Prezent dla Niej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 20 lis 2005, 14:42

Dla mnie nie ma znaczenia jaki prezent dostane, byle by byl wlasnei z serca.

Ja osobiscie edys kupowalem prezenty stosujac sie do zasady: im drozsze i ladniejsze tym bardziej sie spodoba :) Oczywiscie czesc byla przyjmowana bardzo radosnie etc. Teraz natomiast wole przygotowac jakis oryginalny prezent jaki wykonam sam. Np. na urodziny zrobilem swojej bylej utworek techno. Robilismy go razem z V1r00z'em oraz C-Boolem i wyszedl... genialnie!

Teraz natomiast, na Mikolaja tlumacze jej nowy tom Harry'ego Pottera. Wrzuce w twardao okladke, zrobie ilustracje itp. i dam. na pewno bedzie zadowolona :)
Grace

Postautor: Grace » 20 lis 2005, 14:51

ja uwielbiam dostawac ciuchy i kosmetyki :)) bielizne, bluzki, spodnie, koszulki, lakiery do paznkocie, tusze, pomadki, pudry :)) hehe , no nie lubie nic z tzw prezentow s tylu "cos na polke", jakies figurki czy cos. Ostanio dalam mojemu chlopakowi poduszke z moim zdjeciem - w sumie mu sie podobalo :) a tak to perfumy mu kupuje, tez jakies koszule, koszulek ma sporo ode mnie - no facetowi troche trudniej :/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 lis 2005, 14:59

Gosia... pisze:no nie lubie nic z tzw prezentow s tylu "cos na polke", jakies figurki czy cos

ja lubie wlasnie wszelkie rzeczy na pamiatke :), ale bielizne tez ;).


Gosia... pisze: bielizne, bluzki, spodnie, koszulki, lakiery do paznkocie, tusze, pomadki, pudry

to nie lubie. Wole sama wybierac, bo mi sie malo co podoba.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 lis 2005, 15:05

Nie lubie swiat, nie lubie mikolajow, choinek itd. :/ rzygac mi sie chce jak w listopadzie widze reklamy swiateczne cocacoli itd. :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 lis 2005, 15:08

Ostatnio mojej Kobiecie kupilem wielkie lustro do pokoju [robione na zamowienie ;) z wycietym ze szkla serduszkiem przyklejonym w rogu i frezowanymi krawedziami [lustra nie serduszka]...
Lustro 130cm x 70cm...
Wyciecie serduszka - powiedzialem chlopakom ze dla pieknej dziewczyny ma byc to sie postarali :D...czyli mozna powiedziec ze free ;)
Koszt calosci 90zl
A jaka rodocha z takiego prezentu - mowie wam kobiety maja bzika na punkcie przegladania sie w lustrze :D Takze sukces murowany :D
A i pokoj Mojej Pieknej sie przy okazji znacznie zmienil dzieki temu... :D
Ostatnio zmieniony 20 lis 2005, 15:15 przez sadi, łącznie zmieniany 2 razy.
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 20 lis 2005, 15:08

tez uwazam ze jakas bizuteria z wygrawerowanym czyms to fajny pomysl (sama taki mojemu ukochanemu zrobilam) tez jeszcze nie wiem co mu kupie pod choinke, zastanawialam sie nad bransoletka z wygrawerowanym czyms do tego cos z ciuchow, a te kubki i poduszki to wydaje mi sie swietnym pomyslem wiec moze cos z tego takze :) Ja lubie dostawac najbardziej kosmetkyki i ciuchy oraz bizuterie w tym z kosmetykow najbardziej perfumy a z ciuchow: bielizne. Wlasciwie od bliskiej mi osoby cieszy kazdy prezent na prawde niezaleznie co to takiego z reszta tak powinno byc od kazdej osoby ale nie zawsze jest tak ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 lis 2005, 15:12

idas pisze:A jaka rodocha z takiego prezentu - mowie wam kobiety maja bzika na punkcie przegladania sie w lustrze Takze sukces murowany

no, to prawda :). Ja mam bzika ;).
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 20 lis 2005, 18:05

idas pisze:Ostatnio mojej Kobiecie kupilem wielkie lustro do pokoju

Tez bym chciala takie lustro. Wlasciwie to mniejsze, ale jakies fajne. Bo teraz to nie mam nawet jak sie w pokoju przejzec :(
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 lis 2005, 19:23

A nie mowilem ze to dziala :D
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 lis 2005, 19:42

TFA pisze:Nie lubie swiat, nie lubie mikolajow, choinek itd. rzygac mi sie chce jak w listopadzie widze reklamy swiateczne cocacoli itd.


Ja też nie cierpię tego pseudolukru, mikołajów, supermarketowych choinek i reszty tego syfu....Jak dla mnie świeta już nie mają klimatu; zresztą, najmilej wspominam święta jak byłem gówniarzem, wszyscy z mej rodziny żyli jeszcze i siedzieli razem... Święta - pie.rdole święta.....jak dla mnie, mogłoby ich nie być
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 20 lis 2005, 19:58

Coś co ma znaczenie bardzieje emocjonalne....niz materialne....prosto z serca......to wkońcu swieta, wiec najwiekszą radosc sprawia bliskosc drugiej osoby!!!
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Nikita
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 20 paź 2005, 15:25
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Postautor: Nikita » 20 lis 2005, 21:28

hmm... a moze cos własnoreznie dla niej zrobisz taki drobiazg a na pewno ja to ucieszy bedzie widziala ze wlozyles w to cale serducho i na pewno bedzie mile zaskoczona:)... ja tez mam zawsze problem przed świetami mikolajkami etc... ale przynajmniej mam juz pomysl na mikołaja a do gwiazdki cos sie wymysli pozdrawiam wszystkich goraco udanych łowow za prezentami zycze
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 20 lis 2005, 22:09

w zeszłym roku daliśmy sobie obydwoje własnoręcznie zrobione rzeczy:
on mi dał uszytego przez siebie misia (byłam zachwycona <zakochany3> ), a ja jemu szklankę do whisky zrobioną na kształt witrażu (czyli malunki farbami do szkła i srebrną konturówką), w centrum motyw czajnika, z dzióbka którego unosi się para (gdyż mój chłopak nosi ksywę "czajnik")

w tym roku nie mam chrapki na prezenty... i tak tyle od niego dostaję każdego dnia :) po prostu chciałabym spędzić święta z nim, choć nie wiem czy to będzie wykonalne.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 gru 2005, 00:32

odgrzebuje temat prezentow bo swieta tuz tuz... a ja nadal nie mam pomyslu. Juz tyle rzeczy ode mnie dostal ze nie wiem co teraz wymsylic...z takich materialnych to pare rzeczy do pokoju: rolete, ramke na zdjecie, obrazek w Antyramce, klipsa do zdjec, kosz na smieci z wikliny i pudeleczko z wikliny (w srodku byly stringi :P), rybke w wielkim szklanym kielichu, obraczke wygrawerowana, ksiazki, zestaw skarpetek z bohaterami kreskowek...i jeszcze takie recznie wykonane.. teraz naprawde nie mam pomyslu a chcialam cos wyjatkowego, bo pogodzilismy sie niedawno i naprawde jest idealnie i chcialam to jakos wyrazic :)
aha dodam ze musze myslec nad czyms materialnym bo od lat jest taak tradycja ze pol wigilii spedzam u niego w domu i wtedy sobie dajemy prezenty.

a co do prezentu dla kobiet - latwizna :P z lustrem super pomysl :) pizamka tez fajnie :) bizuteria, cos do pokoju, z kosmetykami to jak Yas wole sama kupowac ewnetualnie mysle ze kolezanka czy przyjaciolka jest lepiej zorientowana w kosmetycznyuch nowosciach :P
Adaś
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 17 sie 2004, 13:42
Skąd: Stad:)
Płeć:

Postautor: Adaś » 22 gru 2005, 02:05

Na Zawsze Razem:)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 gru 2005, 23:42

adas czadowe ale moze lepiej nie ;)

wlasnie dzis kupilam wiekszosc prezentow swiatecznych :)
siostrze - bielizne w H&M
mamie -plyte
tacie - swiece
przyszlej tesciowej- pojemnik drewiany na herbate
siostrze mojego faceta - swieczki i zapachowy olejek
a co mojemu to napisze po swietach bo tu czasem zaglada :P

[ Dodano: 2005-12-24, 01:24 ]
no napiszcie co Wy kupiliscie :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 gru 2005, 10:21

U mnie nie ma zwyczaju dzielenia sie prezentami. Ja dostaje zazwyczaj pieniadze, ale to mam raczej na urodziny, ktore sa niedlugo po swietach.I tyle.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 25 gru 2005, 14:54

dla dziewczyny: ramka na zdjecie, biżuteria, milusie włochate kapcie, świecznik, jakaś figurka bądz cos innego do postawienia, album na zdjecia, kosmetyki, moze jakiś kubeczek np. mnie osobiście sie podobaja kubki z tymi owieczkami albo z didla czy pimboli... może to byc kubek z zdjęciem wybitym , obraz może byc nawet z puzli ułożonych przez was samych, kąplet --> szalik i czapka (mnustwo do wyboru, mile widziany pod kolor kurtki lub płaszcza..., moze jakiś ciepły przytulny koc, najnowsza plyta jej ulubionego zespołu itp., książka, może byc nawet sewter badz innych ciuch ... ehh możliwości jest naprawde dużo... wystarczy sie porozgladac po sklepach

dla faceta: kosmetyki, szalik i rękawiczki,czapka, elegancka koszula, sweter, może jakaś bluska bądz cos innego z ciuchów... oczywiscie moze tez byc jakas figurak ( jw.) , łańcuszek bądz branzoletka, ramka juz z waszym wspolnym zdjeciem, zegarek, maszynka do golenia, portfelm, dla starszych facetow krawat (dla tych co lubią) może cos co bym sie przydało tak prawie że na codzień... ( mój facet chciał pod choinke ode mnie imadło... pewnie wiele z was uwaza że to głupi prezent ale tak się składa, że by mu sie przydało a on lubi majsterkować hehe no ale kupilam coś innego...) , proponuje tez ciepły koc (jw.)... wystarczy troche pomyślec... :D
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 25 gru 2005, 14:57

Dałam mojemu zegar chodzący do tyłu, ponieważ u niego w całym domu nie ma podobnego przyrządu (nie liczyć tego czegoś w komputerze na pasku zadań i w komórce :) ). I okazało się, że dobzie wybrałam ;)

Za to moja siostra z mężem takie prezenty odpalili, że aż nam się głupio zrobiło, że my dla nich tak skromnie.... Ech.... Ale przecież to nie jest najważniejsze.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 25 gru 2005, 16:03

ja w tym roku postawilam na ciuchy i dostal koszulke z dlugim rekawem z H&M i satynowe bokserki ;)

a ja dostalam tyciego kroliczka :) malenkiego takiego :) jaki slodki jest, caly czas z nim siedze teraz :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 gru 2005, 16:39

karmen pisze:dla dziewczyny:(...)książka,


karmen pisze:dla faceta: (...)


Czuje sie dyksryminowany jako facet :> :>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 gru 2005, 18:01

Dałam:
ojciec - ksiazka
mama - ksiazka i jakies fikusne sprawy kawowo - herbatowe
brat - to co zwykle. nie zdradze co bo to glupie <aniolek2>
bratowa - kosmetyki
babcia - ksiazka
siostrzenica - ksiazka
moj - kamasutra i sliczniusie boxereczki
mama mojego - kosmetyki
piesek - uszka suszone swinskie ktorych sie boi :DDD

Dostałam:
pizamke, nutelle, jakies preperat na wieczny niedobor witamin, kase, perfumy Hugo Bossa [a ja kocham Hugo Bossa <aniolek2> ] i partfelik Batyckiego.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 gru 2005, 18:21

moon pisze:piesek - uszka suszone swinskie ktorych sie boi

fajne sa te uszka :D

Moon, ile Ty musialas tych prezentow nakupowac <boje_sie>
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 25 gru 2005, 18:51

A ja prawie nic w tym roku nie kupilam bo sie rozchorowalam. i wszyscy musieli to jakos przezyc.
Tylko Malej kupilam komplecik stolowy: talerzyk, miseczka, kubeczek, lyzeczka i widelczyk, tacuszka; wszystko super kolorowe z takiego specjalnego tworzywa. A mojemu kupie cos po swietach jak juz sie wychoruje :DDD

Sama dostalam na razie kase i czekolade :D. A dostane jeszcze golfik i szal. Juz sie dowiedzialam. :P
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 25 gru 2005, 19:18

Sir Charles pisze:
karmen pisze:dla dziewczyny:(...)książka,


karmen pisze:dla faceta: (...)


Czuje sie dyksryminowany jako facet :> :>


no co ty... przeciez tyle rzeczy wymienilam dla faceta i jeszcze czujesz dyskryminacje... no to zwracam honor :D

[ Dodano: 2005-12-25, 19:20 ]
ja dostalam kase, biżuterie a od mojego faceta dostalam choineczke, cieplusie kapcie takie włochate no i ramke na zdjęcie... :D
Nikola

Postautor: Nikola » 25 gru 2005, 19:45

ja mojemu kupiłam poduszke i nadrukowałam na niej moje zdjęcie (trochę roznegliżowane... :) ) ale jeszcze mu nie dałam bo siedze w Łodzi u rodzinki i zobaczę sie z nim dopiero jutro.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 25 gru 2005, 19:48

ja kupilam dla rodzinki perfumy, ksiazki, slodycze i takie tam. A sama dostalam ksiazke, zel do kapieli, balsam do ciala.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 gru 2005, 21:46

Yasmine pisze:Moon, ile Ty musialas tych prezentow nakupowac

Ni tak dużo ;) Wszystko da sie tanim kosztem. ;) Wydałam na wszystko jakieś 115 zł. bo jakies 45 zł ma mi mój zwrócić bo czesc prezentow była od nas razem]. ;)
nowy1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2006, 08:11
Skąd: warszawa
Płeć:

Kłopot z prezentem?

Postautor: nowy1986 » 07 lut 2006, 09:01

Witam wszystkich. Mam pewne pytanie co kupić na walentynki dziewczynie , która mi sie bardzo podoba ale nie jestesmy razem. Myślałem nad różą, fajna kartką i jakimiś czekoladkami, bo chyba drogie misie itp nie są jeszcze na miejscu. Chce jej tym prezentem pokazac ze mi na niej zalezy ale nie chce zeby czuła sie zakłopotana.
Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2006, 15:59 przez nowy1986, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 07 lut 2006, 09:50

Wlasnie mysle ze jakis misiek moze mniej ja "wystraszyc" bo jak dasz roze to pomysli ze sie zakochales, a wiekszosc kobiet moze to sploszyc nic wiecej.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości