Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 sty 2012, 19:04

Z wygladu w sumie wygladasz na tyle ile masz, nie zastanawialem sie po prostu nad tym nigdy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 18 sty 2012, 00:10

w takim razie jesteś ciągle jedyny, który mi dał tyle ile mam. zazwyczaj dają mi 18-19...a jak założę szerokie spodnie, czapeczkę i bluzę z kapturem to 16 :D hahah
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2012, 00:29

Nie podniecaj sie tak 8) Ja mam 26 a czasem kasjerki pytaja sie mnie o dowod jak piwo kupuje. Ale moze chca wiedziec gdzie mieszkam... <pejcz>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 sty 2012, 09:10

Dzindzer pisze:
Andrew pisze: bo ponad 40 letnia kobieta moze wygladac całkiem całkiem [:D]

Jasne, ze może, nie raz widziałam piękne kobiety w tym wieku na basenie, miały fajne ciała.
Dla Ciebie nie ma znaczenia to, czy kobieta ma zadbane, zgrabne ciało czy takiego nie ma ?

Ciało - słoneczko [:D] te moze byc do bani jak w osobie 20 letniej , tak w osobie 40 letniej , wiec ma znaczenie !! chodzi o to , ze patrze na te tylko z ciałem oki i te tez porównuje
Dzindzer pisze:Jakoś na co dzień ludzie nie zostawiają swoich ciał w domu. Ubrane w coś to nadal ciała.
Ja pisze ciało nie tylko w sensie jakości skóry i jędrności.

czyli piszesz o zgrabnosci ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 18 sty 2012, 09:22

Maverick pisze:Nie podniecaj sie tak 8) Ja mam 26 a czasem kasjerki pytaja sie mnie o dowod jak piwo kupuje. Ale moze chca wiedziec gdzie mieszkam... <pejcz>


Na drinku w pracy jak szefowa oznajmiła, że jestem w ciąży, to cała nowa ekipa (firma wykupiła mniejszą firemkę i teraz siedzą z nami w biurze) "dyksretnie" podpytywała się ile ja mam lat, i ponoć po informacji "26" widać było rozluźnienie na ich twarzach i stwierdzali "Aaah, to ok".
Nie wiem, ile myśleli, że mam :)

A najlepszą hisotrię miałam mieszkając już w Wawie więc pewnie wiekowo w okolicach 23.
Zamówiłam zakupy przez internet (ah, a.pl, wygodnie, dowóz do samej kuchni).
Ja po pracy wskoczyłam w bluzę i drzemię. Przyjeżdża dostawca, dzwoni domofonem, ą ę, "dzień dobry Pani, zamówienie". Wpuszczam go i otwieram drzwi taka zaspana, a on wszedł, ostentacyjnie "zmierzył" mnie wzrokiem i wypalił "sama jesteś?". Trochę mnie zatkało, ale wciąż zaspana nie wiedziałam kompletnie o co chodzi, i tylko wydukałam "ehh.. no?", a on "no to będzie problem, bo alkohol jest zamówiony, rodzice są potrzebni" :D

Jak zobaczył mój dowód to spalił taaakiego buraka, i widziałam, że tylko marzy mu się wyjść :) Koleś mógł być w moim wieku, mógł być młodszy ;)

Gdyby nie fakt, że nastki się teraz robią na "dorosłe", to bym chyba zrobiła się na taką młodziutką nastkę (moze mundurek szkolny? :)) i paradowała po mieście z brzuchem obserwując reakcje ludzi :D
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 18 sty 2012, 17:18

Alamakota, <hahaha>

[ Dodano: 2012-01-18, 23:07 ]
ha! autko kupione! <banan>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2012, 06:56

Mogłeś kupić moje :>

Jaki model?


W KOŃCU DZISIAJ PIĄTEK <banan> <banan> <banan>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 sty 2012, 12:22

księżycówka pisze:W KOŃCU DZISIAJ PIĄTEK

Wyjątkowo mnie też to cieszy, bo zamiast podwójnej ilości pracy - Wawa <banan>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2012, 16:41

Teraz mówisz? :D
Dobrej zabawy ;)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 sty 2012, 17:48

księżycówka pisze:Jaki model?

Citroen C4 Coupe :D

księżycówka pisze:Mogłeś kupić moje

a Ty moje :P
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 sty 2012, 17:50

księżycówka pisze:Teraz mówisz?

I tak będę bez A.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2012, 19:53

Mati pisze:Citroen C4 Coupe :D
Rocznik? :>
lollirot pisze:I tak będę bez A.
Szkoda :( Ale w sumie i tak ja mam mocno poplanowany ten weekend. :/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 sty 2012, 20:06

Mati pisze:Citroen C4 Coupe
Kredyt czy gotowka?
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 sty 2012, 20:43

księżycówka pisze:Rocznik?

2007

Maverick pisze:Kredyt

niestety
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 sty 2012, 21:33

Mati pisze:[ Dodano: 2012-01-18, 23:07 ]
ha! autko kupione! <banan>
A tak swoją drogą to po censored? Nie podejrzewam, żebyś musiał wiele kilometrów dziennie robić, a pensja policjanta ( którym obecnie jesteś, czy niezbyt?) chyba nie jest na tyle zacna, by pokrywać tę, jakby nie patrzeć, czarną dziurę jaką jest wóz.
I tak, lubię pierdolić komuś radość z zakupu. 8)
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 sty 2012, 22:33

Wujo Macias pisze:A tak swoją drogą to po censored?

po to, żeby np. na trening jechać 10 minut, a nie 35 i żeby z treningu być po 15 minutach od jego zakończenia, zamiast po 45 ;) po to, żeby móc spokojnie jechać do mojej w weekend...po to, żeby być mobilnym :)

Wujo Macias pisze:chyba nie jest na tyle zacna

wystarczy

Wujo Macias pisze:I tak, lubię pierdolić komuś radość z zakupu.

<piwko>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 sty 2012, 23:06

Mati pisze:niestety
Na dlugo? Zawsze mnie ciekawilo ile czasu ludzie splacaja samochody na ktore ich nie stac ;)
Mati pisze:po to, żeby np. na trening jechać 10 minut, a nie 35 i żeby z treningu być po 15 minutach od jego zakończenia, zamiast po 45 po to, żeby móc spokojnie jechać do mojej w weekend...po to, żeby być mobilnym
Oj nie gadaj. Wszystko z silnikiem 1 litr w zwyz by to zapewnilo. Nawet seicento.
Radosc z zakupu jest fajna. I fajne jest wozenie sie takim samochodem. Ale kupowanie na kredyt jest nie dla mnie. Zreszta - nie przywiazuje wagi do tego czym jezdze. Byle to w miare logiczne bylo, jak np sej.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 21 sty 2012, 01:26

Maverick pisze:Na dlugo? Zawsze mnie ciekawilo ile czasu ludzie splacaja samochody na ktore ich nie stac

rok dłużej niż chciałem, ale nie jest tak źle. masz dziwne podejście. kraj jakim jest Polska, jest tak skonstruowany, ze bez kredytu, przeciętny polak sobie nie poradzi z niczym. mógłbym odkładać na auto 5 lat...ale po co mam się męczyć? zapłacę, censored, stać mnie

Maverick pisze:Oj nie gadaj. Wszystko z silnikiem 1 litr w zwyz by to zapewnilo. Nawet seicento.

wiesz, to jest jak z kompem i grami komputerowymi...kiedyś gdy miałem słabego kompa, cieszyłem się, że jakaś gra chodzi mi na minimalnych ustawieniach i tylko lekko się przycina...i grałem w nią zawzięcie mimo censored grafiki i w ogóle...dzisiaj, po to wydałem 2 lata temu prawie 3000zł na laptopa by móc odpalać gry na najwyższych ustawieniach grafiki i cieszyć się przy tym płynnością gry. tak samo z samochodem, po co mam się męczyć chociażby śliwką i na trasie mieć problemy z wyprzedzaniem, censored ogrzewanie, fotele jak krzesła i bagażnik wielkości plecaka, skoro mogę mieć auto z silnikiem 1.6, 120km, klimą, komputerem pokładowym, kilkoma poduchami, fotelami kubełkowymi, skórzaną kierownicą i które mi fajnie mruczy jak dodaje gazu...mogę, bo stać mnie, bo chcę takie mieć...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 sty 2012, 02:01

prosze sie nie gniewac ...zboczenie zawodowe , skoro powyzej piszesz to co piszesz to co tam masz za silnik zapytac muszę, skoro jak piszesz to 1.6 o mocy 120 KM a rok 2007 samochodu .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2012, 12:39

Mati, spoko fajnie ze masz. Ale nie myl pojec. Dla mnie jak kogos na cos stac to wyciaga kase i placi. Albo robi przelew i placi. Jak kogos nie stac to prosi znajomych, rodzine, pania z providenta albo bankiera o pozyczke czy kredyt. Piszesz ze musialbys odkladac 5 lat. Czyli kredyt wziales na 5 lat?
Przeczytaj ksiazke Bogaty ojciec, biedny ojciec. Albo Jak zostac milionerem. Mozna kupowac rzeczy na kredyt, ale to sie po prostu nie oplaca, bo przeplacasz na takiej rzczy kilkadziesiat procent wartosci. I autko zamiast 40tys kosztowac bedzie np 56tys. Te 16 tys to wypasiony LCDek 60 cali z zestawem kina domowego i nowymi meblami do pokoju ktore oddales bankierom bo chciales miec teraz, a nie za 5 lat. Jak splacisz autko to zechcesz znow miec cos "na teraz". Oczywiscie nic nie odlozyles bo splacales kredyt, a jestes niecierpliwy wiec... znow kredyt. I znow przeplacasz. W ten sposob nie dojdziesz do niczego.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sty 2012, 13:37

Maverick pisze:Te 16 tys to wypasiony LCDek 60 cali z zestawem kina domowego

...ale także 5 lat radości z autka :)
Porównujesz nieporównywalne :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2012, 13:58

Ale jak sie odlozy i kupi to tez sie bedzie mialo 5 lat radosci. Bedzie to piec lat radosci w czasie ktorych odlozy na nowy samochod i na nowy LCD60 calowy albo bedzie co wakacje jezdzil sobie na 2 tygodnie w cieple kraje niekoniecznie Egipt (3tys na rok).
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 13:59 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sty 2012, 14:33

Pięc lat odkładania = 5 lat radości? :D
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 14:33 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 21 sty 2012, 15:20

Mati pisze:w tych sprawach sprawdza się powiedzenie, że kobieta jak wino
a ja myślałem że jak whisky - najlepsza jest szesnastoletnia zmieszana z colą <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2012, 15:32

pani_minister pisze:Pięc lat odkładania = 5 lat radości?
Jak kupi po 5 latach to bedzie mial radosc. Bogaca sie ci, ktorzy umieja odkladac przyjemnosc w czasie po to by pozniej byla ona wieksza.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 21 sty 2012, 16:10

Mav, ale dla mnie na przykład 5 lat radości jest warte więcej, niż 16 tys. na koncie.
Kwestia wyboru. Nie mów mi, że wyciąg z konta jest jedynym właściwym :P

Maverick pisze:Bogaca sie ci, ktorzy umieja odkladac przyjemnosc w czasie po to by pozniej byla ona wieksza.

I myślisz, że naprawdę będzie aż tyle większa? Jesteś pięć lat radości do tyłu. Różnica musi być naprawdę ogromna, żeby się opłacało czekać :D


Maverick pisze:Bogaca sie ci

Pewnie.
I dlatego jedni mają kase, a drudzy radość :D
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 16:11 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 21 sty 2012, 16:33

Andrew pisze:to co tam masz za silnik zapytac muszę, skoro jak piszesz to 1.6 o mocy
120 KM a rok 2007 samochodu .

110km :) poprawka

Maverick pisze: Dla mnie jak kogos na cos stac to wyciaga kase i placi.

stać mnie by wziąć kredyt na auto i go spłacać

Maverick pisze: Czyli kredyt wziales na 5 lat?

oczywiście, że nie. na dłużej, ale przez ten czas już cieszę się autem, zamiast jeździć mzk...

Maverick pisze: I znow przeplacasz. W ten sposob nie dojdziesz do niczego.

dojdę trochę wyższym kosztem...inaczej też jest płacić kredyt, a odkładać...bo odkładając wiesz, że masz do tej gotówki dostęp

Maverick pisze:Bedzie to piec lat radosci w czasie ktorych odlozy na nowy samochod i na nowy LCD60 calowy albo bedzie co wakacje jezdzil sobie na 2 tygodnie w cieple kraje niekoniecznie Egipt

no ciekaw jestem jak mam odkładając co miesiąc tyle ile mam kredytu, mieć na to by odłożyć na auto, telewizor i wakacje...nie odkładam całej pensji przecież

kot_schrodingera pisze:a ja myślałem że jak whisky - najlepsza jest szesnastoletnia zmieszana z colą

<piwko>

pani_minister pisze:niż 16 tys. na koncie.

12 :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2012, 01:23

pani_minister pisze:Pewnie.
I dlatego jedni mają kase, a drudzy radość
I dlatego jedni w wieku 50 lat zyja z marnej emerytury, a drudzy plywaja wlasnym jachtem po swiecie. O pardon, w Polsce na emeryture przejdziesz w wieku moze 70 lat lub 75. G R A T U L U J E.
stać mnie by wziąć kredyt na auto i go spłacać
O. Tak mozesz powiedziec jak go splacisz. Rownie dobrze za rok czy dwa moze Cie nie byc na to stac. Czego Ci oczywiscie nie zycze.
oczywiście, że nie. na dłużej, ale przez ten czas już cieszę się autem, zamiast jeździć mzk...
Wiecej niz na 5 lat na auto? Oszz kurde. To przeplacasz facet z 50% jak nie wiecej!!! Bedziesz biedowal w zyciu. Wspolczuje.
Mati pisze:no ciekaw jestem jak mam odkładając co miesiąc tyle ile mam kredytu, mieć na to by odłożyć na auto, telewizor i wakacje...nie odkładam całej pensji przecież
Wyslij mi na priv za ile kupiles samochod, ile dostales kredytu na samochod w gotowce do reki, ile rat, jaka jest kwota kredytu, prowizja itd to Ci policze.

Ja w zyciu mialem dwa kredyty. Oba splacilem przed czasem i wiecej nie mam zamiaru brac. W dodatku byly one na niewielka kwote na krotki czas.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 22 sty 2012, 11:24

Maverick pisze:Rownie dobrze za rok czy dwa moze Cie nie byc na to stac.

...czyli jestem dwa lata radości z autka do przodu? :D
No i jeżeli za dwa lata nie stać mnie na kredyt - to na ciułanie też raczej nie. Czyli jest szansa, że nie tylko nie będę sie cieszyć autkiem za pięć lat - ale nie będę cieszyć się w ogóle.
Dwa lata radości zyskują na wartości w tej perspektywie :D

Mav, przecież nastawienie na maksymalizowanie kasy nie jest jedynym właściwym, ty chyba naprawdę z Poznania jesteś :D
Ostatnio zmieniony 22 sty 2012, 11:24 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sty 2012, 11:49

GENERALNIE to jesli nie bedziesz w swym zyciu dązył do zdobywania AKTYWÓW bedzie całe zycie w grupie biednej ! taka jest prawda
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości