jenLop
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:34
Skąd: Wrocek
Płeć:

Re: Piękny ogród

Postautor: jenLop » 05 lip 2020, 18:48

żeby ogród był piękny to trzeba o niego dbać, sama widze ile trzeba czasu żeby jaoś to wygladało, do ogródka mam zrobioną ścieżkę kamienną i doczyszczenie tego z chwastów to jakiś koszmar, zamówiałm sobie szczotkę taką z druciaą koncówką ryobi one+,widzialam filmiki na yt z tym sprzętem w akcji i wygląda to obiecująco
Liska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lut 2021, 17:08
Skąd: Kudowa
Płeć:

Re: Piękny ogród

Postautor: Liska » 06 lut 2021, 00:55

W ogrodzie zawsze jest dużo pracy, ale ja bardzo to lubię, prace ogrodowe mnie relaksują. Jakbyście szukali dobrze zaopatrzonej hurtowni ogrodniczej w Gdańsku to skierujcie się do Green&Joy. Kupicie tam sprzęt ogrodniczy a także cebule, nasiona, środki ochrony roślin, nawozy czy podłoża. Sklep ma bardzo duży wybór produktów a do tego ceny nie wzięte z sufitu. My lubimy tam zaglądać, zaraz nowy sezon i zaraz znowu tam pojedziemy.
kanina8
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 mar 2019, 09:22
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: Piękny ogród

Postautor: kanina8 » 09 lut 2022, 20:23

Hej, a czy słyszeliście o benzynie alkilatowowej https://warter.pro/ ? Świetnie sprawdza się do kosiarek i innych sprzętów ogrodowych. Taka benzyna jest ekologiczna. Nie zostawia po sobie takiego smrodu. Na długo też wystarcza :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości