Kup Indeks

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
anettt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:57
Skąd: Aww
Płeć:

Kup Indeks

Postautor: anettt » 04 lis 2010, 22:49

Słyszeliście o akcji społecznej Kup Indeks?
To akcja charytatywna gdzie możemy wykupić dzieciakom rok nauki-pomocy wolontariusza, który będzie udzielał korepetycji z wybranego przedmiotu. Akcja organizowana jest przez Stowarzyszenie Wiosna i Akademię Przyszłości.
Popieracie takie akcje i chętnie się w nie angażujecie czy macie sceptyczne nastawienie?
mogę wszystko
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 lis 2010, 01:51

Mój dobry znajomy rok temu udzielał się w ten sposób. Ponoć taka rola jest trudna i wymagająca, ale daje mnóstwo satysfakcji, gdy widać jej efekty.

Mnie się idea jak najbardziej podoba. Jak skończę rehabilitacje i zbliżający się intensywny kurs językowy okaże się być przyzwoicie intensywny, to poważnie się nad tym zastanowię :) No chyba, że w połowie roku szkolnego nie ma się po co już zgłaszać... (?)
Awatar użytkownika
anettt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:57
Skąd: Aww
Płeć:

Postautor: anettt » 05 lis 2010, 23:30

Rozumiem że chciałabyś pomagać jako wolontariusz? Myślę, że można zgłaszać się ciągle http://www.akademiaprzyszlosci.org.pl/article/1614.htm tu masz info :) Fajnie, że są tacy młodzi ludzie którzy chcą pomagać, mają swoje wartości. Choć w dzisiejszym świecie niestety rzadko się to zdarza :(
mogę wszystko

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości