EURO 2004

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Jaka reprezentacja wygra EURO 2004 ??

Hiszpania
4
20%
Rosja
0
Brak głosów
Portugalia
3
15%
Grecja
2
10%
Francja
4
20%
Chorwacja
0
Brak głosów
Anglia
1
5%
Szwajcaria
0
Brak głosów
Włochy
1
5%
Bułgaria
0
Brak głosów
Szwecja
0
Brak głosów
Dania
0
Brak głosów
Niemcy
1
5%
Czechy
3
15%
Holandia
1
5%
Łotwa
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 20
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 lip 2004, 16:23

Nie wiem jak innym ale podobał mi się portugalski kibic, który wbiegł na boisko:) Najwidoczniech chciał im pokazać gdzie mają strzelać gole;)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 05 lip 2004, 17:44

No ja niestety nie wiidziałem tego incydentu, bo śledziłem meczyk przez neta (tak nawiasem mówiąc polecam w radyjku BBC online - świetny komentarz).

Ale słyszałem o angielskim kibicu, który notorycznie wbiega nago podczas meczu na boisko - zrobił sobie z tego swój własny sport :DDD .
Czasem nawet z góry zapowiada na swej stronce w necie kiedy i gdzie znowu się pojawi.

Chyba sobie też zorganizuję tego rodzaju hobby - podziwiam tego gostka :564:.
;)...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 lip 2004, 20:08

lorenzen pisze:Chyba sobie też zorganizuję tego rodzaju hobby


Może spróbujesz w innym sporcie. Ciekawym po mysłem było by wybieganie na trase odcinka specjalnego na rajdzie tuż przed samochodem ;)
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 05 lip 2004, 22:50

No na razie chyba pozostanę przy szachach z fantazjowaniem na temat królówki w fikuśnej bieliźnie. ;) .

Jakoś zboczyliśmy z temaciku, choć rozumiem że uległ naturalnemu wyczerpaniu, ale jeśli to ma być ostatni pościk, to pozwólcie że wyrażę jeszcze raz uznanie dla Greków.
;)...
selene
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 03 lip 2004, 13:09
Płeć:

Postautor: selene » 06 lip 2004, 13:04

A ja pozwolę sobie zapytać was jeszcze w tym temacie.
Jaka bramka [tzn. przez kogo wykonana] najbardziej przypadła wam do gustu w całych Mistrzostwach Europy?
Awatar użytkownika
gregy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 29 kwie 2004, 18:46
Skąd: na razie Poznań
Płeć:

Postautor: gregy » 06 lip 2004, 15:47

mariusz pisze:Nie wiem jak innym ale podobał mi się portugalski kibic, który wbiegł na boisko:) Najwidoczniech chciał im pokazać gdzie mają strzelać gole;)


To był kibic z katalonii, kibic FC Barcelony. Rzucił w judasza Figo ( przeszdł z Barcelony do odwiecznego rywala Realu gaylacticos Madryt ) flagą klubową. A potem rzucił się artystycznie do siatki udając gola.

Szkoda , że ta grecka " zbieranina " wygrała mistrzostwa. Następnym mistrzem Europy będzie chyba Luksemburg :558:
Prawdziwa miłość to ta która trwa...
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 07 lip 2004, 00:07

Nię będę wchodził w spór z Gregiem, bo już nie mam siły - Grecy skopali tyłki wszystkim pozostałym i to się liczy. HOWGH

A co do najlepszych bramek, to dla mnie wspaniałą była zdobyta szczupakiem przez Henkę Larssona w meczu Szwedów z Bułgarią. Wrzutka i na pełnej szybkości cudowny strzał głową, to jest to, co Tygrysy lubią w piłce najbardziej.

:569: Pozdrówka dla kibiców.
;)...

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 702 gości