buty górskie

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

melepetka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2018, 11:50
Skąd: Katowice
Płeć:

buty górskie

Postautor: melepetka » 26 lis 2018, 12:45

planuje kupic ochraniacze na buty, na co zwrocic uwage?
Wilanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 20 gru 2016, 11:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: buty górskie

Postautor: Wilanka » 02 gru 2018, 18:09

podstawa to material z jakiego są zrobione, sposob zapinania i mocowania :) pogoda i pora roku tez ma znaczenie. Ale takich informacji to masz pelno na necie. Sprzedawca w kazdym sklepie tez doradzi na co zwrocic uwage.. wszystko zalezy od tego jakie ty masz osobiste preferencje i zamierzenia
ptysiula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2019, 16:52
Skąd: Płock
Płeć:

Re: buty górskie

Postautor: ptysiula » 25 cze 2019, 22:18

sklejał ktoś z Was buty tego typu? Mam taką jedną ulubioną parę, chciałam zabrać ze sobą w góry a tu klops, podeszwa się rozkleiła trochę. Boję się jechać w nowych nierozchodzonych butach, już raz tak zrobilam i potem chodzić nie moglam.
Awatar użytkownika
Lauretta
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2019, 08:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: buty górskie

Postautor: Lauretta » 02 lip 2019, 12:53

SPróbuj mocnym klejem do gumy. Tylko musisz je w imadło wsadzić na dobę, aby mocno klej się związał. Niestety nie daję im za dużych szans. Mam buty do każdego rodzaju aktywności - do biegania po asfalcie, po grząskim terenie, do ćwiczeń crossowych, do ćwiczeń siłowych. Jak coś zaczyna się sypać w bucie, w podeszwie, to koniec żywota.
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: buty górskie

Postautor: alekisa » 24 maja 2020, 15:00

najlepszy dla mnie klej tadam, ile ja już nim butów pokleiłam :D szybko łapie i ta spoina jest elastyczna

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości