Avatary - reality foto

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Co myslisz o dodaniu swojego zdjecia jako avatara?

Dobry pomysl, juz to zrobilem lub w niedlugim czasie zrobie.
24
39%
Jescze sie zastanawiam, nie jestem pewien/pewna
15
24%
Zdecydowanie nie, wole pozostac calkowicie anonimowy(a)
23
37%
 
Liczba głosów: 62
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 lip 2004, 21:18

Mi osobiście się bardzo podobało.


Spóźniłam się - nie widziałam :(

gdzie ja ten kod napisałam

05-500 - pięknie , mam 05-400, niedługo okaże się , żę się znamy :D

Triniti19 - kogos mi przypominasz :D
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 29 lip 2004, 21:25

gracja pisze:Triniti19 - kogos mi przypominasz :D

A można wiedzieć kogo ? :/
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 29 lip 2004, 21:31

nie mam pojecia
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 29 lip 2004, 21:37

No chyba że tak :) :) :).
Mam nadzieje, że przypominam kogoś miłego :D.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 29 lip 2004, 23:01

Dalej ludziska...
Nie wstydzcie sie dawać zdjęc jako avatarów ;)

:564:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 30 lip 2004, 08:36

Nie ma co się wstydzić. Piękniejsi i tak nie będziemy a każdy do swojej "gęby" przez tyle lat juz się przyzwyczaił. Tylko nie pisać mi tu o kompleksach :)

P.S Bardzo dziękuje Nataszko :) Zawstydzilem się :)
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 30 lip 2004, 16:53

Cholera, okazuje się, ze kilka osób z forum mieszka niedaleko mnie - Gracjaaaa! - ja też mam 05-400.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 30 lip 2004, 16:56

A ja mam 05-502 :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 30 lip 2004, 17:31

a ja mam 30-412 ;)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 30 lip 2004, 19:26

Cholera, okazuje się, ze kilka osób z forum mieszka niedaleko mnie - Gracjaaaa! - ja też mam 05-400


o yezu, chyba jednak wroce do starego avartara :) mam nadzieje, ze sie nie znamy, te posty sa czasem zbyt osobiste :) ale..skoro tez jestes na tym forum, nie ma czego ukrywac :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 19:37

WSTYDZIECIE SIE SWYCH WYPOWIEDZI ????????????? NIE MA CZEGO :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 19:41

Nie o to chodzi Krzysiu - czasem jednak myślę, że mógłbym skrzywdzić moją ex swoimi postami, więc jeszcze jakiś czas pozostanę w ukryciu. Rozumiem, że fajnie jest widzieć z kim się klika, ale przecież ważniejsze są słowa.
Zwłaszcza, że kilka Pań przyprawia mnie o szybsze bicie serducha ;)
Pozdr :564:
;)...
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 30 lip 2004, 19:48

Nie o to chodzi Krzysiu


niejednokrotnie ujawniamy tutaj nie tylko swoja prywatnosc, ale i osob trzecich stad ostroznosc, Lorenzen ma racje.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 19:58

Bo trzeba zyc tak , by nikogo nie krzywdzic !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:02

Krzysiu drogi - powiedz jeszcze qrna jak to się robi ??? :562:
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 20:12

To wbrew pozorom bardzo proste ! trzeba byc szczery az do bulu !! przy tym delikatny , subtelny , rzeczowy , konkretny ,nie wpadać w nerwację , przemysleć zanim cos sie zrobi i powie ! wysłuchać spokojnie ,słowem byc człowiekiem do rany przyłuż !! :564:
Robic wszystko z ogólnie przyjetymi zasadami dobrego wychowania ,etyki i zgodnie z prawem !! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:31

Dzięki Krzysiu za rzeczową odpowiedź, choć teorię już znałem, to mam kilka pytań.
Wybaczcie, że to będzie obok tematu topika, ale jeśli dyskusja się rozkręci, to przecież założymy właściwy temacik.
A więc na początek - jak pogodzić szczerość aż do bólu z subtelnością i delikatnością o to jest pytanie?
:564:
;)...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 lip 2004, 20:46

krzys pisze:trzeba byc szczery az do bulu !!

Niestety Krzysiu szczerym do bólu nie zawsze da się być. Czasami niestety lepiej jest skłamać niż powiedzieć prawde. Poza tym w wielu sytuacjach po prostu nie można być całkowicie szczerym.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 20:51

A ja sie zapytam dlaczego ! nie mozna byc szczerym ! ??? Ja jakos jestem i wydawało by sie iz powinienem mieć wiecej wrogów nizli znajopmych ...a jest odwrotnie ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 20:58

Szczerość Krzysiu jak najbardziej i jak najbardziej taka do bólu, ale niestety często wyklucza ona delikatność i subtelność - o to pytałem.
Trudno tak teoretycznie klikać - warto by zacząć od jakiegoś przykładu i potem spróbować dojść do jakichś ogólniejszych wniosków - może się nadarzy okazja przy jakimś konkretnym topiku. :564:
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 20:59

lorenzen pisze:A więc na początek - jak pogodzić szczerość aż do bólu z subtelnością i delikatnością o to jest pytanie?
:564:


Juz lece z odpowiedzia ...dajac przykład !!
Jezeli dziewczyna z która rozmawiam , ma brudne ząbki mówie jej bardzo delikatnie o tym fakcie w ten sposób np . słoneczko ..... masz takie ładne ząbki dobrze by było zeby były jeszcze czyste , masz taki promienny usmiech nie mozna oderwac oczu od niego , ale te ząbki ??? hmm (tu dziewczyna oczywiscie sie zawstydzi i trzeba zrobic tak by jej w tym pomóc sie z tego wykaraskac , oczywiscie wszystko to mówie cichutko tylko do niej )Trzymam wiec ja z rekę i mówiem mam jednak nieodpartą chęć Cie pocałowac i tak jestes sliczna !

Po tym fakcie juz zawsze bedzie dbała o czystość ząbków ! :D :D :D :D :D

i wcale nie bedzie na mnie obrazona przy nastepnym spotkaniu !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 lip 2004, 21:07

Krzysiu powinieneś zostać psychologiem :D. Kurcze dobre podejście naprawdę. Widać trzeba robić wszystko podstępem :564:.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 21:12

No sposób dobry, choć pewnie trafiłaby się i taka, która by się śmiertelnie obraziła, ale wiadomo że wtedy szkoda zachodu.
Mi jednak chodziło o poważniejszy przykład - niczego jednak nie jestem w stanie wydumać, bo sztuczne by to było. Może rzucisz Krzysiu czymś z własnych doświadczeń, albo poczekamy na jakiś problem na forum.
;)...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 lip 2004, 21:29

No też uważam, że nadal nie można być szczerym do bólu. Choćby sytuacja z prezentem: dostaje się prezent który nam się nie podoba i ta osoba która nam go dała pyta się jak podoba nam się prezent. Wtedy raczej nie grzecznie byłoby odpowiedzieć, że ten prezent jest do kitu. Szczerym do bólu nigdy nie da się być.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 21:42

A dlaczego nie !! PREZENT JEST NIE TRAFIONY I TYLE , NIC ZŁEGO SIE NIE STAŁO , NIE ON TEZ SIE LICZY A SAM FAKT ZE SIE PAMIETAŁO I CHCIAŁO COS DAĆ , TO JEST TU NAJWAZNIEJSZE , JAK NIE POWIECIE IZ PREZENT NIE JEST TRAFIONY TO ZAWSZE TA OSOBA BEDZIE WAM DAWAC TAKOWE , A TAK POMYSLI NA DRUGI RAZ I ZAMIAST PREZENTU , DA KWIATY
bYŁAS BY OBUZONA TRINITY (cholera to czcionka ) gdybym cie przytulił i powiedział iz nie trafiłaś prezentem ???? i z usmiechem powiedział iz nic sie nie stało ??? ze wazne ze jestes i chciałaś dobrze !???? poczuła.s by sie na pewno nie swojo , ale na drugi raz juz było by inaczej , a tak jest jak jest bo budujecie wokół siebie jakies sztuczne schematy , nie wypada powiedzieć iz prezent nam sie nie podoba , a własnie ze wypada !! oczywiscie wsród znajomych , rówiesników , choc nie koniecznie , inaczej tylko w ptrzypadku gdy prezent dostajemy od kogoś znacznie starszego , babci dziadka , oni nie maja juz czasu by zrozumieć ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 30 lip 2004, 21:47

Wiesz Krzysiu zdaje mi się, że podchodzisz bardzo psychologicznie do tego i może rzeczywiście jeżeli byłoby tak jak piszesz to zapewne zapomniałabym aż do momentu gdyby musiała ci kupować znowu prezent. Ale wiedz że nie każdy ma takie podejście jak ty.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 22:16

No Krzysiu przypomniał mi się dobry przykład do tej dyskusji.
Jakiś czas temu była na forum dziewczyna z problemem w postaci faceta, z którym była kilka ładnych miesięcy, mieli nawet zamiar razem zamieszkać i ona nagle się dowiedziała, ale nie od niego, że on ma dziecko. O ile pamiętam byłeś jedną z nielicznych osób broniących i próbujących usprawiedliwić jego zachowanie - a gdzie ta szczerość aż do bólu, właśnie w takich sytuacjach, gdy nam na kimś/czymś zależy, ale kłamiemy bądź nie mówimy całej prawdy w obawie, że to zaprzepaści nasze nadzieje???
O taki przykład mi chodziło, choć to tylko jeden z całej masy, jakich dostarcza życie - te z prezentem lub ząbkami, mimo iż częstsze, to jednak mniejszego kalibru.
Pozdr :564:
;)...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 lip 2004, 22:17

Nie mozna budowac zwiazku na klamstwie. Takie rzeczy sie mowi.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2004, 22:24

Jak ja Cie jednak znam , wiedziałem ze wywleczesz mi ten przykład !! cóz nie wszyscy są tacy jak ja i dlatego mają wiele problemów , broniłem go bo go rozumiem ! jego obawy itd. (pod warunkiem iz jest a raczej było tak jak ja załozyłem ) zal mi ludzi którzy nie umieja sobie w rzyciu poradzic , chciałbym im wszystkim pomóc ! ?? nakierować , ale jak to zrobic ??? i tu znowu sie cisnie na usta powiedzenie mej mamy która tak wiele razy mi przypomina , i tak wiele razy ma racje , NIE CZYN NIKOMU DOBRZE A NIE BEDZIE CI ZLE !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 30 lip 2004, 22:33

Krzyś ja już też chyba jednak trochę Cię znam, bo właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem - to nie miał być żaden zarzut, rozumiem doskonale, że starałeś się jakoś zrozumieć tego gościa i nieco go obronić w oczach tej dziewczyny by zatsanowiła się czy jednak nie warto z nim się związać.
Sam jednak musisz przyznać, że z tą receptą na dobre życie, którą wcześniej podałeś, to nie takie proste. Życie jednak jest ogromnie skomplikowane i czasem nawet ze szczerości trzeba zrezygnować.
Zaraz mi odpowiesz, że przecież nic innego nie piszesz do nas, jak tylko podkreślasz nigdy nie mów nigdy, życie was nauczy, bądź pokorny i odrzuć zbytnią dumę itd. - i ja się z tym zgadzam (choć trochę trwało zanim to do mnie dotarło), ale wsztrzymajmy się również z podawaniem gotowych recept na całe życie, bo zakrętów po drodze cała masa.
To był właśnie przykład jak od nieco żartobliwej wymiany zdań można przejść do poważnej rozmowy. :556:
Pozdr Krzysiu
;)...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości