Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 sie 2010, 14:25

Imperator pisze:Nie ma to jak się wypierrr... na rowerze
się martwisz, twarz nie szkło, piękny i tak nie byłeś <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 sie 2010, 14:51

Imperator pisze:Nie ma to jak się wypierrr... na rowerze przy 45-50 km/h, zahaczając o dziurę, omijając pieszych. Nie polecam. Cały jestem obtarty, łokieć i bok nieco mocniej. Cieszę się, że to się tylko tak skończyło. :/

a tak tak, przyjemne uczucie ;]

się martwisz, twarz nie szkło, piękny
i tak nie byłeś <diabel>

[:D]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 sie 2010, 16:33

Blazej30 pisze:się martwisz, twarz nie szkło, piękny i tak nie byłeś

To nieładnie bezrękiemu mówić, że nie ma ręki. Faux pas, Błażej. ;) <diabel>

Szkło szkłem - prędzej blacha się rysuje. Wiem to z pracy. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2010, 20:29

od jutra urlopik !! nie bedzie mnie tydzien ...
wiem wiem ...tesknic nikt nie bedzie <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 sie 2010, 21:59

Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Campari
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2010, 22:13
Skąd: z nienacka...
Płeć:

Postautor: Campari » 08 sie 2010, 02:08

Co by nie było, Ukrainki brzydkie nie są... <pijak>
"Zaliczam glebe, wstaje, ide przed siebie, tej szansy nie pogrzebie bo ktoś daje znaki mi na niebie. I mina zrzednie tym co nie wierzyli, powiedzą kiedyś: Campari tu byli, prawdę mówili..."
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 sie 2010, 08:53

Campari pisze:krainki brzydkie nie są...
i chętne <banan>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2010, 11:10

Blazej30 pisze:i chętne
I tanie.
Dowcip:

Czym się różni polska galerianka od chińskiej?
Polska mówi:
- Kup mi jeansy, to zrobię ci loda.
A chińska:
- Kup mi loda, to zrobię ci jeansy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 sie 2010, 11:35

właśnie Błażej, nie lepiej zainwestować w jakąś młodą polską dupeczkę? wiesz CO takie potrafią zrobić za jeansy i balerinki? <hahaha>

[ Dodano: 2010-08-08, 11:39 ]
http://allegro.pl/item1167776023_wladca ... 12dvd.html - ktoś wie, gdzie mogę coś takiego kupić poza allegro? w angielskiej wersji, czyli bez polskich napisów, nowe. dzięki! <piwko>

a ja mykam po hantle, plecy same się nie zrobią ;)

http://www.youtube.com/watch?v=IdlC1_EDwLQ popek mówi, że samo się kuwa nie zrobi <hahaha>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 sie 2010, 11:44

Mati pisze:ktoś wie, gdzie mogę coś takiego kupić poza allegro? w angielskiej wersji, czyli bez polskich napisów, nowe. dzięki!
http://www.amazon.co.uk/Lord-Rings-Tril ... B0002VJT2C
księżycówka pisze:Dowcip:
dowcip zawodowy? <hmm> <diabel>

[ Dodano: 2010-08-08, 11:46 ]
Mati pisze:nie lepiej zainwestować w jakąś młodą polską dupeczkę?
no nie wiem. polska potraktuje cię stricte jak skarbonkę. a wiesz jak kończą skarbonki. a tamta będzie choć wdzięczna. poza tym popatrz na polki - czy one traktują takiego Tunezyjczyka czy innego Turka tylko jak skarbonkę? <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 sie 2010, 12:11

Bardziej chodziło mi o coś w Polsce, ale dziękuję Błażej <piwko>

Blazej30 pisze:no nie wiem. polska potraktuje cię stricte jak skarbonkę. a wiesz jak kończą skarbonki. a tamta będzie choć wdzięczna. poza tym popatrz na polki - czy one traktują takiego Tunezyjczyka czy innego Turka tylko jak skarbonkę? <diabel>

ale taka 30-letnia ukrainka miała więcej penisów w buzi niż my razem wzięci frytek...a taka 16-stka? może uda się na palcach dłoni tylko policzyć <diabel>

poza tym, polskie dziewczyny najpiękniejsze są <pijak>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 sie 2010, 12:16

Mati pisze:Bardziej chodziło mi o coś w Polsce, ale dziękuję Błażej
no to nie ma. sklep nie sprowadzi takiego filmu (rozumiem że bez dubingu także). Można szukać na allego, takie filmy są tańsze.
Mati pisze:polskie dziewczyny najpiękniejsze są
<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> reklama podstawą handlu. Mati, poznasz trochę świata, zmienisz zdanie.
Mati pisze:taka 30-letnia ukrainka miała więcej penisów w buzi niż my razem wzięci frytek...a taka 16-stka? może uda się na palcach dłoni tylko policzyć
byś się zdziwił. niejedna 16-latka będzie musiała za kilka lat pieluchy bo zwieracze już nie będą trzymać. A na za wschodnią granicą są księżniczki na ziarnku grochu które szukają... księcia.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 sie 2010, 12:20

Blazej30 pisze:Mati, poznasz trochę świata, zmienisz zdanie.

A Ty poznałeś? :?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 sie 2010, 12:52

Blazej30 pisze:no to nie ma. sklep nie sprowadzi takiego filmu (rozumiem że bez dubingu także). Można szukać na allego, takie filmy są tańsze.

no bo jest wersja anglojęzyczna i polskojęzyczna...różnica wynosi około 250zł. poza tym, polski język mi nie potrzebny, i tak znam teksty na pamięć ;]

Blazej30 pisze:Mati, poznasz trochę świata, zmienisz zdanie.

hm...nie wyczułeś żartu...no trudno.

Blazej30 pisze:A na za wschodnią granicą są księżniczki na ziarnku grochu które szukają... księcia.

oglądałeś psy? nie? to obejrzyj ;) tam jest pokazana taka jedna księżniczka o której mówisz...

Blazej30 pisze:niejedna 16-latka będzie musiała za kilka lat pieluchy bo zwieracze już nie będą trzymać.

hmmm...mało która nastolatka lubi anal...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 sie 2010, 13:56

Wróciłam do domu nad ranem i zbieram się do pracy, o masakra :D Ale ostatnio rozpiera mnie energia, jestem tykającą pozytywną bombą <aniolek> W dużej mierze dzięki zrobieniu firmowych prognoz finansowych ale nie tylko, w ogóle jest fajnie <banan>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 sie 2010, 14:23

Mati pisze:oglądałeś psy? nie? to obejrzyj
nie, no "Psy" to podstawowe dzieło z którego czerpię wiedzę o świecie <zalamka>
Mati pisze:mało która nastolatka lubi anal...
to że tobie nie chciały nie oznacza że z innymi nie lubiły <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 sie 2010, 16:03

Blazej30 pisze:to że tobie nie chciały nie oznacza że z innymi nie lubiły <diabel>

to akurat tylko Twoje domysły ;]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 08 sie 2010, 16:22

Rozmowa Matiego i Balzeja

Jak ślepy z głuchym. Loża ekspertów. 8)
Ostatnio zmieniony 08 sie 2010, 16:29 przez Wujo Macias, łącznie zmieniany 1 raz.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sie 2010, 18:05

Imperator pisze:Nie ma to jak się wypierrr... na rowerze przy 45-50 km/h, zahaczając o dziurę, omijając pieszych. Nie polecam. Cały jestem obtarty, łokieć i bok nieco mocniej. Cieszę się, że to się tylko tak skończyło.
To ostro miales. Ja jak wracalem ostatnio z pracy chcialem przejechac na cm obok dziury w asfalcie na luku. wjazd w nia skonczylby sie przelotem przez kiere. W pore sie skapnalem ze mam zly tr jazdy i w nia wjade. W pore bo kontre zrobilem zanim w nia wjechalem dzieki czemu jak w nia wjechalem mialem juz skrecona kierownice. To byly ulamki sekund, kiere trzymalem za rogi dzieki czemu mialem akurat lepszy chwyt i wieksza dzwignie. Generalnie nie wywalilem sie ale uwazam to za cud :D Kontra po wjechaniu w nia byla wrecz odruchem bezwarunkowym. No i cale szczescie ze jechalem na terenowych a nie na slickach bo mialem bieznik by sie nim zahaczyc i wyjechac bez zaglenienia sie w dziure do konca. A gleba by byla konkretna.
księżycówka pisze:I brzydcy? Nie wiem, może mieli pecha w życiu.
Wiecej szacunku dla tych ktorzy uprawiaja najtrudniejszy sport na swiecie ;)
Ostatnio zmieniony 08 sie 2010, 18:07 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2010, 21:58

Blazej30 pisze:dowcip zawodowy?
A Twoim zdaniem galerianka to zawód? <glaszcze>
Maverick pisze:Wiecej szacunku dla tych ktorzy uprawiaja najtrudniejszy sport na swiecie
Szacunek, bo ktoś całe życie pedałuje? Nie, to trochę za mało. I myślę, że na całym świecie co najmniej kilkanaście trudniejszych by się znalazło. :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 sie 2010, 22:16

Maverick pisze:Ja jak wracalem ostatnio z pracy chcialem przejechac na cm obok dziury w asfalcie na luku. (...)

Też miałeś ostro ale wyszedłeś z tego przynajmniej. <piwko>

Kiedyś w jakimś lesie zdołałem wymanewrować w zbiorowisku dziur tak, aby nie wjechać w żadną z nich centralnie, tylko bokami. Wtedy miałem około 40 km/h, droga leśna. A tu się nie udało. :/

Jakby to nie był łuk to chyba bym przejechał normalnie przez tą dziurę - koła wyprostowane, kierownica wyprostowana, koło bym se conajwyżej musiał dać do centrowania potem. Ale to był łuk i mnie nie wiem, wybiło jakoś delikatnie, odruchowo zacisnąłem na hamulec, chciałem lekko przyhamować, żeby móc bardziej skręcić, bo wyrzucało mnie na pobocze. Niestety zbyt mocno zahamowałem i mi się tylne koło zblokowało. Jezdnia była lekko mokra, a to sprawia, że zablokowane koło tańczy po prostu. No i mnie podcięło. Może jakbym miał dobry bieżnik w tylnej oponie, to bym zdołał wyprowadzić jakoś się z tego. Chyba pora zmienić oponę z tyłu... Slick na wierzchu, a po bokach klocki.

księżycówka pisze:Szacunek, bo ktoś całe życie pedałuje?

Tak samo należy się szacun komuś, kto całe życie rzuca młotem albo oszczepem. :D W czasach prehistorycznych rzut oszczepem był trendi, bo to oznaczało, że samiec miał talent do łowienia zwierzyny, a dzisiaj? ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sie 2010, 22:39

księżycówka pisze:Szacunek, bo ktoś całe życie pedałuje? Nie, to trochę za mało. I myślę, że na całym świecie co najmniej kilkanaście trudniejszych by się znalazło.
Widac jak malo wiesz o tym sporcie. Kolarstwo jest najtrudniejszym sportem swiata, mimo ze dla przecietnego czlowieka malo efektywne. Tobie pewnie chodzi o trudniejsze technicznie. Kolarstwo jest bardzo trudne technicznie jak i wytrzymalosciowo. Przede wszystkim wytrzymalosciowo, technicnzie watpilem w jego trudnosc do czasu jak nie zobaczylem jak Armstrong na szosowce przejechal po trawie w poprzek luku bo go wyrzucilo na zakrecie bo ktos upadl. Przejechac tam, po tym, na szosowce, na cienkich oponach, na rowerze o tej geometrii, przy tej predkosci... To jest mistrzostwo. A szacunek nie bo ktos pedaluje. Szacunek, bo ktos godzina za godzina walczy ze swoimi slabosciami. I doskonale wiem o czym mowa. Ostatnio chcialem podwyzszyc srednia predkosc o 1km/h PRzez ok 12km pedzilem ponad 30km/h jak sie tylko dalo, pod koniec puls mialem ok 180 ale srednia o ten jeden glupi km/h podnioslem. A walka o to trwala nie przez 10 minut, nie przez 10 a przez przynajmniej 40 minut. I teraz wyobrazic sobie ze ktos tak walczy caly odcinek slynnego Touru, i tak odcinek za odcinkiem... bardzo trudne. Moon: spotkajmy sie na podjezdzie. Wowczas zobaczysz co jest najtrudniejszym sportem swiata. Jechalas kiedys na rowerze 16km non stop pod gorke? Bo ja tak. Na przelozeniach tak lekkich jakich nie ma w rowerach szosowych. I wielki szacun dla szoowcow ze takie gorki robia na swoich rowerach. Ja bym nie dal rady.
Imperator pisze:Kiedyś w jakimś lesie zdołałem wymanewrować w zbiorowisku dziur tak, aby nie wjechać w żadną z nich centralnie, tylko bokami. Wtedy miałem około 40 km/h, droga leśna. A tu się nie udało.
Ja kiedys przy ok wlasnie 40km/h w jedna wpadlem. Myslalem ze bedzie po ramie a tu... cala. prawie pewny jestem ze jakby to nie bylo XTC a jakas super lekka nieznanej firmy to bym mial po ramie :) No i amor sobie ladnie poradzil.
Imperator pisze:chciałem lekko przyhamować, żeby móc bardziej skręcić, bo wyrzucało mnie na pobocze. Niestety zbyt mocno zahamowałem i mi się tylne koło zblokowało
Hamuj glownie przednim kolem. Ja tak robie. Choc kiedys zablokowanie tylnego mnie uratowalo... niechacy. Nie wyrobilbym zakretu i wapdl na plot. Ale tylne zablokowalem, wpadlo w poslizg i mnie obrocilo. Skrecalem w prawo i tyl mi przesunelo w lewo na zewnetrzna. Zmienilo kat jazdy przodu i zmiescilem sie przed ogrodzeniem... To byl ale fuks :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2010, 22:45

Imperator pisze:Tak samo należy się szacun komuś, kto całe życie rzuca młotem albo oszczepem. :D W czasach prehistorycznych rzut oszczepem był trendi, bo to oznaczało, że samiec miał talent do łowienia zwierzyny, a dzisiaj? ;)
Nie zwykłam szanować kogoś tylko ze względu na jego zawód. ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sie 2010, 22:50

Maverick, mnie po prostu kolarstwo nie pociąga. Nie mówię, że nie jest to ciężki sport, bo się na nim nie znam, na rowerze nie jeżdżę i mam na to wypitolone zupełnie. Ale generalnie jest masa bardzo ciężkich sportów na tym globie ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sie 2010, 23:05

księżycówka pisze:Ale generalnie jest masa bardzo ciężkich sportów na tym globie
Jakich?
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 08 sie 2010, 23:26

Maverick pisze:
księżycówka pisze:Ale generalnie jest masa bardzo ciężkich sportów na tym globie
Jakich?
Boks oraz Muay Thai chociażby. Poza mocno obciążającymi treningami wytrzymałościowymi, siłowymi, czy technicznymi dochodzi do dostawanie po ryju, a nie każdy ma na tyle silną psychikę, by to wytrzymać.
Do tego worka możesz wrzucić też pływanie, czy długodystansowe biegi. Kolarstwo do najlżejszych na pewni nie należy, ale przedstaw mi konkretne dowody (artykuły, analizy itd.) świadczące o tym, że nic cięższego nie ma.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 sie 2010, 00:06

Co ja Ci bede mowil. Sredni puls razy ilosc godzin mowi sam za siebie.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 09 sie 2010, 01:32

Miasto działa mi na nerwy. Byle do piątku, oby w górach było dużo grzybów :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 sie 2010, 06:31

Maverick pisze:Jakich?
Patrz opis maciasa. Chociażby. Generalnie sporty wymagające dużej wytrzymałości plus siły. Puls nie skacze tylko na rowerze, a w każdym sporcie potrzeba wiele godzin każdego dnia treningu.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 sie 2010, 07:15

księżycówka pisze:Nie pojechałabym na coś gdzie w moim odczuciu nie ma czego słuchać i jest organizowany przez jakiegoś kastrata bez głosu czy talentu.

Znasz wszystkie zespoły, które występują? Nie no, szacun. Nie spodziewałabym się.

lollirot pisze:Ale ostatnio rozpiera mnie energia

Mnie też <aniolek>

Było absolutnie fantastycznie! Powrót do domu busem zespołu Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach, opaska z kokardą, podobno "kozacka", przez którą byłam rozpoznawalna i dostałam pseudonim, wódka zostawiana w depozycie i nieustanne akcje z ochroną, i przede wszystkim - potężna dawka świetnej muzyki! Przekazuje pozytywną energię, bo ja dziś mogę wszystko! Yeah! :D

Teraz Tauron :D
Ostatnio zmieniony 09 sie 2010, 07:28 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości