DO DZIEWCZYN - JAKIE MACIE WYMIARY?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 21 paź 2005, 15:54

Spinka pisze:Następna od nożyc. Na razie to ja się bronię, a nie wychwalam :) Czym mam się chwalić, skoro jestem patyczakiem podobno? Zdecyduj się.
Możecie już przestać?


nie jestem od nozyc <aniolek2>
po prostu błedni myslisz, nie ukrywam ze moze wolałabym miec pare kilo mniej ale dobrze sie czuje ze soba i wiem moge wygladac dużo akltrakcyjniej od dziewczyn szczuplejszych. Nie obrzeram sie , dbam by miec troche ruchu i chociaz utrzymac swoja wage i jest ok
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 15:55

Temat jak zwykle drazliwy dla dziewczyn , wiec i nie dziwią mnie te potyczki , i tak wsystkie jestescie piekne ! wiec o co chodzi !! c <browar>

[ Dodano: 2005-10-21, 15:56 ]
Mam kolezankę , lat 23 , ma wzrostu 164 i wazy 47 kg , uwaza ze wyglada super ! juz nawet nie mówie ze nie chce ja widzieć rozebraną <aniolek2> <banan>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 21 paź 2005, 15:57

eh no ja nie miałam sie zamiaru z nikim kłócic wiec moze skonczmy ta rozmowe na ten temat, próbowałam tylko powiedziec ze kazdy powienien sie akceptowac i sobie podobac..
na zgode?? <browar>
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 paź 2005, 15:59

Pod warunkiem ze miesci sie w normach oczywiscie bo wydaje mi sie ze np. dziewczyn o wzroscie 165 bedzie wygladać dobrze czy to bedzie miec 56k czy 64 kg <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 21 paź 2005, 16:01

o Qrna , moze wybierzemy Miss Forum :D
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 21 paź 2005, 16:04

Pod warunkiem ze miesci sie w normach oczywiscie bo wydaje mi sie ze np. dziewczyn o wzroscie 165 bedzie wygladać dobrze czy to bedzie miec 56k czy 64 kg


bo tak naprawde to bardzo duzo zalezy od figury
ja np. mam 170 no i 62 kg a wygladam na mniej podobno.
po prostu kazemu gdzie indziej sie to rozkłada... mi chyba na biodrach bo sa dosc szersze od pasa... <aniolek2>
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 16:15

Ja powiem tak, BMI to jedno, samopoczucie to drugie, a oko faceta to jeszcze co innego :D Ale zazwyczaj to co dla kobiety wydaje sie za grube dla mezczyzny jest idealne.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
madzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2005, 23:33
Skąd: Dominikana :)
Płeć:

Postautor: madzik » 21 paź 2005, 16:44

Hehe, to teraz ja się wypowiem :)
A ja mam 175 cm wzrostu i ponad 80kg :D
Jeden koleś powiedział mi kiedyś, że mama wymiary jak hipopotam :D
I od tej pory bardzo lubie hipopotamy, są to bardzo słodziutkie zwierzaczki :D A jak sie komus to nei podoba to trudno, ważne, żeby się mojemu mężczyźnie podobało i mi :D
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 21 paź 2005, 16:45

to stad ten hipopotam w twoim avarcie ( czy jak to sie pisze)
<aniolek2>
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 21 paź 2005, 16:50

Andrew pisze:Mam kolezankę , lat 23 , ma wzrostu 164 i wazy 47 kg , uwaza ze wyglada super ! juz nawet nie mówie ze nie chce ja widzieć rozebraną

ło jesu
pewnie tak zwany kurzy tors - mostek i zebra na wierzchu brrrrrrrrrrrrr
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
madzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2005, 23:33
Skąd: Dominikana :)
Płeć:

Postautor: madzik » 21 paź 2005, 16:51

nom stąd :D
Mój men tez czasem na mnie mówi hipciu :D
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 paź 2005, 16:51

madzik pisze:Jeden koleś powiedział mi kiedyś, że mama wymiary jak hipopotam

Nie ma co, koleś umiał wyczuć sytuację <pijak>
Andrew pisze:i tak wsystkie jestescie piekne ! wiec o co chodzi !!

jeśli zadbane to i piekne <aniolek2>
A co do tego linka z obliczeniem wlasciwej wagi to mi wyszlo ze mam lekka...nadwagę :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 21 paź 2005, 16:57

nom stąd
Mój men tez czasem na mnie mówi hipciu


od razu widać ze masz poczucie humoru...
a nie przejelas sie tym tekstem ani troche, bo ja byum pewnie nerwowo nie wytzrymała i cos głupiego mu odpowiedziała..
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
madzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2005, 23:33
Skąd: Dominikana :)
Płeć:

Postautor: madzik » 21 paź 2005, 17:03

miałam akuratnie dobry dzień :D
A po drugie hipcie to takie słodziutkie zwierzaczki :D
Mają slodziutkie , pyszczki, słodziutkie malutkie uszka, słodziutkie malutkie ogonki :D
hehe
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 paź 2005, 18:40

cubasa pisze:A co do tego linka z obliczeniem wlasciwej wagi to mi wyszlo ze mam lekka...nadwagę


Ty masz nadwage?? <boje_sie>
Chyba cos zle wpisales, bo do jakiejkolwiek nadwagi ci daaaleko...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 paź 2005, 18:44

fish pisze:Macie tutaj linkę to zobaczcie jak powinna wygladać waga do wysokości usmiech
http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/0,51205,1833742.html

musze przytyc 9kg <hahaha>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 21:00

No to ja Wam napisze, jak ja to widzę. Uważam, że generalnie żeńska część tego forum jest zapasiona. Włącznie ze mną. Patrząc na te wagi, wymiary, to naprawdę można dojrzeć, że mają się one nijak do obowiązujących dziś kanonów. Oczywiście można nadrabiać gadaniem, że "tak się czuję świetnie", "jestem piękna" i takie tam. Ale nie jest Wam żal, kiedy mini sobie nie możecie założyc, bo mimo wszystko czegoś gdzieś za dużo?
Awatar użytkownika
madzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2005, 23:33
Skąd: Dominikana :)
Płeć:

Postautor: madzik » 21 paź 2005, 21:10

mrt pisze:. Ale nie jest Wam żal, kiedy mini sobie nie możecie założyc, bo mimo wszystko czegoś gdzieś za dużo?


nie nei jest nam żal :D
A ja np. mam kostium kąpielowy dwu czesciowy i nie obchodzi mnie zdanie niektórych.
Wole byc jak to ładnie ujesłas "zapasiona" niż chodzącą wtórna anorektyczką.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 paź 2005, 21:28

mrt pisze:Uważam, że generalnie żeńska część tego forum jest zapasiona. Włącznie ze mną. Patrząc na te wagi, wymiary, to naprawdę można dojrzeć, że mają się one nijak do obowiązujących dziś kanonów


A ja osobiście mam w dupie "obowiązujące kanony piękna"; podobnie jak mam gdzieś polityczną poprawność i "obowiązujące poglądy" i wiele innych rzeczy. Mogę być outsiderem, ostatnim sprawiedliwym itd. A te "kanony piękna" doprowadziły do wielu tragedii i dały światu bandę anorektyczek głodzących się, by dorównać modelkom z reklam. A ja się pytam - po jaką cholerę??!!!
Pieprzyć kanony, pieprzyć zasady, pieprzyć jedyną prawdę, pieprzyć media co robią wodę z mózgu itd...
<zly1> <zly3> <belt1> :>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 21 paź 2005, 21:35

Mrt byc moze wg przyjetych norm mam za duzo to tu to tam, chociaz ja tak nie uwazam, ale naprawde czuje sie z tym dobrze i nie wydaje mi sie zebym miala z tego powodu jakies kompleksy. Nigdy nie stosowalam czegos takiego jak diety, drakonskie treningi zeby schudnac. Po prostu czuje sie ze soba dobrze i uwazam ze to jest kluczem do tego zeby kobieta czula sie atrakcyjna. Ona sama musi czuc sie ze soba dobrze. Jesli sadzi ze ma za duza wage - niech sie odchudza ale jesli uwaza ze wszystko jest ok i podoba sie sobie to moze lepiej jej nie wmawiac ze wg "kanonow" powinna cos w sobie zmienic? :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
malenstwo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2005, 11:09
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: malenstwo » 21 paź 2005, 21:39

Ale ja sie naprawde sobie podobam...i nigdy nikt mi nie powiedzial nic poza "Boze, jakie ty masz muły!"
I mysle ze naprawde jestem zupelnie ok.
I nie chcialabym miec mniejszej wagi, taka jest zupelnie optymalna i na pewno nie bede jej zmieniac tylko dlatego ze sie komus nie podoba lub dlatego ze ktos bedzie mi kazał ją zmniejszyc.
I jestem ladniejsza ze swoja kobieca figura od wielu kobiet na ulicy. przynajmniej wygladam proporcjonalnie, nie chodze jak slon, nie garbie sie, nie mam krzywych nog, mam wlosy na glowie i nie mam zeza.
I zdrowa jestem i szczesliwa z zycia, o!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 21:48

mrt troche przesadza :] no bo czy zeby zalozyc mini to trzeba miec wymiary wg. przyjetych kanonow ?? bo banda idiotow powiedziala ze tyle i tyle to ideal to baba ma sie temu podporzadkowac ? bez konformizmu !! chyba liczy sie ogolny urok osobisty, a nie jakis posrany stosunek wagi do proporcji wymiarow i wzrostu, a modelki na wybiegach to tylko komercyjny material :) Takze te baby na wybiegach to nie sa idealy kobiet, tylko po prostu modelki :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Grace

Postautor: Grace » 21 paź 2005, 21:49

mrt pisze: Ale nie jest Wam żal, kiedy mini sobie nie możecie założyc, bo mimo wszystko czegoś gdzieś za dużo?

Znaczy ja mini zakładam, ale genralnie jest mizal, że nie wygladam, jak powinnam wygladać. :(
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 21:50

Gosia... pisze:Znaczy ja mini zakładam, ale genralnie jest mizal, że nie wygladam, jak powinnam wygladać


Nie jak powinnas, tylko jakbys chciala wygladac, co znaczy powinnam ? :) ktos Ci kaze ? :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Grace

Postautor: Grace » 21 paź 2005, 21:51

TFA pisze:Gosia... napisał/a:
Znaczy ja mini zakładam, ale genralnie jest mizal, że nie wygladam, jak powinnam wygladać


Nie jak powinnas, tylko jakbys chciala wygladac, co znaczy powinnam ? ktos Ci kaze ?

Masz racje - tak jak bym chciała wyglądać.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 21:54

TFA pisze:chyba liczy sie ogolny urok osobisty, a nie jakis posrany stosunek wagi do proporcji wymiarow i wzrostu,

Wolę urok osobisty opakowany w mini niż w worek. Bo mi się przyjemniej patrzy. A szczytem bezguścia jest paradowanie w mini, jeśli się nie ma do tego odpowiedniej figury. Rozumiem, że ktoś może się tak czuć pięknym, ale niech ma litość dla patrzących, na Boga!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 21:58

Racja ale z figura to tzreba sie urodzic :) i wymiary i waga tu nic nie pomoga, jak baba ma brzydkie nogi to nawet 90-60-90 jej nie pomoze.

[ Dodano: 2005-10-21, 22:00 ]
A jesli chodzi o mini u otylych to ciesz sie ze w USA nie mieszkasz, tam to ludzie nie maja zadnej samokrytyki, albo po prostu maja to w dupie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 paź 2005, 22:13

mrt, a te kanony to wychudzone modelki paradujace po wybiegach ??

TedBundy pisze:A te "kanony piękna" doprowadziły do wielu tragedii i dały światu bandę anorektyczek głodzących się, by dorównać modelkom z reklam. A ja się pytam - po jaką cholerę??!!!

Ted chyba pierwszy raz sie zgadzamy :) <browar>


A co do mini to nie nosze, bo mi sie nie podobaja(co nie znaczy,ze nie moglabym zalozyc, bo jasne,ze bym mogla i nie sadze, ze bym zle wygladala) , zamiast tego to wole obcisle i dekoldziaste bluzki :P
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 22:21

TFA pisze:A jesli chodzi o mini u otylych to ciesz sie ze w USA nie mieszkasz, tam to ludzie nie maja zadnej samokrytyki, albo po prostu maja to w dupie.
Pewnie, że się cieszę :) A swoją drogą, co one żrą w tych Stanach, że nawet te chudE mają takie biusty? (to zastanawia mojego kumpla, od kiedy wrócił ze Stanów)
Yasmine pisze:mrt, a te kanony to wychudzone modelki paradujace po wybiegach ??

Te kanony to szczupłość. I wcale nie musi być wieszak.

Tendencje dziś są takie, że to, na co nie mamy wpływu, czyli np. kształt nóg czy uszu, się akceptuje. Bo co człowiek winny, że się urodził z krzywymi? I to mi się podoba. Nie akceptuje się tego, na co wpływ człowiek ma, czyli np. wagi, która oszpeca.


Yasmine pisze:A co do mini to nie nosze, bo mi sie nie podobaja

Jak może się mini nie podobać? Rozumiem, że jakaś konkretna się nie podoba, ale w ogóle? Mi się nie podobają rzeczy, które z zamysłu oszpecają, czyli np. spódnice bombki. Pierwsze słyszę, żeby mini oszpecała, jak się ma do tego figurę. Raczej ją podkreśla :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 paź 2005, 22:25

mrt pisze:Rozumiem, że ktoś może się tak czuć pięknym, ale niech ma litość dla patrzących, na Boga!


Chrzanić "patrzących"... Jeżeli ktoś się dobrze czuje w dowolnym stroju, niech go nosi. I nikomu nic do tego! Zawsze możesz odwrócić wzrok w inną stronę, hehehe
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości