Wojna damsko-męska pod flagą związkową, czyli...

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 23 sie 2007, 16:32

lollirot pisze:
Mati_00 pisze:przepraszam ale na prawdę ręce mi opadły ... <wow>

nie ma powodu, to nie było na poważnie :)

tez dla zabawy takie teksciory walilem, bo ile mozna sluchac marudzenia drugiej polowki, szczegolnie gdy widze ze komplememnty nic nie daja.

Motyw z odprowadzeniem panny i powrotem na impreze wcale nie taki glupi zakladajac, ze sie wczesniej ustalilo taka mozliwosc.

A w czesc opowiesci nie wierze, nie ma chyba az tak durnych facetow...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2007, 16:39

mój były były na pierwszą poważna randkę wziął mnie na spacer, a później do zadymionej knajpy w którym było z 10 jego kumpli z osiedla i każdy jarał trawę, on oczywiście też jarał dmuchając mi w twarz <pijak>
to był jedyny facet który mnie rzucił i na dodatek dla dobrej kumpeli, ale o tym się dowiedziałam trochę później.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 23 sie 2007, 16:39

A w czesc opowiesci nie wierze, nie ma chyba az tak durnych facetow...

To nie chodzi o durnote. Każdy jakieś głupstwo potrafi palnąć :D
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 sie 2007, 16:42

Jawka pisze:a pytałas się go od kiedy jest ślepy...

<hahaha> <hahaha> <hahaha>

tym, które chcą się podbudować polecam cały cykl na joemonster, między nami a kobietami ;)

kolejny dialog z exem:
ja: kochanie, jesteśmy razem już 324 dni!
on: i wystarczy!

:D
tak naprawdę, że wystarczy, okazało się parę miesięcy potem ;)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sie 2007, 17:17

Maminsynek? Hmm...
Wracamy po romantycznej kolacji, objeci, zakochani, flirtujemy. Dzwoni telefon. mama oczywiscie. Cos sie stalo z jej komputerem w firmie, ma natychmiast jechac. Skonczyl gadac, spojrzal na mnie i pobiegl do autobusu na przystanek a ja jak stalam tak dalej stalam na srodku chodnika... :|
A wiecie co sie z kompem stalo? Odeszla od niego na troche i monitor jej zgasl <chory>

Chwilowo bylam wolna, spotkalam sie z bylym. Spilismy sie strasznie, caly dzien spedzilismy ze soba. Wracamy juz, a mi sie chce siusiu wiec poszlismy wstapic do niego. A tam romantyczna muzyka, szampan, zaproszenie do tanca i propozycja noclegu bo juz pozno, zebym nie wracala po nocy [nic juz nie jezdzilo a od niego nie mam nocnego]. Mala chwila zapomnienia, gdy mnie pocalowal i ... zonk! Mysli w stylu, ja nie moge, ja kocham kogos innego, nie moge! Wiec powiedzilam ladnie i grzecznie "To ja lece!" Zabralam rzeczy i chce wracac. Pytam czy mnie odwiezie albo chociaz kawalek odprowadzi. "Nie, sory, spiacy jestem" . :|

Kurcze najsmieszniejszych akcji to ja nawet nie pamietam. :/

O jedna jeszcze! Bylam wtedy sobie z bylym i kumplem na piwie, grzebalismy przy motorach, pilismy, o mojej kolezance gadalismy, ktora cos z tym kumplem laczylo.
I text bylego "Daj spokoj stary! Ona w miare fajna dziewczyna jest, nie wahaj sie! Co innego ja. Do jednego typu dziewczyn mam wrecz pecha. To blondynki i spod znaku Strzelca. Najgorsze sa mowie Ci!" I wtedy spojrzeli na mnie - niby ufarbowana na rudo, ale jednak blondynke, spod tego znaku. ;DD
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 23 sie 2007, 18:47

Pewnego razu ścięłam włosy, dzień później umówiłam się z lubym. Pierwszy raz widział mnie w nowym fryzie. powitał mnie słowami: "o! fajnie! wyglądasz prawie jak kobieta" <zalamka>
jak wiemy "prawie robi ogromną różnicę" <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
M.M
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 04 sie 2007, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: M.M » 23 sie 2007, 22:00

kurcze, ja mam za soba w sumie same powazniejsze zwiazki, nie trafil mi sie nigdy zaden typek na pare wieczorow, ale z moim ostatnim exem mielismy pare dziiiwnych akcji, np:

podczas klutni w jego mieszkaniu, w ktorym razem pomieszkiwalismy, troszku sie zdenerwowalam i jego ulubiony kubek tak jakos mi wszedl pod reke no i w niego chcialam nim trafic, ale zrobil unik i kubek polecial przez otwarte okno balkonowe. 10minut pozniej przyszla do nas sasiadka z parteru z pytaniem (do mnie), czy przypadniem on mnie nie bije i czy ma wezwac policje <wstydnis>
pozniej jak wchodzilam na klatke schodowa i ja przypadkiem spotykalam zawsze wymownie na mnie patrzyla i mowila "teraz go nie ma, mozesz mi powiedziec prawde"

w sumie to dobry chlopak byl,ale bysmy sie szybciej pozabijali z tej milosci niz pobrali
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 24 sie 2007, 13:51

On: ta ciagle od pol roku jedzi tym rowerem a nadal jest taka gruba jak byla
j: ja tez duzo rowerem jezdze a tez jestem gruba jak swinia
O: nie, juz teraz nie

:D takie w moim stylu troszkę ;P Z tym że wątpię bym spotkał się ze złym przyjęciem... wszystko zależy widać od stylu mówienia i mówiącego :)

W każdym razie świetny temat :]
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 sie 2007, 08:06

Myślałam, że sama usłyszałam parę kretyńskich tekstów, ale ten ze stony od lolli totalny wyczes:

on: cze, naciagniesz mi?
rere: tak, na glowe

Posiusiałam się chyba
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 sie 2007, 09:09

TedBundy pisze:to zanim zacznę z kimś zabawę mówię, że czekam na ważny telefon. Przynajmniej ja tak robię, żeby potem nie było właśnie takiego zaskoku i nieprzyjemności. A generalnie telefon w takich momentach wyciszam.

A ja wyłączam w cholerę.
No ale co z tego jak jest domowy. I choćby nie wiadomo jak gorąca była sytuacja ona MUSIAŁA odebrać. Najczęściej była to jej kuzynka 8-letnia, która se postanowiła zadzwonić. I ta z nią gadała z 10 minut. <wsciekly>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2007, 10:22

nieklawo, fakt :) Jak na ważny telefon nie czekam, to kompletnie dzwonienie olewam. Raz było tak: najpierw komórka, dwa razy. Potem domowy. Też dwa długie sygnały. Na końcu przyszły dwa sms-sy <diabel> I co się okazało? 18-letni, znajomy szczyl chciał się zapytać, czy mu GTA San Andreas już ściągnałem <hahaha> Nie odpuścił, prawdziwy gracz :p
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 sie 2007, 10:29

TedBundy, A kogo to obchodzi kto do Ciebie i po co dzownił? :/ Nie rób syfu w naszym temacie! <wsciekly>
Jak bedziesz miał ex (a pewnie już niedługo się dorobisz, jak nie zrozumiesz, że kompromis to nie jest działanie wbrew sobie) to zapraszamy :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2007, 10:31

<fuckoff> twoje niedoczekanie <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 25 sie 2007, 10:36

Jawka pisze:Jak bedziesz miał ex
to i tak nam sie nie przyzna, bedzie dalej mowil jak to byl u kobiety na kwadracie i jakiego ma szwagra :D
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 sie 2007, 10:41

powyższy post sponsorowała grupa Heineken i literki z a w i ś ć :]

Zawiść, że potrafię zbudować udany związek bazując jedynie na niewielkim wcześniejszym doświadczeniu i sporej wiedzy teoretycznej.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sie 2007, 10:44

Ted posiadaj sobie najlepszy zwiazek na swiecie, ale tu nie ma dla niego miejsca, tu sie pisze o byłych !!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 sie 2007, 10:48

madziorka.m pisze:'Misiu, dlaczego ja mam takie grube nogi' a on ' nie wiem wlasciwie, ale moze to te chipsy, frytki, lody i cola?' :]

Takich pytan sie facetom nie zadaje , bo sa szczerzy a taka prawda jest dla nas przykra. Zdaje sie , ze nie mozesz miec o to pretensji, jesli pytasz i chcesz szczerej odpowiedzi. Jak nie chcesz uslyszec ze Twoje uda sa grube, to o nie nie pytaj. Facet na wiesc o swojej niedoskonalosci oleje to, albo cos postanowi z tym zrobic, natomiast kobieta z reguly najpierw wpadnie w spazmy a potem zapchnie zal kolejna porcja lodow.

Ja podam za przyklad malo przyjemna i pewnie tez malo smieszna (chociaz pewnie na czarny humor sie nadaje) sytuacje. Nie wiem czy ktorejs z Was sie to przytrafilo, ale ja na swojej drodze spotkalam faceta, ktory "walil mnie w rogi" , przylapany na goracym uczynku powiedzial , ze co prawda byl z inna ale caly czas myslal o mnie :] :| to pewnie ma poprawiac humor .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 sie 2007, 10:52

TedBundy pisze:Zawiść, że potrafię zbudować udany związek bazując jedynie na niewielkim wcześniejszym doświadczeniu i sporej wiedzy teoretycznej.
Z całym szacunkiem, ale wych.rzaniaj stąd z tym swoim udanym związkiem :)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 25 sie 2007, 11:00

Wstreciucha pisze:Nie wiem czy ktorejs z Was sie to przytrafilo, ale ja na swojej drodze spotkalam faceta, ktory "walil mnie w rogi" , przylapany na goracym uczynku powiedzial , ze co prawda byl z inna ale caly czas myslal o mnie to pewnie ma poprawiac humor .
Mojej kumpeli facet kochal sie z inna, ona ich przylapala, ale bylo to w miejscu gdzie nie bylo oswietlenia, ale wiadomo swojego faceta sie pozna. a kilka dni pozniej on chcial jej wmowic, ze to jakis tam kolega, a nie on, bo go tam przeciez nie bylo w tym czasie.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 sie 2007, 12:08

Jawka pisze:Z całym szacunkiem, ale wych.rzaniaj stąd z tym swoim udanym związkiem :)

tu mówimy tylko o nieudanych :D

chociaż... co tam ex, obecny też potrafi dostarczyć wrażeń :D wczoraj leżymy sobie przytuleni.
- kochanie! uwielbiam jak jesteś tak blisko! - szepczę w uniesieniu.
- to nie potrwa długo - chłop mnie sprowadza na ziemię. jakoś tak przez chwilę zapomniałam, że ma na myśli swój wyjazd trzymiesięczny ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 sie 2007, 12:22

lollirot pisze:tym, które chcą się podbudować polecam cały cykl na joemonster, między nami a kobietami

Też to czytam na joemonster. Obowiązkowo :]
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 sie 2007, 23:06

TedBundy pisze:powyższy post sponsorowała grupa Heineken i literki z a w i ś ć :]


jezuuu Ted, w każdym topiku musisz się produkować i to jeszcze nie na temat? weź swoje zabawki i wynocha z naszej piaskownicy :D
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 sie 2007, 00:50

TedBundy pisze:Zawiść, że potrafię zbudować udany związek bazując jedynie na niewielkim wcześniejszym doświadczeniu i sporej wiedzy teoretycznej.

Krócej: mając szczęście.

O ex pisał nie będę <zawstydzony> Obecny związek.
Jak zrobić tak, żeby se dobrze zrobić, a dzieci nie narobić. Wieczór, ciemność.
A: Przygotowany jesteś?
Ja: Tak
A: Masz coś?
Ja: Nie.
A: Ja też nie.
Ja: ...
A: Nie chcę dzieci.
Ja: Ja też nie.
A: To jak to zrobisz?
Ja: Inaczej.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 sie 2007, 12:05

madziorka.m pisze:Magda zmeczona na imprezie, chce isc spac, chce isc do domu to albo wracalam z imprez sama, a on zostawal, albo mnie odprowadzal do domu czekal az usne i wracal znowu na impreze
Moze kwestia dogadania sie, ze Ci to pasuje badz nie? Ja tam uwazam ze jesli Cie odprowadzal, czekal az usniesz to byl wporzadku :)
Wstreciucha pisze:Misiu, dlaczego ja mam takie grube nogi'
Powiem tak - wielu kobietom wydaje sie ze ma grube nogi a tak naprawde ma zajebiste chude i zgrabne uda:) takie mniaaaam :) tak jest z moja tez gada takie bzdury, a ostatnio mialem okazje porownac jej nogi i nogi jej kolezanki i tamta miala grubsze w udach i jeszcze bardziej mnie krecily :D a TEZ MIALA CHUDE :) oczywiscie to nieprawda, bo ona ma najgrubsze na swiecie:)

Ja pamietam taka sytuacje jak stala wtedy akurat byla z kolezanka jakies 50 metrow odemnie i widzialy ze ide (to byla nasza wspolna kolezanka) i nie chcac przechodzic obok machnalem reka. Kolezanka malo fikolka nie zaliczyla zeby odmachac, a ona zupelnie nic :) Niezle mnie to wtedy wqrwilo po 2 latach zwiazku... :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 sie 2007, 12:24

Któregoś dnia u mojej byłej:
Biorę za rękę pod okno, firankę jej na głowie ułożyłem, ona wiedziała co chciałem PRZEDSTAWIĆ, wiec się błogo uśmiechnęła. Po czym zaczałęm mowę "czy ty, niewiasto, bierzesz tego oto mężczyznę za meżą?" Ona tylko wystękała "TAK". Powtórzyłem to samo do siebie "czy ty, mężczyzno, bierzesz tę oto kobietę za żonę". Po czym odpowiedziałem za siebie: "POMIDOR!"

Na szczęście miała takie samo poczucie humoru jak ja. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 mar 2008, 19:01

Imperator pisze:Na szczęście miała takie samo poczucie humoru jak ja. :)

A propos poczucia humoru. Kiedyś jechaliśmy z moim ex do mnie do domu. No i wsiedliśmy w inny tramwaj niż zwykle, co jechał inną trasą, no i na mój znak zapytania w oczach były powiedział, że ma dla mnie niespodziankę. No to jak każda typowa kobieta, ułożyłam sobie w głowie kilka cudownych scenariuszy niespodzianek, rozmarzyłam się, aż po prostu tramwaj dojechał na miejsce. Okazało się, że owszem, niespodzianka była. Polegała tylko na tym, że dojechaliśmy do innej stacji metra, niż zwykle... :/

A z zupełnie innej beczki. Siedzimy z innym byłym przytuleni, romantyczny nastrój. Ex gładzi mnie po ręce i mówi: "Ale masz mało włosów na rękach"... <pijak>

No i teraz mistrzostwo! Nikt mnie nie pobije.
Byłam pierwszą dziewczyną dla mojego exa od włosów. Los się tak ułożył,że Jego najlepszy kolega był w pierdlu. No to mój były napisał list, w którym tak opisał moją osobę:
"Wszyscy mówią, że jest beldrą, ale mi się bardzo podoba".
<pijak> <pijak>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 mar 2008, 19:08

Olivia pisze:Polegała tylko na tym, że dojechaliśmy do innej stacji metra, niż zwykle... :/
O kuźwa <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 mar 2008, 07:25

Ciąg dalszy nastąpił.

Miałam jutro iść z ex na piwo do knajpy blisko pl wilsona, ale w weekend zmienili komunikację, nie mam jak po zajęciach dojechać, no i chciałam spotkanie odłożyć. No i rozmowa:

P. A gdzie chciałaś iść?
Ja: Do Coyote'a
P. Co to?
<pijak>

Ja nie wiem, czy trudno się domyślić, że to "pub". Bo On to nie wie, gdzie możnaby pójść. No to ma problem...

Dżizas, czy ja muszę się pchać w to samo bagno? Na szczęście komunikacja dziś zawodzi. :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2008, 07:25 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 15 mar 2008, 12:59

Ja też nie wiem, co to Coyote. Jesteś przewrażliwiona.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 15 mar 2008, 13:12

Olivia pisze:Ciąg dalszy nastąpił.

Miałam jutro iść z ex na piwo do knajpy blisko pl wilsona, ale w weekend zmienili komunikację, nie mam jak po zajęciach dojechać, no i chciałam spotkanie odłożyć. No i rozmowa:

P. A gdzie chciałaś iść?
Ja: Do Coyote'a
P. Co to?
<pijak>

Ja nie wiem, czy trudno się domyślić, że to "pub". Bo On to nie wie, gdzie możnaby pójść. No to ma problem...

Dżizas, czy ja muszę się pchać w to samo bagno? Na szczęście komunikacja dziś zawodzi. :)
Tak. Ale nie przerywaj w srodku, dojdz do puenty.
"księżycówka, napisałem Ci priva"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości