Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Forum

Postautor: pani_minister » 05 sty 2008, 15:03

mumor, w "Wyraź to", http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ht=#492607 pisze:Na początku wiadomości chcę abyście wiedzieli, że wcale nie jestem nowym użytkownikiem jak to z pozoru wygląda. Dlaczego piszę z drugiego konta? Bo nie życzę sobie zidentyfikowania. O przyjemnych rzeczach pisał nie będę - więc tym bardziej.

Z tego co widzę ostatnio na fali jest Ted. Tedziu wiesz, że praktycznie całe forum Cię nie znosi? Zastanów się czy warto być tu dla tych "kilku osób". Jesteś strasznym masochistą? Nie! Ty to robisz na przekór, bo któż o zdrowych zmysłach chciałby być tam gdzie go nie chcą? Zastanów się nad tym. Jeśli zostaniesz to cóż... kto na forum chciałby mieć forumowicza z którym jest coś nie tak? Polecam ten tamat adminom.
Teraz słowo o Twoim podejściu do zycia. Ch** kogo obchodzi, że byles na dnie. Naprawdę Ted nie musisz powtarzać tego przy byle okazji. Czy czujesz się lepszy w jakiś sposob? To, że wyszedłeś z tarapatów nie oznacza, że jesteś ponad wszystkimi. Strasznie duzo osób miało problemym strasznie dożo osob znich wyszło. No i jeszcze to ciągłe obracanie się wokół pieniędzy. Pamiętasz jak sprzedawales jakas tam kamienicę? Po co pisales o kwotach? Ja wiem Ted, że pochwalenie się pieniędzmi może przynieść uznanie w naszych oczach. Ale wiedz, że chwalenie się pieniędzmi to sięgająca dna pobudka. Nie wiem, po kiego piszesz nam o jakiś projektach, wiem, że to dumnie brzmi "robię projekt", "nadzoruję projekt" i np "mam pod sobą 20 osób". Ale Ted, to nie oznacza, że mamy się przed tobą kłaniać. To odnosi wręcz odwrotny skutek i robisz za strasznego snoba. Musisz wiedzieć, że nawet na forum są ludzie LEPIEJ sytuowani niż Ty, mają nie takie doświadczenia, i nie takie projekty robili. Ale to nie powód się chwalić. Naprawdę zastanów się mocno tez nad tym tematem.
Poza tym Ted muszę ci powiedzieć, że jesteś niezłym psychologiem. Ale nie ze mną te numery Brunner. Masz rzekomo swoją kobietę. Tylko wiesz, że paradoksalnie: Twoje zachowanie na forum, TWOJE ciągłe przypominanie, że uprawiałeś seks, Twoje określenia swojej narzeczonej mianem "kobieta" powodują, że jestes odbierany jako "kawaler stanu wolnego"?
Poza tym naucz się w końcu, że nie pisze się form skróconych zaimków ma, mego. To wygląda żałośnie zwłaszcza, że gdy uświadomić sobie fakt, że masz wykształcenie humanistyczne, o czym większość czytających Cię i w jakis sposób utożsamiających się z Tobą użytkowników wie. Proszę Cię zmień swoje podejście, bo na żywo jesteś normalny, tylko tutaj coś Ci się nie udaje. Ted to jest tylko forum, tutaj nie musisz udawać kogoś kim nie jesteś. No chyba, że o to Ci chodzi...


Druga sprawa - boli mnie, że moje ukochane forum umiera. Najtrudniej jest mi znieść, że umiera nie przez użytkowników. Gołym okiem widać, że to sprawa ekipy zarządzającej. JA NA TO NIE POZWOLE! Co się stało z tamtym forum, gdzie ludzie w jakiś sposob byli zżyci ze sobą, codzienne tematy, problemy, żarty, ale także czasem kłótnie...życie.
Za przeproszeniem i całym szacunkiem - co np taka Miltonia może wiedzieć o atmosferze na forum? Na forum zaglądała rzadko. Rozumiem, że teraz trzeba się pokazać, coś robić, dlatego miltonia daje ostrzeżenia za wulgaryzmy. Co to kogo obchodzi, że nie lubisz jak ktoś napisze cholera? Przekleństwa nie są najgorszym przewinieniem, bez przesady. Czy jak ktos w realu uzyje niewinnego kurde to odwdzieczasz się chlaśnięciem z liścia?
Druga sprawa to offtopy. Ja naprawdę Was nie rozumiem. Wolicie taką sytuacje jaka jest teraz? Zróbcie sobie krótką analize z ostatnich miesięcy. Zobaczycie, że na jeden topik przypada o wiele mniej postów niż kiedyś. I to bynajmniej nie dlatego, że problemy są coraz głupsze albo się powtarzają. Jest sporo nowych userów, ale po co mają narażać sie administracji? Lepiej czasami przemilczeć tamat, bo a nuż dostanie ostrzeżenie za to, że powtórzył jakąś wypowiedź lub napisał posta liczącego nie minimum 58 liter, tylko 25. To jest chore! Offtopiki też są częścią forum i tworzą jego klimat. Poza tym z offtopiku tez może wyjść całkiem fajna dyskusja, a to jest przecież forum - do dyskutowania a nie węszenia spisków. Po prostu automat i biurokracja.
A ja nie wirzę, że ktoś na podstawie jakości i poziomu dyskusji na forum bedzie pisał habilitację.

Maverick napisz mi, po co wprowadziłeś ten warn na 50 dni? Dlaczego nie napisałeś użytkownikom dlaczego to wprowadzasz, tylko po prostu ogłosiłeś? Pamiętaj ludzie nienawidzą nie wiedzieć dlaczego. Nie pamiętasz jak było kiedyś? Każdą decyzję konsultowałeś na forum, brałeś za i przeciw, decyzje jakie były takie były, ale przynajmniej sprawialo to wrazenie ze się starasz. Nie wiem co się stało przez ten czas - czy to brak jakichs wyzwań na forum, problemy osobiste, rutyna? Nie wiem, i nie mnie oceniac te powody. W kręgach kierowniczych mówi się, że kierownik nie może być nieczuły na problemy pracowniów, nie ma miejsca na rutynę i biurokrację. Na forum jest podobnie. Kiedyś Mav byłeś będąc administratorem byłeś także userem. Było fajnie, ale teraz z władzą nie ma prawie żadnego kontaktu. W dodatku władza robi co jej sie żywnie podoba. Tak Mav być nie może. Nie jesteś w stanie prowadzić już tego forum z należytym zaangażowaniem. Nie masz na nie pomysłu. Miałeś - kiedyś, ale odnoszę wrażenie, że już się wypaliłeś. Kiedyś...zresztą co ja mówię...to tak na dobrą sprawę Ty rozkręciłeś to forum. Dzięki Tobie forum sie rozwijało, brałeś udział w niemal każdej dyskusji, podtrzymywałeś je. Widziałem Twojego posta na forum Przemo. Mieliśmy straszne problemy, bo wyrzucało jakiś komunikat. Niemniej z komunikatem dało się normalnie przeglądać forum, ot mała ryska, pamiętasz? Co prawda nie znasz się na PHP, na pewno próbowałeś to sam naprawić - nie udało się. Na forum u nas tez nikt nie wiedział, więc poszedłeś na forum Przemo. Dostałeś odpowiedź. Naprawiłeś. Nikt o tym nie wiedział, tylko ja. Widziałem zaangażowanie, Tobie naprawdę zależało, żeby to chodziło jak nalezy. Wiele razy miałeś przejscia, bo jakieś decyzje zostały podjęte nie po czyjejś myśli. Tworzyły się dwa obozy - ja starałem się zawsze Ciebie bronić, bo wiedziałem więcej niz inni. Mav nie widzisz, że teraz jesteś sam, zupełnie sam. I nawet nie ma kto Cię bronić, niestety. Odejdź proszę z funkcji administratora, Dla dobra wszystkich użytkowników aktualnych, wszystkich przyszłych i Agnieszki. Daj się rozwinąć temu forum.
Jeśli będziesz miał problemy z podjęciem decyzji z chęcią pomogę.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2008, 15:58 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 sty 2008, 15:10

w sumie niby temat jak temat, ale mam pewne obawy, czy za wyrazanie swojej opinii tutaj znowu nie posypia sie warny...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sty 2008, 15:12

Powiedzmy, że temat będzie dokładnie obserwowany. Ze swojej strony obiecuje, że nie dam za niego warna nikomu, jak pojawią się solidne przegięcia, niesmaczne osobiste wycieczki itp. - usunę posta po prostu.

Hyde Park corner :]
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 sty 2008, 15:15

Bo zauważyłem, że masz tendencję do krzykactwa. I znamy Twoją opinie - zwolnić wszystkich modów i wybrać nowych. ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 sty 2008, 15:22

Imperator pisze:zwolnić wszystkich modów i wybrać nowych.

Ja mam inną propozycję. Zwolnić wszystkich modów, prócz monii. A monię sklonować.

Ale gdzie tam mój głos... :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sty 2008, 15:24

shaman pisze:Zwolnić wszystkich modów, prócz monii

jeśli Monia to Mona to sie spóźniłeś
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 sty 2008, 15:25

Znowu wybory? <pijak>
<diabel> <diabel> <diabel>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 sty 2008, 15:27

Dobra, ja się nie znam i nie jestem na bierząco, so whatever.

Powodzenia, tego życzę szczerze. Temu forum, bo wyjątkowe jest.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 05 sty 2008, 15:31

Ja coraz częściej ostatnio się zastanawiam nad tym żeby z forum odejść. Po prostu nie podoba mi się to co z nim się zrobiło. Kiedyś jak ktoś kogoś nawet beształ to było miło, sympatycznie i ok. Nawet jak ktoś miał zupełnie odmienne zdanie na dany temat to dało się normalnie DYSKUTOWAĆ. Dużo oftopów było początkiem kolejnej ciekawej dyskusji, a teraz?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008, 15:36 przez Elspeth, łącznie zmieniany 1 raz.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sty 2008, 15:34

shaman pisze:Temu forum

Temu forumu! :D

Elspeth pisze:Ja coraz częściej ostatnio się zastanawiam nad tym żeby z forum odejść.

Ja też. Na razie szukam czegoś zastępczego :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sty 2008, 15:36

Elspeth pisze:użo oftopów było początkiem kolejnej ciekawej dyskusji, a teraz?

A teraz jeśli w offtopie po dwóch stronach nie ma rzeczy ani interesujących, ani rozwojowych, ani wzbudzających choćby żywsze emocje - i nic rozwinięcia się takowego offtopa nie zwiastuje - to ja nie mam wyrzutów sumienia przed cięciem i warnem. Bo co innego offtop, który sam w sobie za temat może robić i rzeczy ciekawe tam napisano - a co innego offtop polegający na osobistych wycieczkach, pseudo-flirtach i pseudo-kłótniach. Bez jaj :|
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 sty 2008, 15:38

Imperator pisze:I znamy Twoją opinie - zwolnić wszystkich modów i wybrać nowych. ;P
moją?? gdzie ja taką opinię wyraziłam?? a może mnie z kimś mylisz?? Nie zwolniłabym ani jednego moga, po za Mavem. Po prostu niektórzy za bardzo wczuli sie w rolę.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 sty 2008, 16:00

pani_minister pisze:A teraz jeśli w offtopie po dwóch stronach nie ma rzeczy ani interesujących, ani rozwojowych, ani wzbudzających choćby żywsze emocje - i nic rozwinięcia się takowego offtopa nie zwiastuje - to ja nie mam wyrzutów sumienia przed cięciem i warnem. Bo co innego offtop, który sam w sobie za temat może robić i rzeczy ciekawe tam napisano - a co innego offtop polegający na osobistych wycieczkach, pseudo-flirtach i pseudo-kłótniach. Bez jaj


Czy nie lepszym, dla zachowania swobody byłoby w takiej sytuacji:
a) częstsze korzystanie z FAQ i odsyłanie doń (użytkowników, którzy zakładają setny raz topic na oklepany temat, w którym to topicu robi się duży OT). To może wymagać rozbudowy FAQ, ale czemu nie? Możnaby też poprzyklejać kilka popularnych tematów.

b) wycinać OT i robić z niego osobny topic, jak to było kiedyś, jak pamiętam?

Zwłaszcza, że nie zaznałem satysfakcjonującej liczby pseudo-flirtów, co jest kategoryczne! Protestuję!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sty 2008, 16:05

shaman pisze:wycinać OT i robić z niego osobny topic

Toteż napisałam, że OT nadających się na jakikolwiek topic, nie uświadczam ostatnio, nad czym w sumie boleję trochę :|

shaman pisze:Protestuję!

Inni protestują rozpoczynając flirciarskie offtopy :>

A punkt a) działa całkiem dobrze, czy to jako FAQ, czy to jako przyklejone. Zresztą offtopów w powtarzających się tematch nie ma zbyt dużo, bo tematy te albo nie wzbudzają zainteresowania, albo też zamykane są dość szybko.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 sty 2008, 16:10

pani_minister pisze:Toteż napisałam, że OT nadających się na jakikolwiek topic, nie uświadczam ostatnio, nad czym w sumie boleję trochę

Obniż wymagania. Lub wycinaj, darując sobie warny (chyba ostatnio mniej więcej tak zaczęliście robić). Warn za OT nie zmieni charakteru użytkownika, conajwyżej go zdenerwuje niepotrzebnie.

Cięcie OT to syzyfowa praca, OT zawsze będą. Pytanie czy trzeba przy tym wkurzać ludzi.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 05 sty 2008, 16:10

pani_minister pisze:Bo co innego offtop, który sam w sobie za temat może robić i rzeczy ciekawe tam napisano - a co innego offtop polegający na osobistych wycieczkach, pseudo-flirtach i pseudo-kłótniach. Bez jaj

tak, racja, tyle że często takie OT nie powstaną, ponieważ ludzie znając podejście moderacji do nich nie mają zamiaru oftopować. Tak jest np w moim przypadku. Bo nie mam zamiaru żeby mój post był pocięty albo zupełnie wycięty jeśli któryś z modów uzna że nie będzie należał do tych ciekawych który może dyskusję rozwinąć.
Dlatego staram się ograniczać do odpowiedzi na postawione w temacie pytanie, bądź bezpośrednią dyskusję z poprzednikami.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 sty 2008, 16:16

Elspeth pisze:nie będzie należał do tych ciekawych który może dyskusję rozwinąć.


Moja uwaga mała - bardzo denerwuje mnie wycinanie przez modów postów w stylu "-_-" czy "a świstak siedzi..." - czyli którkich ripost, ale i poparć czy zwięzłego negowania wypowiedzi. Takie którkie posty jednak trochę wnoszą do dyskusji - prowokują kolejne wypowiedzi (tak, niestety też rodzą OTpy), często wywołuja bardzo śmieszne sytuacje.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sty 2008, 16:26

Elspeth pisze:ludzie [...] nie mają zamiaru oftopować


A to chyba dobrze, prawda? :|
W końcu założenie kolejnego tematu, zainspirowanego innym, jeśli faktycznie ktoś ma coś do powiedzenia, to 5 sekund i dwa kliknięcia. A jeżeli ktoś uznaje, że jego wypowiedź tematu nie jest godna, to sam do pewnego stopnia przyznaje, że nie ma w gruncie rzeczy nic ciekawego do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 05 sty 2008, 16:41

Forum nie podupada ale wyrystalizował pewna kaste osób - starych użykowników (i nie pisze tutaj o Ginger).

Poziom Pani Minister znacznie przekraczający średnia krajowa i specyficzne podejscie do niektorych spraw przekresla ja np jak moderatora forum (moje zdanie). Bardziej nadała by sie jako Administrator.

Poza tym wiekszosc nowych tematów = wyszukiwarka i powodli dojeżdzamy do momentu w którym wszystko było.

Nowe osoby sa jebane z góry na doł przez wszechwiedzących, siedzacych stałych użytkonwików którzy myśla ze to forum jest dla nich, jak również wąsko myślą, że ich podobne, stworzone na podstawie siebie, zdania, są słuszne. Dopuszczenie do władzy ludzi z tego kregu, daleko posuniete kumpelsotwo tworzy zamkniety krąg dla osob nowych. A brak nowych = koniec.

edit: Tutaj wczołguja sie ludzie z problemami, w wątłym psychicznie czasie życia. Ja rozumiem że Moon ma 20 lat i ma taki charakter ale co to komu da jak zaczniesz go jebac?
Z mojej trony to tylko oznaka waszej słabosci ale oczywiscie jak kazdy macie do niej prawo. I o to chodzi :)

A Ted jedna z ostoji swojego zdania tego forum obrywa najbradziej.

Tyle
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 05 sty 2008, 16:52

Czemu więc nie zrobić nowej struktury działów? Np. dział, w którym każdy może zadać pytanie, opowiedzieć o swojej sytuacji i poprosić o radę niezależnie od tego czy dany temat był, czy nie - z zakazen wyśmiewania takich osób, odpowiadania nie na temat, odsyłania do starszych topiców.

Jeszcze niedawno całe forum takie było.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sty 2008, 16:54

shaman pisze:Warn za OT nie zmieni charakteru użytkownika, conajwyżej go zdenerwuje niepotrzebnie.

z tym bym polemizowała. Sama łapałam tu warny za OT, z czasem nauczyłam sie unikać paplania bez potrzeby i umiejętnego wplatania OT ( czasami mi ktoś posta wywali, ale to rzadko). Oczywiście dawanie komuś warna za jeden mały OT to dla mnie nieporozumienie, takie samo jakim by był warn za jedna pannę lekkich obyczajów od czasu do czasu w wymagających tego momentach.

Poza tym wiekszosc nowych tematów = wyszukiwarka i powodli dojeżdzamy do momentu w którym wszystko było.

a chcesz 5 raz pisać w zasadzie to samo ??
nie raz sama szukam dla tych nowych tematu. Nie widzę sensu by mieli nowy z tym samy, skoro w starym jest już dużo, a jak nie ma to w starym sie zapytać można. Sa tematy godne nowego topa, ale są tez tak banalne i powtarzalne, ze śmiało możną sie dopisać

A Ted jedna z ostoji swojego zdania tego forum obrywa najbradziej.


no chyba nie sugerujesz, że poza nim wszyscy maja jakieś wspólne zdanie
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sty 2008, 17:04

shaman pisze:opowiedzieć o swojej sytuacji i poprosić o radę

Której nigdy nie otrzyma. Jest już kilka takich tematów na forum, w których nie powstała nawet jedna odpowiedź - bo ile razy można napisać to samo? Właśnie bowiem ze strony tych
Martinoo pisze:siedzacych stałych użytkonwików

pada większość odpowiedzi, "nowi" zajęci są sobą i własnymi problemami. A "starzy" napisali już odpowiedź po 15 razy, nie dziwię się, że wolą wrzucić linka do starszych topów, niż się powtarzać.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 05 sty 2008, 17:06

Dzindzer pisze:a chcesz 5 raz pisać w zasadzie to samo ??
nie raz sama szukam dla tych nowych tematu. Nie widzę sensu by mieli nowy z tym samy, skoro w starym jest już dużo, a jak nie ma to w starym sie zapytać można. Sa tematy godne nowego topa, ale są tez tak banalne i powtarzalne, ze śmiało możną sie dopisać


Stwierdzam fakt że temu fortum potrzeba nowej szaty graficznej i przemoderowania działów.

no chyba nie sugerujesz, że poza nim wszyscy maja jakieś wspólne zdanie


Ano to własnie sugeruję. Wiele spraw podejmuje tutaj kolektyw a reszta przytakuje.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sty 2008, 17:08

Martinoo pisze:przemoderowania

W jaki sposób?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sty 2008, 17:11

Martinoo pisze:Stwierdzam fakt że temu fortum potrzeba nowej szaty graficznej i przemoderowania działów.

szaty graficzne forum ma chyba dwie
a nad zmianami w działach sie nie zastanawiałam.

Ja tam sie nie czuje w kolektywie jeśli chodzi o posiadanie własnego zdania. Jasne, ze ono często bywa podobne do zdania kogoś innego, w końcu dużo tu ludzi mamy. a z Tedem jest inny problem niż to że ma swoje inne zdanie, bynajmniej nie o nie tu chodzi.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 05 sty 2008, 17:42

pani_minister pisze:W jaki sposób?


Na początek podziliłbym te działy które sie da na Strefe Mężczyzn i Miasto kobiet.

Głównie chodzi o to żeby takiego burdelu nie było w tak ogormnych działach jakie sa teraz.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sty 2008, 17:46

Na początek podziliłbym te działy które sie da na Strefe Mężczyzn i Miasto kobiet.

a czemu miał by słuzyc taki podział ??
a i była bym chyba jedna z pierwszych które by na Strefę Mężczyzn polazła
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 05 sty 2008, 17:52

Dzindzer pisze:a czemu miał by słuzyc taki podział ??


Usystematyzowaniu. Ilosc postów i topiców jest ogromna. Jeśli nowi maja z nich korzystac warto by je podzielic na działy. Tak żeby petent trafiał we własciwe miejsce.
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 05 sty 2008, 18:17

Co do moderacji jako takiej zastrzeżeń nie mam, i dziwię się, ze wy takowe posiadacie... wiadomo, kilka było decyzji niefortunnych- chociażby ban dla Mii, czy ostrzezenie dla SaliMali za wypowiedzenie się na ten temat, ale przecież takich sytuacji się nie uniknie. Za pamiętych czasów dawnej ekipy modów ostrzezenia rozdawane były w zależności od tego do jakiej grupy się należało. Starym użytkownikom wolno było wszystko, a nowym za wszystko dostawał po głowie.

Natomiast kwestia 50 dniowej ważności ostrzezeń powinna być jak najszybciej rozwiązana, dopóki jeszcze są użytkownicy, którzy mają prawo pisać.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 sty 2008, 18:39

Martinoo pisze:Nowe osoby sa jebane z góry na doł przez wszechwiedzących, siedzacych stałych użytkonwików którzy myśla ze to forum jest dla nich, jak również wąsko myślą, że ich podobne, stworzone na podstawie siebie, zdania, są słuszne.
Popieram w 100%.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości