11 września -Ściema stulecia!!!!!

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

11 września -Ściema stulecia!!!!!

Postautor: Złoty » 19 maja 2009, 14:48

Jestem w szoku. Zobaczcie sami:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 2304910515

http://video.google.com/videoplay?docid ... 6051038290

[ Dodano: 2009-05-20, 12:21 ]
Buuu. zero komentarzy? A taka fajna teoria spiskowa :(
I tak wiadomo że pasażerów samolotów porwali obcy! Mamy na ten temat niezachwianą pewność bo tak twierdzi pochodzący z Teksasu ekspert (od palenia zioła).
Koteccek

Re: 11 września -Ściema stulecia!!!!!

Postautor: Koteccek » 14 gru 2009, 18:17

Złoty pisze: Buuu. zero komentarzy? A taka fajna teoria spiskowa :(


A no fajna, nie fajna. Bylo- minelo. To byla straszna tragedia. A ja dodam jeszcze cos od siebie. Otoz znajomi studiujacy stosunki miedzynarodowe dowioedzieli sie od swoich wykladowcow, glownie jednego (ktory podrozowal po swiecie, poznal wielu znanych ludzi, w tym tez i prezydentow, senatorow itp itd), ze za tym wydarzeniem stal sam George Bush. Moze nie tak do konca mial z tym cos wspolnego, ale swoje "4 grosze" w to wlozyl. A co najwazniejsze- w dniu zamachu w WTC nie bylo nikogo z szefostwa, czyli samych szych tam pracujacych. Przyszli do pracy ludzie nizsi "stopniem" (sluzba sprzatajaca, pomocnicy biurowi itp.), prosci niewinni ludzie, ktorzy, w przeciwienstwie do tych "szych" nie byli o niczym powiadomieni. Zgineli, bo wladze nie zechcialy ich powiadomic o rzekomym zamachu. Az mi sie cos zrobilo jak o tym sie dowiedzialam. G. Busha to bym za jajka chyba powiesila za cos takiego jakbym tylko miala mozliwosc !! On znal sie z Bin Ladenem bardzo dobrze i o wszystkim juz wiedzial, a co mu tam po ludziach usytuowanych nizej w hierarchii spolecznej. Pozniej tylko udawal, ze mu zal tych co zgineli, a zgineli przez NIEGO !! No to tyle. Nareszcie moglam to powiedziec. Mozecie wierzyc lub nie, ja swoje zdanie na ten temat mam [:D] [/list]
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 gru 2009, 18:41

Koteccek pisze:w dniu zamachu w WTC nie bylo nikogo z szefostwa
a czy mieli być? mogli pracować na niższych piętrach. zresztą kto powiedział że wszyscy szefowie musieli pracować na ostatnim piętrze WTC. kolejna piętrowa bzdura jak to że żydów nie było wśród ofiar. Było 133. Więcej było tylko Brytyjczyków, Kolumbijczyków, Pakistańczyków i Hindusów. Więc jak? to teraz to spisek szefów a nie żydów? :>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Koteccek

Postautor: Koteccek » 14 gru 2009, 20:33

Blazej30 pisze: Więc jak? to teraz to spisek szefów a nie żydów? :>

Ja tylko pisze to o czym dowiedzialam sie na studiach, ale przyznam szczerze ze sie z tymi przypuszczeniami zgadzam. I nie mowie, ze to spisek szefostwa czy zydow (nikogo nie potepiam). Ale wiem jedno- ze Bush maczal w tym palce i zdania nie zmienie <fuckoff>. Pozniej tylko udawal wielce zdziwionego, zszokowanego, ze taka katastrofa miala miejsce.

[ Dodano: 2009-12-14, 20:42 ]
Blazej30 pisze: kolejna piętrowa bzdura :>


"Bzdura" to jest to, ze potem terrorysci planowali niby zamach na nasz Palac kultury <hahaha>, a zaatakowali cos tam w Holandii. Ze niby nie wiedzieli gdzie POLAND lezy i co to w ogóle jest, a ze skojarzylo im sie z HOLLAND to tam ruszyli. Bujda na resorach <hahaha>

[ Dodano: 2009-12-14, 20:45 ]
Złoty pisze:I tak wiadomo że pasażerów samolotów porwali obcy! Mamy na ten temat niezachwianą pewność bo tak twierdzi pochodzący z Teksasu ekspert (od palenia zioła).


Normalnie mamy "Archiwum X" z zycia wziete <wow> <hahaha>

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości