sen erotyczny u kobiet

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

sen erotyczny u kobiet

Postautor: slash » 31 mar 2009, 00:00

Czy to możliwe żeby dziewczyna nie miała snu erotycznego mając już 20lat? :>
A co z okresem dojrzewania ? Czy to tylko faceci wtedy mają takie sny... :?
Zaciekawiło mnie to..... Czym to może być spowodowane, ten brak snu erotycznego u kobiety? :>
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 mar 2009, 00:15

Bierz pod uwagę, że większości snów się nawet nie pamięta :>
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 31 mar 2009, 09:07

Lubiłem takie sny, intrygowało mnie że tylko podczas nich pojawiały się wrażenia smakowe (smak całowanej skóry).

Być może to osoba nie do końca akceptowała u siebie takie myśli pojawiające się we śnie bez świadomej kontroli, wypierała się ich po obudzeniu. W takiej sytuacji można bardzo szybko można całkowicie zapomnieć i wkrótce szczerze zaprzeczać że się takie sny miało. Kilkanaście razy zaobserwowałem u znajomych takie kasowanie z pamięci zdarzeń,,niewygodnych" lub nie pasujących do codziennego szablonu zachowań/postaw.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 31 mar 2009, 15:09

księżycówka pisze:Bierz pod uwagę, że większości snów się nawet nie pamięta :>
Twierdzi jednak, że nigdy nie miała takiego snu :> a ja jestem właśnie przy wersji, że nie pamięta :]
Złoty pisze:Lubiłem takie sny, intrygowało mnie że tylko podczas nich pojawiały się wrażenia smakowe (smak całowanej skóry).
ooo tak, to jest bardzo ciekawe. Ja miałem sen, w którym polizałem cipkę a gdy się obudziłem czułem na języku "ten" smak :)
Złoty, Twoje domysły są prawdopodobne, tak też własnie mogło być :>
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 31 mar 2009, 23:17

slash pisze:Czy to możliwe żeby dziewczyna nie miała snu erotycznego mając już 20lat? :>

Oczywiście. Kobieca seksualność rozbudza się w różnym czasie. A sny erotyczne też nie zawsze muszą oznaczać rozbudzoną seksualność - mogą to być obrazy natchnione np. jakimś filmem.
slash pisze:A co z okresem dojrzewania ?

Dojrzałość biologiczna nie musi iść (i zwykle nie idzie) w parze z dojrzałością seksualną. Dziewczynki w tym czasie raczej skupiają się na emocjach, uczuciach, a wszelkie sprawy związane z cielesnością (no oprócz przytulania i pocałunków) wzbudzają w nich wstręt. Tak było przynajmniej za moich czasów. Teraz mamy kulturę seksu, więc myślę, że średnia wieku, w którym seksualność u kobiet zaczyna odgrywać jakąś większą rolę (a u Wisłockiej, przypominam, to było 25 lat) sporo spadła. Ciekawe tylko, jak bardzo naturalny (nienaturalny?) jest to proces.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 31 mar 2009, 23:53

Nemezis pisze:Dziewczynki w tym czasie raczej skupiają się na emocjach, uczuciach, a wszelkie sprawy związane z cielesnością (no oprócz przytulania i pocałunków) wzbudzają w nich wstręt.
tak też jest! :> zgadzam się w 100% no ale mając już 20lat? :|
Nemezis pisze:Teraz mamy kulturę seksu, więc myślę, że średnia wieku
, w którym seksualność u kobiet zaczyna odgrywać jakąś większą rolę (a u Wisłockiej, przypominam, to było 25 lat) sporo spadła.
spadła? do jakiego Twoim zdaniem stopnia? Myślę, że mając 20 lat to już najwyższa pora ;)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2009, 23:57 przez slash, łącznie zmieniany 2 razy.
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 01 kwie 2009, 00:18

slash pisze:tak też jest! :> zgadzam się w 100% no ale mając już 20lat? :|

A od kiedy 20 lat to wiek dojrzewania?

slash pisze:spadła? do jakiego Twoim zdaniem stopnia? Myślę, że mając 20 lat to już najwyższa pora ;)

Co do pierwszego to ciężko powiedzieć i nie wiem czy ktoś robił badania, ale 25 lat to na pewno za dużo. A 20 lat... to wcale nie jest aż tak późno. Mi się zainteresowania tymi sprawami zaczęło po ukończeniu 19 lat (ale podejrzewam, ze miało to związek ze zmianą partnera ;) )
Stormy

Postautor: Stormy » 01 kwie 2009, 11:09

Nemezis pisze:Dziewczynki w tym czasie raczej skupiają się na emocjach, uczuciach, a wszelkie sprawy związane z cielesnością (no oprócz przytulania i pocałunków) wzbudzają w nich wstręt.
ja mam tyle lat co ty a wstretu nie maialam nigdy do seksu, sny erotyczne mam odkad tylko zaczela mi sie jakos seksualnosc rozwijac, powiedzmy ze kolo 12 roku zycia.

a jaka pewnosc ze ona ni ema snow erotycznych? moze ci nie mowi, bo po co? mi najblizsza przyjaciolka is eni e przyznawala do mastrubacji a jak si eokazuje dosc bardzo ją lubila. ew. w ogle rzadko sny pamieta. nie kazdy sny erotyczne ma, ja mam rzadko - jedynie przy dlugim braku seksu
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 01 kwie 2009, 11:48

Stormy pisze:ja mam tyle lat co ty a wstretu nie maialam nigdy do seksu
, sny erotyczne mam odkad tylko zaczela mi sie jakos seksualnosc rozwijac, powiedzmy ze kolo 12 roku zycia.

No dobra - ja w wieku tych 12 lat potrafiłam oglądać gołe panie w jakimś czasopiśmie, co mogło być przejawem rozbudzania tej seksualności, ale snów nie miewałam, a już tym bardziej brzydziłby mnie 'większy' kontakt z płcią przeciwną. Różni są ludzie.

Obrzydzenie się zaczęło w wieku 14-15 lat, kiedy coraz więcej w otoczeniu się mówiło o "ruchanku", "lodziarach", "dupodajkach" itp. Te określenia i stosunek do nich moich kolegów zraziły mnie wystarczająco. Zaczęło mi przechodzić dopiero po roku bycia z moim pierwszych poważniejszym i sporo starszym facetem (gdzieś ok 17 roku życia), ale wtedy i tak wchodziły w grę tylko jakieś pieszczoty.

Seks sam w sobie zaczął mnie interesować, tak jak napisałam, stosunkowo niedawno. Mam koleżankę w moim wieku, która do tej pory wykazuje niezbyt duże zainteresowanie tymi sprawami. I ja wierzę, że takich osób jest więcej - tylko teraz, właśnie w kulturze seksu, nienormalne jest przyznać się do czegoś takiego. Zwłaszcza, gdy co raz dowiadujemy się, jakie to ogromne potrzeby seksualne mają np. 15-latki.
Stormy

Postautor: Stormy » 01 kwie 2009, 17:26

Nemezis pisze:Obrzydzenie się zaczęło w wieku 14-15 lat, kiedy coraz więcej w otoczeniu się mówiło o "ruchanku", "lodziarach", "dupodajkach" itp.
moje otoczenie na szczescie bylo bardziej subtelne.
Nemezis pisze:Mam koleżankę w moim wieku, która do tej pory wykazuje niezbyt duże zainteresowanie tymi sprawami.
mam kolezanke w moim wieku, ktora jest dziewica a zainteresowanie wykazuje gigantyczne.
Nemezis pisze:właszcza, gdy co raz dowiadujemy się, jakie to ogromne potrzeby seksualne mają np. 15-latki.
ja mialam gigantyczne chcice w wieku lat 15 - inaczej tego nie nazwe, bo z porzadaniem czy erotyzmem nie mialto to nic wspolnego. potrzeb 15latek czy 20 parolatek, ktore wiedza juz co sie z czym je, nie ma sensu porownywac - te pierwsze po prpostu maja za duzo skomulowanych w sobie emocji i hormonow.

seksu w tv i ogolnie jest za duzo - fakt. ale nie jestem pewna czy w kazdym wypadku to media napedzaja nasze potrzeby - jak dla mnie powoduja tylko to, ze dzieciaki krzycza swoja "seksualnoscia" - choc potrzeby maja takie same jak mieli ci co sie ciut wczesniej wychowywali.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 01 kwie 2009, 23:12

Tak myśląc logicznie to po co miałaby ukrywać, że ma sny erotyczne :> a tym samym kłamać, że nie miała.... :>
Domyślam się, że te myślenia w kategoriach fizyczności prędzej czy później obudzą się czy może istnieje możliwość, że dalej będzie zamknięta w tych sprawach?
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 02 kwie 2009, 14:43

To już kwestia osobowości konkretnej osoby więc nie spodziewaj się jasnej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 06 kwie 2009, 00:35

jasna być nie musi... Spodziewam się:
-ogólnego zarysu
-waszego zdania
bo ja tego nadal nie pojmuję :]
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 06 kwie 2009, 21:44

A nie masz innych zmartwień ? 8) mówi, że nie ma - to nie ma. Uszanuj. Jedne mają i pamiętają, inne mają i nie pamiętają, jeszcze inne mają ale nie chcą się tym dzielić... co za różnica.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 07 kwie 2009, 19:35

no okay ale zobacz jak brzmi pierwszy post w temacie ;)
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 08 kwie 2009, 12:22

Z pewnością miała taki sen tylko nie chce się przyznawać. A dlaczego? Pewnie dlatego, żeby oszczędzić sobie Twojego bezsensownego dociekania z kolei co się jej śniło dokładnie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
slash
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:33
Skąd: z lubelskiego
Płeć:

Postautor: slash » 08 kwie 2009, 15:20

eeee tam :D ja chciałem tylko wiedzieć czy miała a co w nim było to już jej sprawa ;)
Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości