Monitoring do firmy

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

kanadejka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:09
Skąd: Pomiechówek
Płeć:

Monitoring do firmy

Postautor: kanadejka » 19 lip 2019, 20:33

Witam. Wraz ze wspólnikiem wynajęliśmy magazyn poza miastem, planujemy zacząć działać od września, a na razie trzeba halę odpowiednio zaadaptować. Sporo zakupów mamy już za sobą, większość robiliśmy przez internet, ale względem monitoringu mam tutaj dylemat. Co prawda natrafiłam na sklep- Fonex z takim asortymentem, oferta atrakcyjna, ogromny wybór, jednak nie mam pojęcia czy zamówienie online zda egzamin. Chodzi o to, że stacjonarnie zawsze można dopytać, np. o kwestie związane z montażem.
mrRandallVep
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2019, 03:10
Skąd: Ghana
Płeć:

Monitoring do firmy

Postautor: mrRandallVep » 02 sty 2020, 03:47

ostatnio wracając do domu uznałem, że dobrym pomysłem będzie jeśli zakupię kamerę, która będzie ostrzegała mnie przed ewentualnymi niebezpieczeństwami i niechcianymi gośćmi. Mieszkam na spokojnym osiedlu, ale ostrożności nigdy dosyć I tak zacząłem szukać na forach jakiś informacji o dobrych kamerach i wiele osób polecał mi firmę Fonex. I muszę szczerze przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, gdyż mój monitoring sprawuje się świetnie. A czy wy macie w swoim domu monitoring?
angie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2021, 15:28
Skąd: ze świata
Płeć:

Re: Monitoring do firmy

Postautor: angie » 23 cze 2021, 13:24

teraz to bez monitorngu to się nie da, taki czasy :/

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości