Jesteś w klasie maturalnej??

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 wrz 2006, 20:52

Jawka pisze:Więc w czym problem?
Przeczytaj.
Jawka pisze:Proszę mi tu ciemnoty nie szerzyć!! Jakie 50 %?? Trzeba mieć tylko 30%, czyli tyle ile przy egzaminie w pierwszym terminie...
Pomyśl.
Jawka pisze:nie ma tam jak na prywatnych wyższych szkołach gdzie stwarza się tyle grup ilu jest kandydatów.
A na prywatnych wyzszych skzolach medycyny nie ma? :> Znów pomyśl.

Eh moze lepiej wyjasnie.
"jeśli bedzie musiał miec" - znaczy sie ze w tej chwili nei musi miec zeby zdac. Wiec gdzi emasz ciemnote?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 wrz 2006, 20:54

Jawka pisze:Jakich my dzisiaj mamy nauczycieli? Bandę głupków i debili...

Za to właśnie nie lubię Giertycha. Usiłuje mi wmówić, że w szkołach pracują sami nieudacznicy, a ich prestiż równy jest zeru. Dopiero dzięki programowi odnowy moralnej Romana sytuacja w szkołach ma wrócić do normy. Znam nauczycieli, którzy na miano głupka nie zasługują, którzy nie trafili do szkoły z przypadku - i na ich miejscu miałabym bardzo mało szacunku do ich, bądź co bądź, zwierzchnika, który o swoich podwładnych wypowiada się w tak pozbawiony respektu sposób. Naprawdę, bardziej szanują tych nauczycieli ich uczniowie i byli uczniowie, niż szanowny pan minister. A szkód, które wyrządzono dużo wczesniej, wprowadzając gimnazja, nie naprawi się ogólnikowym programem 4xP.

I nie lubię Giertycha także za to:
Musimy iść do przodu i ciąć. Niech każdy dzień będzie dla naszych przeciwników coraz gorszy i niech każdego dnia chcą, żeby było wczoraj.[...] My musimy spalić za sobą mosty i iść do przodu. Żadnych okopów, żadnych synekur. Musimy iść do przodu i ciąć, to walka na noże. Inaczej przegramy.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 wrz 2006, 21:03

akurat Giertych to dobre panaceum na rozwydrzenie gówniarstwa gimnazjalnego :] Bardzo dobre. Trzeba mieć jaja, a nie pitu pitu w bierki elektryczne :>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 wrz 2006, 21:09

moon pisze:Przeczytaj.
No czytam i sama juz nie wiem. Z jednej strony piszesz, że rozumiesz, że sam Minister nic nie znaczy a z drugie krzyk "bo Giertych jest błeee". Jakby to Cię w ogole jeszcze dotyczyło.Ciekawa jestem czy w gole wiesz cos oprócz tej amnestii o postulatach Giertycha, czy tylko sobie tak krzyczysz za tłumem.
moon pisze:Pomyśl.
A ty pomyśl racjonalalnie, nie wprowadzaj Utopii...
moon pisze:A na prywatnych wyzszych skzolach medycyny nie ma?
Jak kosmetlogię uważasz za medycynę to oczywiście, że są <hahaha>
moon pisze:"jeśli bedzie musiał miec" - znaczy sie ze w tej chwili nei musi miec zeby zdac. Wiec gdzi emasz ciemnote?
Ehhh... tylko wiesz o co w tej całej amenstii w ogole chodzi?? Tak jak pisałam wyżej- chodzi o to, ze jest to jeden z króków do tego aby zatrzymać u nas młodzież.
Jak już się bieresz za politykę, dospodarkę itd to radzę myślęc o tych powazniejszych problemach a nie o głupiej amenstii.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

sowhat
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2006, 23:46
Skąd: hmm
Płeć:

Postautor: sowhat » 20 wrz 2006, 21:09

hm wybaczcie, ale chyba nie wiecie o czym mowicie.
zdaje mature w tym roku wiec staram sie na biezaco orientowac w calym tym zamieszaniu..

najgorsza decyzja giertycha bylo wprowadzenie zmian NA TEN rok szkolny, chociaz wolno mu wprowadzac zmiany tylko na 2 lata do przodu. w efekcie to, do czego przygotowywalam sie przez ostatnie 2 lata jest juz nieaktualne. ok, wiedza wiedzą - ale konwencja matury ma tu zasadnicze znaczenie, bo generalnie cala czesc zamknieta nie sprawdza znajomosci jezyka polskiego, tylko umiejetnosc wbicia sie w klucz.

poza tym caly burdel z rozdzieleniem matury rozszerzoenj od podstaowej jest chory.
matura na poziomie podst. jest prosta.
matura na poziomie rozsz. jest trudna.

a przeliczanie [ujednolicanie] jest tak skonstruowane, ze mimo ogromnej roznicy w poziomach, zyskuje sie jakas smieszna ilosc punktow. matura giertycha jest nastawiona na uczniow slabych, wiec de facto bardziej oplaca sie pisac czesc podstawowa, [i zdobyc wieksza ilosc punktow], niz podejsc ambitnie i zdac rozszerzona, i stracic na przeliczaniu.:P

nie obchodzi mnie polityka, nie bawie sie w jakies anarchistyczne dzialania, chodze do dobrego krakowskiego liceum, ale to co wyprawia giertych, po prostu mnie przeraza. :P
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 wrz 2006, 21:11

moon pisze:A na prywatnych wyzszych skzolach medycyny nie ma?


nie ma i nigdy nie będzie <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 wrz 2006, 21:12

pani_minister pisze:Znam nauczycieli, którzy na miano głupka nie zasługują, którzy nie trafili do szkoły z przypadku -
Ja też takich znam- szkoda tylko, że kilku....

[ Dodano: 2006-09-20, 21:15 ]
sowhat pisze:najgorsza decyzja giertycha bylo wprowadzenie zmian NA TEN rok szkolny, chociaz wolno mu wprowadzac zmiany tylko na 2 lata do przodu.
Rzeczywiście biedy jesteś, a co ma powiedzieć rocznik 83, który do końca nie wiedział czy będzie zdwała nową maturę czy starą?? Co ma powiedzieć rocznik 86, który co miesiąc słyszał inną wersję: będzie matematyka, nie będzie.
Bierz się za naukę lepiej.
sowhat pisze:konwencja matury ma tu zasadnicze znaczenie, bo generalnie cala czesc zamknieta nie sprawdza znajomosci jezyka polskiego, tylko umiejetnosc wbicia sie w klucz.
a tego akurat Giertych nie wymyślił.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 wrz 2006, 21:17

TedBundy pisze:akurat Giertych to dobre panaceum na rozwydrzenie gówniarstwa gimnazjalnego

Tak. Przyjdzie i będzie biczował :]

Jaki szacunek dla nauczyciela ma mieć uczeń, któremu sam minister uporczywie do głowy wbija, że nauczyciele nie maja prestiżu, nie są autorytetami, że dają sobie wejśc na głowę i w ogóle są idiotami? :>

A co do zmian - są bezmyślne. Eksperymentuje się na żywej tkance, bez myśli przewodniej, bez koncepcji całościowej, wprowadzając jeden genialny pomysł po drugim bez najmniejszej konsultacji. Bo z kim niby konsultować? Z komunistycznym, skażonym PRLem ZNP (szczegół, że spora cześć członków tego związku wkraczała w pełnoletność razem ze mną lub kilka lat wcześniej)?
sowhat
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2006, 23:46
Skąd: hmm
Płeć:

Postautor: sowhat » 20 wrz 2006, 21:18

Jawka pisze:Bierz się za naukę lepiej.
sowhat pisze:konwencja matury ma tu zasadnicze znaczenie, bo generalnie cala czesc zamknieta nie sprawdza znajomosci jezyka polskiego, tylko umiejetnosc wbicia sie w klucz.
a tego akurat Giertych nie wymyślił.

nie wymyslil ale zmienil to, do czego przygotowywano nas przez 2 lata.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 wrz 2006, 21:20

pani_minister pisze:Jaki szacunek dla nauczyciela ma mieć uczeń, któremu sam minister uporczywie do głowy wbija, że nauczyciele nie maja prestiżu, nie są autorytetami, że dają sobie wejśc na głowę i w ogóle są idiotami?
Chyba to akurat jest najmniejszy problem. Jak nauczyciel sam nie zapracuje sobie na szacunek to nikt tego za niego nie zrobi...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 wrz 2006, 21:23

Jawka pisze:Jak nauczyciel sam nie zapracuje sobie na szacunek to nikt tego za niego nie zrobi...

Zgadza sie. Ale jakbyś się poczuła, gdybyś zapracowała ciężko na ten szacunek, a potem słyszała co tydzień w wiadomościach, że jesteś idiotą? W dodatku z ust własnego zwierzchnika? :>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 wrz 2006, 21:23

Jawka pisze:Z jednej strony piszesz, że rozumiesz, że sam Minister nic nie znaczy a z drugie krzyk "bo Giertych jest błeee".
Bo jest ble jak i wiele innych osob odpowiedizlanych za edukacje :)
Jawka pisze:A ty pomyśl racjonalalnie, nie wprowadzaj Utopii...
Jakiej utopii?Toz to bylo wymagane przed reforma. laśnie 50 %.
Jawka pisze:Tak jak pisałam wyżej- chodzi o to, ze jest to jeden z króków do tego aby zatrzymać u nas młodzież.
Wiem przeciez. Kto debili inny zatrudni niz my? <hahaha> Uniemozliwic ludziom ucieczke. I uwazam ze bardzo dobry plan :]
sowhat pisze:matura giertycha jest nastawiona na uczniow slabych
Jak wszystko co robi zdaje sie. :] Gdyby jak pisze Ted mial jaja by sie nie babral w szanse dla ludzi ktorych z cala pewnosci na pewnos tac na wiecej. Ale po co od nich tego wymagac? Jak mozna im obnizac poprzeczke? :]
TedBundy pisze:nie ma i nigdy nie będzie
No szukam w necie wlasnie ale kurna widzialam wczoraj bibliord jakis jak jechalam z Ojcem na plac pojezdzic z medycyna prywatna cholera. Jestem pewna.

[ Dodano: 2006-09-20, 21:25 ]
pani_minister pisze:bez myśli przewodniej, bez koncepcji całościowej, wprowadzając jeden genialny pomysł po drugim bez najmniejszej konsultacji.
Stad moje zdanie o niekompetencji wlasnie na samym poczatku.
sowhat
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2006, 23:46
Skąd: hmm
Płeć:

Postautor: sowhat » 20 wrz 2006, 21:29

a najgorszym pomyslem pana G byla amnestia. no blagam, jak mozna dawac egzamin dojrzalosci komus, kto nie zdobyl 30% punktow :D rozumiem, ze schody pojawialyby sie przy progu 60%.. ale na 1/3 poziomu podstawowego to napisze uczen gimnazjum <pijak>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 wrz 2006, 21:31

pani_minister pisze:Zgadza sie. Ale jakbyś się poczuła, gdybyś zapracowała ciężko na ten szacunek, a potem słyszała co tydzień w wiadomościach, że jesteś idiotą? W dodatku z ust własnego zwierzchnika?
Spłyneło by to po mnie jak po kaczce (nie wiem czy dziś używanie tego słowa nie jest trochę niebezpeiczne ;)), bo wiedziałabym, że czasami genaralizowanie jest nieuniknione.
moon pisze:Jakiej utopii?Toz to bylo wymagane przed reforma. laśnie 50 %.
Ale przed reformą egzamin wyglądał inaczej- trzeba było cos umieć (alternatywnie- ściągać).
moon pisze:Kto debili inny zatrudni niz my?
Piękna polska składnie :D Zeby np. sprzątać nie potrzeba być doktorem. Praca jest dla wszystkich... nasza gospodarka nie potzrebuje tylko mgr.
moon pisze: Jestem pewna.
Toż to nielegalne :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 wrz 2006, 21:40

Jawka pisze:czasami genaralizowanie jest nieuniknione.

Nie w tym przypadku. Tutaj świadczy tylko o braku szacunku dla nauczycieli, tym groźniejszym, że występujacym u osoby, która ma bezpośredni wpływ na tychże nauczycieli byt. Jakim sposobem Giertych chce wymusić w uczniach respekt, którego on sam nie żywi? Paradoks. W jakimś blogu nauczyciela trafiłam ostatnio na tekst, że jego osobistego prestiżu nie poprawi wymuszone 7 procent podwyżki. Natomiast człowiek ten gotów jest oddawać co miesiąc 7 procent pensji na pomoce szkolne, jeśli tylko minister edukacji zostanie zastąpiony innym :] Na razie mamy do czynienia z generalizacjami mówiącymi: uczniowie to agresywni idioci. Nauczyciele to bierni idioci. Tylko minister jest mądry i poprowadzi ich wszystkich ku światłu :]
Zresztą akurat Roman jest jedynym znanym mi przykładem ministra, który po objęciu stanowiska spotkał się z natychmiastowym odzewem w postaci kilkudziesięciu tysięcy podpisów pod pismem sprzeciwiającym się nominacji :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 wrz 2006, 21:41

Jawka pisze:przed reformą egzamin wyglądał inaczej- trzeba było cos umieć
I tego tez chce teraz! Żeby zdawał albo wybitny ze ściagania albo czlowiek ktory chociaz wiecej wie niz nie wie.
Jawka pisze:Piękna polska składnie
Nie stosuje takowej poprawnie co jest moja maniera :)
Jawka pisze:Praca jest dla wszystkich...
Pewnie!I o to chodzi!Niech niedouki ida kopac rowy a nei pchac ich na studia. A jak beda dostawac po 300-400 zl miesiecznie beda mogli miec pretensje tylko do siebie!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 wrz 2006, 21:43

pani_minister pisze:Zresztą akurat Roman jest jedynym znanym mi przykładem ministra, który po objęciu stanowiska spotkał się z natychmiastowym odzewem w postaci kilkudziesięciu tysięcy podpisów pod pismem sprzeciwiającym się nominacji
Nic jeszcze nie robiąc.... warto dodać :]
pani_minister pisze:Nie w tym przypadku. Tutaj świadczy tylko o braku szacunku dla nauczycieli, tym groźniejszym, że występujacym u osoby, która ma bezpośredni wpływ na tychże nauczycieli byt
Tylko problem jest w tym, że oni jako ogół sami na to skrupulatnie od kilku lat pracują. A Giertych jest minister wszystkich a nie Pani Zofii Kowalskiej, która uczy w II LO w Warszawie Biologii i jest dobrą nauczycielką...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 wrz 2006, 21:45

macie coś do ZNP? :> a co to ma do rzeczy? :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 wrz 2006, 22:12

Jawka pisze:A Giertych jest minister wszystkich a nie Pani Zofii Kowalskiej, która uczy w II LO w Warszawie Biologii i jest dobrą nauczycielką...

A ogół to idioci, tak? :> A pani Zofia wyjątek? :>

[ Dodano: 2006-09-20, 22:13 ]
TedBundy pisze:macie coś do ZNP?

Ja akurat niekoniecznie, ale partia pana ministra ma sporo :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 wrz 2006, 23:09

pani_minister pisze:A ogół to idioci, tak


dużo jest idiotów wśród nauczycieli. Szczególnie wśród młodych panienek po studiach :] Co jedna, to głupsza. Nie czyta nic poza Tiną czy inną Galą, nie interesuje się niczym i telenowele ogląda. Ot, sfeminizowanie tego zawodu uczyniło mu więcej szkody niż pożytku
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 20 wrz 2006, 23:59

Tak sobie myślę, i... Nie wiem jakich mieliście nauczycieli, ale nie wiem czy znam głupich nauczycieli. Owszem, są lepsi i gorsi, z pasją i zrutynizowani, potrafiący dobrze i ciekawie wyłożyć, i tacy co nudzą, wymagający - często mało lubiani, i luzacy - którzy też mało nauczą, ale takich po prostu głupich, to chyba nie zdarzyło mi się spotkać.

A - po ciężkim namyśle przypomniała mi się jedna głupia - przyjechała świeżo po studiach, dziewczę ze wsi, myślała, że podlizując się, wkradnie się w łaski młodzieży. No więc jedna - na kilkudziesięciu, którzy mnie jednak przez te parenaście lat uczyli.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 21 wrz 2006, 06:13

pani_minister pisze:A ogół to idioci, tak?
Tak, ogół to idioci. Niestety, bardzo nad tym ubolewam.... bo jakby nie patrzeć to smutne jest.
Anula pisze:Nie wiem jakich mieliście nauczycieli, ale nie wiem czy znam głupich nauczycieli.
A ja niestety znam.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 21 wrz 2006, 19:32

Bash pisze:
no dokładnie o to mi chodzi

Poza kilkoma nic nieznaczacymi faktami, tak naprawę nic nie masz do Giertycha. Protestujesz, bo tak wszyscy robią, dlaczego Ty masz być gorsza...

To ja sie wypowiem. Giertych, pomijajac aspekt swiatopogladowy, nie posiada odpowiednich kwalifikacji do piastowania stanowicka ministra edukacji. Pod pojeciem kwalifikacji rozumiem praktyczna znajmosc problematyki szkolnej nabyta na gruncie dlugoletnich doswiadczen pedagogicznych. Innymi slowy, zeby znal srodowisko, problemy, mozliwosci i tak dalej - od srodka, na wyrywki.
Ten sam problem jest z autorami podrecznikow - kazdy na to narzeka, a przeciez niewiele trzeba, zeby to zmienic. Podreczki, wyjasnie, pisza w duzej mierze osoby o imponujacej wiedzy teoretycznej z danego przedmiotu, pozbawione jednak jakichkolwiek doswiadczen w kwestii wiedzy przekazywania, ilosci materialu, ktory uczen jest w stanie przyswoic, ilosci godzin przedmiotu w trakcie roku szkolnego i innych tego typu ciekawostek.
W zwiazku z tym absolutnie nie dziwi mnie podejscie antyromanowskie.
Inna sprawa, ze formula nowej matury sama w sobie nie podoba mi sie i juz.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 22 wrz 2006, 07:59

TedBundy, myślimy podobnie. Facet chce coś zmienić z polskim szkolnictwie, coś co zaczyna się nie pobobać młodzieży, i z tego powodu jest taka awantura. Mnie osobisie te zmiany się podobają.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 22 wrz 2006, 09:11

To wszystko jest paranoją. Myślę ze nauczyciele sami sobie zasłużyli na brak szacunku. Przecież są belfry, którzy ptrafią zapanowac nad uczniami, wzbudzić respekt, a moze i strach. Jak się jest ciamajdą to nie ma się co dziwić ze później uczniowie skaczą po głowie na lekcjii.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 wrz 2006, 12:42

Koniec upupiania Gombrowicza <hahaha> Żeby Ferdydurke zrobić lekturą, to naprawdę trzeba było mieć porządny tupet... <hyhy>

http://wiadomosci.onet.pl/1409325,11,item.html

Z drugiej strony Trans-Atlantyku szkoda, bo to jedna z niewielu odtrutek na narodowo-bałwochwalcze bzdury jakich w kanonie pełno... :/
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 wrz 2006, 12:47

paula19 pisze:a moze i strach

osobiście reaguję raczej na charyzmę, niż wzbudzanie strachu 8)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 wrz 2006, 13:02

Ferdydurke poleciało? Tylko się cieszyć :] Osobiście nie trawię Gombrowicza <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 wrz 2006, 13:08

TedBundy pisze: Osobiście nie trawię Gombrowicza


Nie możesz go trawić, bo musiałbyś najpierw chcieć go zrozumieć, a chcąc pozostać wiernym niektórym ze swoich poglądów musisz się przed takim zrozumieniem bronić rękami i nogami.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 wrz 2006, 13:09

TedBundy pisze:Osobiście nie trawię Gombrowicza

<pejcz2> <bokser> <plazma> <gun> <laser> <snajper> <rakiety> <miotaczognia> <ckm2> <maszynowka> <starwars>

uff...
:D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 579 gości