Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 cze 2009, 15:51

Leśny Dziadek pisze:a dla kogo, do ciężkiej cholery? Jest wysoko w google
. Nie ma płatnej rejestracji. Nie wchodzi się z polecenia. Jest ogólnodostępne. Więc po co rżniesz głupa?


Na pewno NIE BĘDZIE to z założenia forum dla pieniaczy, rewolucjonistów, dzieci neostrady i trolli. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2009, 15:56

Hyhy pisze:Nie wiem czemu dostal warna teraz - rzniesz glupa
A dlamnie byłoby to obraźliwe np.
Hyhy pisze:Cytuje:
Ja pierdolę nie było mnie na forum 1 dzień, a tu censored 1000 postów nieprzeczytanych ? Ale żeście najebały I widzę, że mamy nowego, troszkę upierdliwego użytkownika.

albo:
Nosz censored, nie nadążam za przeglądaniem forum. Aż tyle wolnego czasu macie?

i:
i ja pierdole, jak mnie censored ta dyskusja z ehhh. censored, że sama w niej nie uczestniczę, ale censored w 5 wątkach ten sam temat jest wałkowany i censored co chwile najebane posty, których już sie czytać nie chce
censored, ludzie, zlitujcie się i odpuśćcie!
A może mniej gadki spod trzepaka?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 15:56

Trollem tez mnie tam nazwano :)
Co nie oznacza, ze ktos mial racje Impek. To nie jest tak, ze kto ma wladze ten ma racje. :)
Racja jest po srodku. Wladza sie zmienia i zawsze jest opozycja. Zawsze.

Natomiast warna dla Teda nadal nie rozumiem. Czekam na mojego. Rżniecie głupa cały cas.
Ale uprzedzam - jak go dostane - bede pytal w 1 000 postow - dlaczego go dostalem.

[ Dodano: 2009-06-17, 15:57 ]
księżycówka pisze:A może mniej gadki spod trzepaka?
Tam jest taki temat do przeklinania, nie mowie ze tamto forum ma niski poziom bo pewnie nie ma. Ogolnie.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 cze 2009, 15:57

FrankFarmer pisze:to moze w ogóle jeszcze adminem zostań i warny za zalogowanie sie rozdawaj.

Nie muszę być adminem, juz to mogę :]

Hyhy pisze:Nie wiem czemu dostal warna teraz - rzniesz glupa - ten, kto to zrobil.



Dostał za rżniesz głupa. w moim odczuciu to niekulturalne. Nie raz dostał za cos podobnego. Reszta jest w ostrzeżeniu, nie umiem precyzyjniej

księżycówka pisze:A dlamnie byłoby to obraźliwe np.

Dla mnie również.
Jedyna nadzieja w Admince, a nuż uzna, ze nie mieliśmy racji i ostrzeżenia pokasuje
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 cze 2009, 15:59

Dzindzer pisze:nie umiem precyzyjniej


to mnie zupełnie nie dziwi :] Skasuj to i nie rób jaj. Nie moja wina, że nie masz pojęcia o synonimach, polszczyźnie, elokwencji i pisowni.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 15:59

Ten warn uniemozliwil mu pisanie?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 cze 2009, 16:02

Hyhy pisze:Ten warn uniemozliwil mu pisanie?
3 to jest zakaz dopiero.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 cze 2009, 16:04

Hyhy pisze:Co nie oznacza, ze ktos mial racje Impek. To nie jest tak, ze kto ma wladze ten ma racje. :)
Racja jest po srodku. Wladza sie zmienia i zawsze jest opozycja. Zawsze.

Nie znasz powiedzenia "kierownik ma zawsze rację"? ;) ;) <browar>

Nie zawsze racja jest po środku. Oj nie. Kompromisy są do dupy.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 cze 2009, 16:04

pytam ponownie, może doczekam się odpowiedzi od kogoś inteligentnego.
-nie ma rejestracji
-nie ma polecania się
-jest ogólnodostępne, czyli dla każdego, kto tu założy konto

A zatem, udzielny folwark proponuję robić we własnej stodole albo wygódce, bo forum jest dla użytkowników, a nie paru niespełnionych frustratów i nieudaczników płci obojga.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 cze 2009, 16:04

Leśny Dziadek pisze:Skasuj to i nie rób jaj

Nie rozkazuj mi, jasne :>

Leśny Dziadek pisze:że nie masz pojęcia o synonimach, polszczyźnie, elokwencji i pisowni.

Mam, większe niż Ty

Nie pisz więcej do mnie, chyba, ze masz zastrzeżenia do mojej pracy jako moderatora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 cze 2009, 16:07

Forum jest dla użytkowników, którzy chcą normalnie pogadać, którzy chcą otworzyć dany temat i poczytać o tym, co ich interesuje, a nie przedzierać się przez gąszcze zupełnie niepotrzebnych odpowiedzi, bądź pyskówek z moderacją.
Forum jest dla użytkowników, którzy szukają odpowiedzi na nurtujący ich problem. I chcą mieć przejrzyście nazwane tematy.

Forum nie jest dla użytkowników, którzy robią chlew i usiłują robić jakieś rewolucje. Chcesz - załóż własne forum, proszę bardzo. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 17 cze 2009, 16:08

mnie np. dziwi, że niektórym towarzystwo na tym forum nie pasuje, a nadal tutaj przebywają...hmm. to tak a propos forum.

Leśny Dziadek pisze:bo forum jest dla użytkowników

no i tacy są użytkownicy na tym forum, trudno :]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 16:12

Leśny Dziadek pisze: Komentarz dodany przez: Dzindzer: 2009-06-17, 15:48 ]
Za stwierdzenie Więc po co rżniesz głupa? użytkownik dostał ostrzeżenie

Ted, dzieki że wpadłeś <hahaha> <chory>

Nie chce sie powtarzac, ale jeszcze dzis dzindzer pisalas, ze to ze mna sa kłopoty. No i czytaj sobie ile osob zrażasz do siebie i do forum.
Dostrzegam największy bład u admin, że nastroszoną panienke wzięla na moderatora i jej naopowiadała bajek w stylu: ja jestem z tobą i olewaj wszystkich innych, a ta w to wierzy i efekty powyżej. co to ma być??
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 16:16

Impek ladnie piszesz ale czy jesli napisalbym tu jako nowa osoba w 5 tematach z czego w 1 nie na temat, to zaliczylbys mnie do ktoresjs z tych grup? Ale dodatkowo odpowiedzialbym kilkanascie jak nie kilkadziesiat postow-zarzutow ze stronu uzytkowniczek i ciagnal taka dyskusje jak ta w nieskonczonosc - do trolli? :)

Pytam bom ciekaw, ja uwazam ze kazdy kogos cos jest skasowane powien byc poinformowany dlaczego. Jesli Ty jako stary uzytkownik mi ublizasz i nie ma za to konsekwencji zadnej a mnie ktos proponuje dac warna bo "odswiezylem" pare tematow (w koncu po to sa zeby w nich pisac) to albo ja faktycznie jestem megatrolem a tutaj Wy wszyscy z moderacji tez jestescie trolami i Wam to pasuje:D albo ja jestem faktycznie idiota, jak mnie nazwano albo ja jestem censored przyszlym politykiem.

Madrze piszesz, ale czy Frank zalicza sie do trollow? Dla mnie troll to nie ktos, kto zamyka dziób (według tamtego dorum dziUb) a ktos, kto zakalda Ci 10 tematow, pisze 10 postow w stylu "kur.wa censored frajery!!!" a nie ktos kto logicznie mysli i chce byc potraktowany jak nowy uzytkownik ktory chce podyskutowac o starych tematach.

Jakie jest Twoje zdanie?
Co sadzisz o tym, ze na innym forum jest takie jak opisuje?
Gdzie jest w takim razie granica przejscia z normalnego uzytkownika na trolla?
Skoro tego nie ma w regulaminie to gdzie?
Dlaczego nie ma w takim razie, skoro takie osoby sa niemile widziane, logowania jak na grono - zapros kogos, kto jest "ok".

Jesli ja tego tam nie jestem w stanie zrozumiec to moze tutaj ktos mi wytlumaczy.
<regulamin>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 cze 2009, 16:16

FrankFarmer pisze:No i czytaj sobie ile osob zrażasz do siebie i do forum.

Zostań jeszcze przywódcą manifestacji pod domem Dżindżer. Najlepiej spal ja na stosie razem z innymi fanatykami. :>

FrankFarmer pisze:Dostrzegam największy bład u admin, że nastroszoną panienke wzięla na moderatora i jej naopowiadała bajek w stylu: ja jestem z tobą i olewaj wszystkich innych, a ta w to wierzy i efekty powyżej. co to ma być??

Och jakiś Ty światły jest. ;P
Jak widzisz, Frank, praktycznie tylko Ty i Ted jesteście przeciwko Dżindżer. I jeszcze paru innych, których poniosło w tematycznych działach. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 16:19

Mati pisze:mnie np. dziwi, że niektórym towarzystwo na tym forum nie pasuje, a nadal tutaj przebywają...hmm. to tak a propos forum.
Ale to nie jest Twoj problem ani Wladnych tutaj - i nadal pisze posty neutralne choc moga sie wydawac nie.

Acha i uwazam, rowniez neutralnie, ze to, co napisal TED - ze forum jest dla wszystkich jest w 100% trafne!
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 16:21 przez Hyhy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 cze 2009, 16:20

Imperator pisze:Zostań jeszcze przywódcą manifestacji pod domem Dżindżer.

Impek :>
Nie pisz takich rzeczy, zlituj się, ja na paterze mieszkam
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 16:24

Imperator pisze:Jak widzisz, Frank, praktycznie tylko Ty i Ted jesteście przeciwko Dżindżer.

No to byś sie zdziwił. Pomijasz chwastek (tu: strona 46), w tym samym dziale jest gdzies poniżej wątek czyjś przeciwko jej moderacji i zapewniam cie że w wielu priwach poznałem zdanie ludzi, którzy się boją po prostu wyrzucenia. Załóz temat taki bez warnów i spytaj ludzi, to zobaczysz, a nie siej tu goebbelsowskiej propagandy.
Mnie ona osobiscie jest oboetna zupelnie, bo nawet gdzies tam swiatopogladowo sie spotkalismy, ale metody moderacji i niedowartosciowanie sa niedopuszczalne.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 16:30 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 cze 2009, 16:26

Hyhy pisze:Impek ladnie piszesz ale czy jesli napisalbym tu jako nowa osoba w 5 tematach z czego w 1 nie na temat, to zaliczylbys mnie do ktoresjs z tych grup? Ale dodatkowo odpowiedzialbym kilkanascie jak nie kilkadziesiat postow-zarzutow ze stronu uzytkowniczek i ciagnal taka dyskusje jak ta w nieskonczonosc - do trolli?

Nie. Tworzy się jakiś całokształt. I nie po 5 postach, czy 10. Po 50 conajmniej (powtarzam - CONAJMNIEJ :> ). Nie szufladkuję nikogo. Widzisz tutaj jest akurat dział, gdzie można wylewać żale o moderacji. Ostrzeżenia lecą tylko za jakąś tam obrazę.

Hyhy pisze:Pytam bom ciekaw, ja uwazam ze kazdy kogos cos jest skasowane powien byc poinformowany dlaczego. Jesli Ty jako stary uzytkownik mi ublizasz i nie ma za to konsekwencji zadnej a mnie ktos proponuje dac warna bo "odswiezylem" pare tematow (w koncu po to sa zeby w nich pisac) to albo ja faktycznie jestem megatrolem a tutaj Wy wszyscy z moderacji tez jestescie trolami i Wam to pasuje:D albo ja jestem faktycznie idiota, jak mnie nazwano albo ja jestem censored przyszlym .

I jest poinformowany. Jest np. "post nie na temat", "post nie wnoszący nic do tematu" i parę innych szablonowych powodów, które w 95% pasują. No i jeszcze jest dowolny - pisze się od siebie.
Napisz, gdzie Ci niby naubliżałem. :D

Hyhy pisze:Madrze piszesz, ale czy Frank zalicza sie do trollow? Dla mnie troll to nie ktos, kto zamyka dziób (według tamtego dorum dziUb) a ktos, kto zakalda Ci 10 tematow, pisze 10 postow w stylu "kur.wa censored frajery!!!" a nie ktos kto logicznie mysli i chce byc potraktowany jak nowy uzytkownik ktory chce podyskutowac o starych tematach.

Najpierw coś o trollach [z Wikipedii]:
antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.


Nie nazwałem nigdzie Franka trollem. Frank jak chce, potrafi napisać dobrego posta. Tylko ma taką chyba naturę, że jak coś pójdzie nie po jego myśli to się awanturuje.

A o starych tematach jak najbardziej trzeba dyskutować. Ale jeśli jest temat np. "jak uwieść panienkę", po czym następuje 10 odpowiedzi, a 11 jest od autora "haha, udało się, grzmociliśmy się całą noc!" to temat jest raczej wyczerpanym, prawda? <aniolek>

Hyhy pisze:Jakie jest Twoje zdanie?
Co sadzisz o tym, ze na innym forum jest takie jak opisuje?
Gdzie jest w takim razie przejscia z normalnego uzytkownika na trolla?
Skoro tego nie ma w regulaminie to gdzie?
Dlaczego nie ma w takim razie, skoro takie osoby sa niemile widziane, logowania jak na grono - zapros kogos, kto jest "ok".

Granica jest... nieostra, rozmyta. Nawet najlepszy regulamin nie wyostrzy tej granicy.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 16:27 przez Imperator, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 16:26

Ted, jak Ty ładnie sam sobie odpowiadasz:

forum nie jest dla każdego, bo:

bo forum jest dla użytkowników, a nie paru niespełnionych frustratów
.


Wolność wypowiedzi? Swoboda? Proszę bardzo. Jako dziennikarz powinieneś zaś wiedzieć, że wolność wypowiedzi pociąga za sobą potężną odpowiedzialność. To, ze masa ludzi zdewaluowała sobie i przywłaszczyła pojęcie, pod którym rozumieją "wejdę gdzie chcę, palnę, co chcę, nadepnę komu tylko chcę na odcisk albo i na podłogę będę pluć w ich domu" to zupełnie inna bajka.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 17 cze 2009, 16:26

DObra ja spadam, mam nadzieje ze sie dzis dogadacie bo jak nie to bede mial duzo czytania a nie mam czasu :)
Pzdr
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 16:34

Imperator pisze:Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

O super, w takim razie jestem zdania że dzindzer robi to zbyt często (co 5 czytany przeze mnie jej post)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 cze 2009, 16:35

FrankFarmer pisze:O super, w takim razie jestem zdania że dzindzer robi to zbyt często (co 5 czytany przeze mnie jej post)

Miło to słyszeć. Cieszymy się, że wyraziłeś swoje zdanie. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 17 cze 2009, 16:41

Pytam bom ciekaw, ja uwazam ze kazdy kogos cos jest skasowane powien byc poinformowany dlaczego

Zawsze jest.
Nie da się usunąć posta nie podając powodu. Znaczy da się, ale w specyficznych okolicznościach, raczej niepraktykowanych na co dzień.


Hyhy pisze:Gdzie jest w takim razie granica przejscia z normalnego uzytkownika na trolla?
Skoro tego nie ma w regulaminie to gdzie?

W rozumieniu moderatora. Bo gdzieś musi być ostateczna instancja.

A jak chcesz miec granice wytyczone jasno matematycznie, to zawsze normalny użytkownik wpadnie w którymś momencie w taką definicję. Trollem na przykład jest ktoś używający wulgaryzmów wg mnie, regulamin też wspomina o tym wyznaczniku. I gdyby nie każdorazowe branie poprawki na kontekst, Ty Hyhy właśnie popadłbyś w trollowatość i wilczy bilet dostać musiał. Bez sensu są takie wytyczne od-do.

FrankFarmer pisze:poznałem zdanie ludzi, któzy się boją po prostu wyrzucenia.

Hmmm... Będę wdzięczna za przypomnienie mi miana jakiegoś aktywnego użytkownika, który skończył na permanentnym banie. Wyrzuceniu znaczy się.

FrankFarmer pisze:metody moderacji i niedowartosciowanie sa niedopuszczalne

O pierwszych możemy sobie podyskutować. O drugich nie życzę sobie, uważam za chamskie, niesmaczne i niestosowne. Podobnie, jak uwagi podobne tej:
FrankFarmer pisze:Dostrzegam największy bład u admin, że nastroszoną panienke wzięla na moderatora i jej naopowiadała bajek


Jak kiedyś pojmiesz różnicę między pierwszym, a drugim, zapewne wrócimy do tej rozmowy.



Swoją drogą nic tak nie integruje, jak wspólny wróg w moderacji. Jak nie Mysior, to Miltonia, jak nie Miltonia, to Dzin. Eeeechhh <pijak>
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 16:52 przez pani_minister, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 17 cze 2009, 16:58

Hyhy pisze:Ale to nie jest Twoj problem ani Wladnych tutaj - i nadal pisze posty neutralne choc moga sie wydawac nie.

ale ja nawet nie mówiłem o Tobie HyHy :) spokojnie
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 16:59

pani_minister pisze:Jak kiedyś pojmiesz różnicę między pierwszym, a drugim, zapewne wrócimy do tej rozmowy.

Oczywiście że to są dwie rózne rzeczy. tyle że ja tu widzę duże powiązanie. u ciebie go nie widzę akurat, więc raczej wiem co mówię.
przykład: niedawno przyszłaś i przeniosłaś mój post do innego działu i grało.
tutaj jakby ktos chciał, to mógł obciąć końcówkę i przenieść ją tutaj. ale to wymagało nadawania się na moderatora i bycia podatnym na krytykę = dowartościowanym.

pani_minister pisze:Hmmm... Będę wdzięczna za przypomnienie mi miana jakiegoś aktywnego użytkownika, który skończył na permanentnym banie. Wyrzuceniu znaczy się


Nie oczekuj ode mnie nielojalnosci.

pisałaś też, że zawsze jest podany powód skasowania, więc wyobraź sobie, że właśnie zajrzałem do skrzynki i.... nie ma powodu... "Twój post został usunięty". Ko śpi - myszy harcują ??

pani_minister pisze:O pierwszych możemy sobie podyskutować. O drugich nie życzę sobie, uważam za chamskie, niesmaczne i niestosowne.

Imperator pisze:Miło to słyszeć. Cieszymy się, że wyraziłaś swoje zdanie
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 17:09 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 17 cze 2009, 17:30

FrankFarmer pisze:ale metody moderacji i niedowartosciowanie sa niedopuszczalne.
Zgadzam się!

Moderacja powinna być bez metod. I musimy dowartościować Dżindżer!
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 cze 2009, 17:37

shaman pisze:Moderacja powinna być bez metod. I musimy dowartościować Dżindżer!

jak chcesz to konwertuj skróty myślowe na jezyk literacki, dobrze wyłapałes brawo <brawo> <brawo>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 17 cze 2009, 17:42

Imperator pisze:i trolli

Przeczytałam "lolli" <hahaha>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 17 cze 2009, 18:38

Dziadek pisze:pytam ponownie, może doczekam się odpowiedzi od kogoś inteligentnego.
-nie ma rejestracji
-nie ma polecania się
-jest ogólnodostępne, czyli dla każdego, kto tu założy konto

Ted, taki niby bystry a jak do dziecka.
Wyobraz sobie klub. Taki "muzyczno- rozrywkowy". Mozesz do niego spokojnie wejsc, bo selekcji w sumie nie ma, kupic drinka, rozsiasc sie na kanapie, pogibac na parkiecie. Pechowo jednak, w tym klubie graja elektronike/ciezkiego rocka/ sudanski folk.
I to nie jest miejsce dla kazdego. Kazdy moze tam wejsc, teoretycznie, ale nie kazdy sie tam znajdzie. I podobnie jest z tym forum.
Prawda, ze pieknie wyjasnilem?

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości