i po EURO 2008

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Wendigo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2008, 17:12
Skąd: to mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: Wendigo » 30 cze 2008, 23:19

hehehe nerwowa jesteś strasznie ja Ci tylko napisałem jedną interpretację a Ty już bluźnisz :D :D
zresztą cały czas się przecież smiejemy chyba że nie wszyscy? ;> :)

[ Dodano: 2008-06-30, 23:22 ]
a powracając do tematu to cuż ten holenderski sędzia sędziował na mistrzostwach że tak ładnie się mu biegało? :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 cze 2008, 23:26

Wendigo pisze:zresztą cały czas się przecież smiejemy chyba że nie wszyscy?

Nie wiem jak Ty, ale ja się śmieję, jak mnie coś bawi. A jak ktoś nie rozumie prostych zdań, to mnie nie bawi, tylko dziwi, a potem nudzi :>

Mnie się w Euro najbardziej podobało codzienne chodzenie do knajpy i drinki ;DD Bo Czesi odpadli, potem moja Rumunia, powiedzmy, potem Chorwacja i finał tak trochę bez emocji oglądałam. Z sympatią do Hiszpanów, ale bez przeżywania.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wendigo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2008, 17:12
Skąd: to mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: Wendigo » 30 cze 2008, 23:33

lollirot pisze:Nie wiem jak Ty, ale ja się śmieję, jak mnie coś bawi. A jak ktoś nie rozumie prostych zdań, to mnie nie bawi, tylko dziwi, a potem nudzi


ehhhh domyśliłem się przeciez że on jest dojrzale słodki dla Ciebie i tak sobie tylko zażartowałem ale widze że wielki oburzenie i odrazu ze nie zrozumialem zdania jakze prostego zdania buehehehehe to budzi... a zreszta zostawmy to

co do mistrzostw
Czesi jak bylo widac powoli powoli sie rozpadaja i bardzo dobrze bo ile mozna grac na reprezentacji z 96? :)

[ Dodano: 2008-06-30, 23:58 ]
i jeszcze
coś o przyzwyczajeniach niemieckiego trenera :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości